çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Ağustosta bıraktım doğum kontrol hapını 3 ay desteksiz denedik olmadı bebek. İşte ilk kez klomen kullandım. Aslında daa çok zaman olmadı başlayalı ama uzun zaman sürcek diye korkuyorum.
Anladım evet daha cok yeni ama insan yinede tedirgin oluyor. ..bende tedaviye baslayali 3 ay oldu ama sabirsizlik cok malesef

kızlar aranızda rahim filmi çekilen oldumu hiç hangi zamanda çekiliyor bu film adetliykenmi olması gerekiyor bilgisi olan paylaşabilirmi?

KIZLAR KLOMEN KULLANMADIM BUAY 12.GÜNDE 12 MM SİZCE KÜÇÜKMÜ KAÇ GÜNDE NE KADAR BÜYÜR SİZCE
günde 1,5 2 mm arası büyüyor. bu ay ben de takip yaptırdım 12. gün 19mm di. ilaçta kullanmadım hiç.
ama benim adetlerin 27-28 de 1 oluyor. süren uzunsa küçük değil o zaman

kızlar aranızda rahim filmi çekilen oldumu hiç hangi zamanda çekiliyor bu film adetliykenmi olması gerekiyor bilgisi olan paylaşabilirmi?
ben cektirdim canım . adetin bitince cekılıyor hemen .lekelenme de olmıcak ama. bana ole demıslerdi. 8. gün cektırmiştim

Yarin yine clomid başlıyorum sil bastan basliyoruz yani

bizim aramızda 2 gün vardı sanırım canım sen benden önce olmuştun çatlama iğneni değilmi? ben 14. gün yaptığım kan testi negatif çıktı ama hala adet olmadım bugün 18. gün adet sancılarım da ara ara geliyor.. sende de adet sancısı olmuş muydu

Evet ben 2 sinde igne oldum..ama bende geç adet oldum 19.gun oldum baya saskinim vede oldukca sancim oldu epeydir boyle bi sanci cekmedim

Ben de araniza yeni katıldım, 2defa catlatma iğnesi oldum 3gün arayla. Ama tık yok. Pkoyum cok mutsuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…