çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

başka doktora gitmedim kendi doktorum dedi bunu öylemi dersin başkasına görünmeliyim bilmiyorum kafam karısık deli olucam nerdeyse
Bence bekle canim benim bebegi kalpleri 7+3 de duyuldu sen 6+ haftadasin daha insallah bebegin seninledir progestana devam et bebeginden haber alana kadar insallah iyi haber alirsinda progestana hepten devam edersin canim rabbim sizi korusun canim... ecmain

Bence bekle canim benim bebegi kalpleri 7+3 de duyuldu sen 6+ haftadasin daha insallah bebegin seninledir progestana devam et bebeginden haber alana kadar insallah iyi haber alirsinda progestana hepten devam edersin canim rabbim sizi korusun canim... ecmain
Dimi yanı herkesin bir olmuyo bende çok şükür 6+2 karından ultrasonla duymuştum mesela kiii bizim grupta bi çoğu senin gibi 7. Haftalarda yada vajinal ultrason da duydular ya da gorduler keseyi bende Dr değiştirmesini onerdim inş bizim dediğimiz gibidir

çok yoruldum eşimde destek olmuyor ne yapacagımı bılmıyorum tek dayanagım bu bebek raabıme bıraktım herseyı

Dimi yanı herkesin bir olmuyo bende çok şükür 6+2 karından ultrasonla duymuştum mesela kiii bizim grupta bi çoğu senin gibi 7. Haftalarda yada vajinal ultrason da duydular ya da gorduler keseyi bende Dr değiştirmesini onerdim inş bizim dediğimiz gibidir
bilmiyorum gerçekten eşim destek olmuyor cok abarttıgımı dusunuyor cok kötuyum

çok yoruldum eşimde destek olmuyor ne yapacagımı bılmıyorum tek dayanagım bu bebek raabıme bıraktım herseyı
Bekle canim zaten atis alinmadiysa adet goreceksin insallahta gormezsin bebegin seninledir canim 1 hafta sonra tekrar git kalp atisi alirsin insallah 8 haftada bile duyanlar var beklediler hep sende bekle cnm rabbim sizi korusun esinde sorumsuz galiba

Bekle canim zaten atis alinmadiysa adet goreceksin insallahta gormezsin bebegin seninledir canim 1 hafta sonra tekrar git kalp atisi alirsin insallah 8 haftada bile duyanlar var beklediler hep sende bekle cnm rabbim sizi korusun esinde sorumsuz galiba
evet sorumsuz fazla umursamıyor ama lafta çocuğu en çok o istiyor bu yüzden çok yoruldum tek başıma mücadele ediyorum cok caresızım... ağustosun 3 ünde kontrole cagırdı doktor

evet sorumsuz fazla umursamıyor ama lafta çocuğu en çok o istiyor bu yüzden çok yoruldum tek başıma mücadele ediyorum cok caresızım... ağustosun 3 ünde kontrole cagırdı doktor
Ne yönde abarttigini dusunuyo ? Madem cok istiyo destek olsun Rabbim yardımcın olsun inş seninledir bebeğin ya ilaci da kesmiş ağustos un 3 u geç değil mi

Progestana devam et canim bakarsin bebegin seninle dusuk riskin var cunku icmeye devam et ilacini 3 agustosda belli olur zaten kalp atimi vardir insallah yoksa ilaci birakirsin canim

dua et olurmu ıkı gun almadım ılacı ama dun aldım bugun almıcam yarın alıcam olurmu sence
Dua edicem canim sen her gun ic ilacini kalp sesini duyana kadar duymazsan o ihtamal olmasinda insallah o zaman birakirsin rabbim bebegini sana bagislasin hayirlisi ile

Merhaba kızlar öncelikle Allah tüm anne olmak isteyenlerin kucaklarini boş evlerini bebek kokusuz birakmasin inşaallah kızlar öncelikle pkoluyum 1 yıllık evliyim 4 aydır tedavi görüyorum bu ikinci catlatma ignem geçen hafta vuruldum iğnemi iğneden önce 4 gun femara kullandım bu arada :) 1hafta oldu iğneden sonra kızlar böyle olupta herhangi bi belirti yaşayan oldumu gebelikle ilgili :) Teşekkürler

X