çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

hani bir dua var 99 defa eşin okuyodu ya onu ben okusam olmazmı eşimyerine bı fıkrın varmı
Oku tatlım ettiğimiz dua yı Rabbim geri çevirmez yeter ki biz el acalim rabbi yessir Vela tuassir rabbi temmim bil hayr ... Bak bunu da çok oku ben çok okuyorum bunu Allah ım zorlaştırma kolaystir hayırla sonlandir anlamında ... Oku bol bol

Merhaba kızlar öncelikle Allah tüm anne olmak isteyenlerin kucaklarini boş evlerini bebek kokusuz birakmasin inşaallah kızlar öncelikle pkoluyum 1 yıllık evliyim 4 aydır tedavi görüyorum bu ikinci catlatma ignem geçen hafta vuruldum iğnemi iğneden önce 4 gun femara kullandım bu arada :) 1hafta oldu iğneden sonra kızlar böyle olupta herhangi bi belirti yaşayan oldumu gebelikle ilgili :) Teşekkürler
Şuan gebelik belirtileri ni anlayamazsın canım iğne etkisi ile yasadigin belirtileri karıştırma erken test yapma günün gelince yap gebeliğin belli belirtisi olmayabiliyor benim mesela aynı adet olcam hissindeydim inş bebeğin sana tutunur hadi hayırlısı bakalım

Şuan gebelik belirtileri ni anlayamazsın canım iğne etkisi ile yasadigin belirtileri karıştırma erken test yapma günün gelince yap gebeliğin belli belirtisi olmayabiliyor benim mesela aynı adet olcam hissindeydim inş bebeğin sana tutunur hadi hayırlısı bakalım
Amin canım benim Sağol inşaallah :) sen hamilesin galiba

Şuan zaten hiç belirti yok sadece goguslerim şişti biraz :)

Arkadaşlar mrb,ben pazar günü saat 11.00 de ilk çatlatma iğnemi oldum ama bende ne Ağrı oldu ne acı oldu yumurtlama olmuş mudur acaba?Hiç ağrı sızı hissetmedim..

Arkadaşlar mrb,ben pazar günü saat 11.00 de ilk çatlatma iğnemi oldum ama bende ne Ağrı oldu ne acı oldu yumurtlama olmuş mudur acaba?Hiç ağrı sızı hissetmedim..
Canım herkeste ağrı sızı olmuyo bende yasamadim öyle ah vah bi ağrı fln

Canım herkeste ağrı sızı olmuyo bende yasamadim öyle ah vah bi ağrı fln
Bende şüphelendim..Kist falan oluşmuştur sandım herkesin iğnesinden farklı bir iğne verdi doktor bana acaba etkisi olmadı mı diye düşndüm birde pko vardı bende..

Bende şüphelendim..Kist falan oluşmuştur sandım herkesin iğnesinden farklı bir iğne verdi doktor bana acaba etkisi olmadı mı diye düşndüm birde pko vardı bende..
Neydi ki ignen ben 3 ay klomen + otrivelle kullandım hiç öyle aman aman ağrı sızı olmadı yumurtam fln da büyüdü catladi canım

choriomon diye bir iğne.Allah tamamına erdirsin sizin de hayırlısıyla bebeginizi kucagınıza alın..Çatlatma iğnesinin faydası oluyor mu peki..

choriomon diye bir iğne.Allah tamamına erdirsin sizin de hayırlısıyla bebeginizi kucagınıza alın..Çatlatma iğnesinin faydası oluyor mu peki..
Tabiki onunla hamile kalan çok kişi var ama ben onunla değil kendiliğinden hamile kaldım benim hiç sorunum yoktu daha 6 aylık fln evliydim Dr a gittim acele etme dedi herşeyin normal dedi ama çok istediğim için klomen ve çat iğnesi oldum 3 ay olmadı Dr çok takıntı yapiyosun dedi olacağı varsa da olmaz dedi ve eşim göründü Dr a sorun onda çıktı ramazan dan önce gitmistik hareketli sperm sayısında değer dusuktu ilaca başladı ve ben bebeği tamamen unuttum hiç gün fln takip etmedim doğru durust iliski bile olmadı eşim için kontrole gidecekken ben ramazan in ilk haftasi hamile olduğumu öğrendim gerçekten de biraz da kafa da bitiyomus çok stres oluyodum eşim e de yansiyodu tabi bu o ay kafadan sildim kalmisim çok şükür Rabbim isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin inş çok takıntı haline getirmemeye çalış evet zor ama yaşayan biri olarak söylüyorum bunu

Darısı başımıza inş. Benim eşim yanımda durmadıgından bir de doktorlar umutlu konuşmadıgından dolayı hiç stres yapmadım hep olmıcak düşüncesiyle yine de olmadı şimdi iyi bir doktor a gittik ve degerlerin herşeyin normal oldugunu söyledi eşim içinde benim içinde tüp bebege gerek kalmayabilir çatlatmayla veya normal şekilde olabilir dedi..Denk gelmiyor eşim yumurtlama günlerime o yüzden takip yaptırıyoruz ayda 15 gün evde olmuyor çünkü nöbetler yüzünden

Darısı başımıza inş. Benim eşim yanımda durmadıgından bir de doktorlar umutlu konuşmadıgından dolayı hiç stres yapmadım hep olmıcak düşüncesiyle yine de olmadı şimdi iyi bir doktor a gittik ve degerlerin herşeyin normal oldugunu söyledi eşim içinde benim içinde tüp bebege gerek kalmayabilir çatlatmayla veya normal şekilde olabilir dedi..Denk gelmiyor eşim yumurtlama günlerime o yüzden takip yaptırıyoruz ayda 15 gün evde olmuyor çünkü nöbetler yüzünden
Dedim ya tatlım Rabbim ol desin yeter ki zamanı var demekki bende 3 ay yumurta takibi iliski günü takibi yaptım kendini mecbur hissettim hep ama o ay nasılsa olmicak eşim tedavi olana kadar dedim ne zaman iliski oldu da ne zaman tuttu hiç bilmiyorum bi sure inanamadim hamile olduğuma inş darısı size olsun

Dedim ya tatlım Rabbim ol desin yeter ki zamanı var demekki bende 3 ay yumurta takibi iliski günü takibi yaptım kendini mecbur hissettim hep ama o ay nasılsa olmicak eşim tedavi olana kadar dedim ne zaman iliski oldu da ne zaman tuttu hiç bilmiyorum bi sure inanamadim hamile olduğuma inş darısı size olsun
Teşekkür ederim Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Arkadaslar Merhaba daha önce yazmıştım sorunumu. Bugün ovitrelleden sonraki 8. Günüm Afedersiniz ama vajinama doğru ağrı vuruyor sanki heran adet olucakmisim gibi bi his oluşuyor orada hafif ağrı oluyo yani. Neden olabilir acaba

Meraba canim...bunlar cok dogal olabilir igne etkisi de var bugun benim de iğneden sonra 9.günüm ayni adet olcam hissi bi kac gun once basladi olabilir yani

X