çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Çok sartlayip kendini umutlandirma zaten iğne oldum kesin kalirim diye sonra hayal kırıklığı oluyo ilk ignem de öyle oldu benim de ama adet olana kadar da bi ümit var tabi :KK66: ben gecikmeli adet oldum 19.20. Günde fln di sanırım
Hamile kalmak o kdr zor bir olay gbi geliyorki Cok kaptırmam mümkün olmuyor ama tabi yinede umut ediyoruz her ay. İnş guzel hbri alacağımız ay bu aydır:KK66: bekleyip göreceğiz olmazsa da yılmadan devam etmk zorundyz cunku birçok insan uğraşıyor artık bebek sahibi olmak zorlaştı

Hamile kalmak o kdr zor bir olay gbi geliyorki Cok kaptırmam mümkün olmuyor ama tabi yinede umut ediyoruz her ay. İnş guzel hbri alacağımız ay bu aydır:KK66: bekleyip göreceğiz olmazsa da yılmadan devam etmk zorundyz cunku birçok insan uğraşıyor artık bebek sahibi olmak zorlaştı
Aynen benim Dr um öyle dedi bu defa tamamen takıntıyi bırakacaksın hamile kalmak zannedildiği gibi kolay bi olay değil dedi benim de ikinci klomen ve ignem bu ay bakalım ne olacak 7.gunum bugün hiç ümidim yok ama nedense yine olmayacak diyorum

Aynen benim Dr um öyle dedi bu defa tamamen takıntıyi bırakacaksın hamile kalmak zannedildiği gibi kolay bi olay değil dedi benim de ikinci klomen ve ignem bu ay bakalım ne olacak 7.gunum bugün hiç ümidim yok ama nedense yine olmayacak diyorum
Birgun bizde o guzel haberi alacagZ inş o Gun cok uzak değildr. Gecmiş zamanlarda bzm gbi forumlarda dolasan birçok arkdas bebegıni kucagna almış darısı bizlere

Rabbim insallah bu ay emeklerinizi dileginizi duanizi nasip etsin insallah rabbim tez vakitte saglikli bebekler nasip etsin insallah dualarimdasiniz O okaliptus_ Loveali Loveali

Amin canım sağol inş ben yine umitsizim ama bakalım artık nasip bu ay 3 kullandım klomeni ve 4-5 tane yumurtam oluştu inş tutmuştur
Insallah canim insallah umitsiz olma pozitif ol canim

19 nisan sali gunu catlatma ignesi oldum ve adetimde suan onceki ayima nazaran 4 gun gecikdi ve sol tarafimda bir kas agrisi oldu sizce bunu iyiye yormalimiyim

Arkadaşlar kafam karıştı bilgisi olan yardım etsin lütfen. Yumurtam çatlayamadı ve kistim oluşmuş doktorum doğum kontrol hapı verdi bu ay rahim filmini de aradan çıkaralım mı Dedi bende tamam dedim. Ama okuduklarıma göre filmin çekildiği ay gebe kalma ihtimali yüksek e bende bu ay korunuyorum malum kist var. Bi diyorum aradan çıksın Bi diyorum diğer aya bırakayım yardım edin lütfen

Arkadaşlar kafam karıştı bilgisi olan yardım etsin lütfen. Yumurtam çatlayamadı ve kistim oluşmuş doktorum doğum kontrol hapı verdi bu ay rahim filmini de aradan çıkaralım mı Dedi bende tamam dedim. Ama okuduklarıma göre filmin çekildiği ay gebe kalma ihtimali yüksek e bende bu ay korunuyorum malum kist var. Bi diyorum aradan çıksın Bi diyorum diğer aya bırakayım yardım edin lütfen
Sökülünce kist kanla karısıp gidiyor canım adetten 3 gün sonra Hsg oluyorsun... Sıkıntı yapma..

Kızlar Catlatma iğnesi kullandım 8 günümdeyim Kahve rengi kalamam var? Ne iştir anlamadım Dr aradım kıbrıstaymış..

masalolsunnn masalolsunnn canim naptin ..rabbim cuma gunun suyu yuzu hurmetine cumlemizin dualarini kabul etsin insallah hayirli cumalar .. amin
Olmadı maalesef olmadı yine negatif yine 4 yumurta vardı hiç biri tutmadı eşim sperm testi yapılacak adeti bekleyeceğim bende yüreğim acıyor kızlar ve gorumcem hamile o sevincini yaşarken ben elbet mutlu oldum ama içim çok tuhaf anlatılmaz duygulardayim

Ayy hayırlısıyla inşallah yaa eşimin tek hayali diyebilirim, haberini aldığımızın gecesi rüyasında görmüş ikiz Bebek. Çok teşekkür ederim rabbim tüm isteyenlere versin inşallah.
Tebrik ederim canım çok sevindim rabbim sağlıkla kucağıniza almayı nasip etsin inşallah... Benim yok maalesef

Olmadı maalesef olmadı yine negatif yine 4 yumurta vardı hiç biri tutmadı eşim sperm testi yapılacak adeti bekleyeceğim bende yüreğim acıyor kızlar ve gorumcem hamile o sevincini yaşarken ben elbet mutlu oldum ama içim çok tuhaf anlatılmaz duygulardayim
Adet oldunmu canim olmadiysan umit var rabbi. Vakti zamanini bekliyor canim.insallah o vakit yakindadir senin icin

Canim ya inan çok üzüldüm esin de gitseydi keşke geçen ay da böyle oldu yumurta gelişti ama olmamisti esin ihmal etmeseydi keşke. Belki de çok küçük bi problem var ondan olmuyo. Ne yazıkki ihmal ediyolar :KK43: vardır bir hayır de yarın bol bol dua et sonucunu Allaha bırak canim ..

Kızlar ctesi günü 14.40 da çatlatma iğnesi yaptım. Dün gece 04:00 da yani yaklaşık 37-38 saat sonra ilişki oldu ama kasıklarımda çatlamadan dolayı çok ağrı olmadı öncesinde, gece 2 gibi hafif hafif ağrıdı bugün sabah 9-10 a kadar sürdü. Bugün ilişki olmayacak yarın akşam ilişki olur diye düşündük ama ya yumurtalarım ilişkiden sonra çatladıysa diye kafama takıldı. Sizce ne yapayım karar veremedim. Birde iğneden bir gün önce ilişki olmuştu olası yumurta çatlamasına karşı. Arka arkaya yapınca sperm kaliteside düşer diye korkuyorum. Kafam karıştı :110:

Kızlar ctesi günü 14.40 da çatlatma iğnesi yaptım. Dün gece 04:00 da yani yaklaşık 37-38 saat sonra ilişki oldu ama kasıklarımda çatlamadan dolayı çok ağrı olmadı öncesinde, gece 2 gibi hafif hafif ağrıdı bugün sabah 9-10 a kadar sürdü. Bugün ilişki olmayacak yarın akşam ilişki olur diye düşündük ama ya yumurtalarım ilişkiden sonra çatladıysa diye kafama takıldı. Sizce ne yapayım karar veremedim. Birde iğneden bir gün önce ilişki olmuştu olası yumurta çatlamasına karşı. Arka arkaya yapınca sperm kaliteside düşer diye korkuyorum. Kafam karıştı :110:
Bu gecede devam edin derim sansa birakma gerci rabbim vakti geldiyse bir iliskide bile nasip ediyor

Tebrik ederim canım çok sevindim rabbim sağlıkla kucağıniza almayı nasip etsin inşallah... Benim yok maalesef
Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun, darısı size olsun inşallah. Eşin ihmal etmesin aynı Zaman'larda gidilmeli bu yük sadece kadına binmemeli, biz paralel şekilde tedavi gördük bu ay o da takviye aldı ben de, sıkı bi takip yaptır bak bir yıldır olmuyordu bir ayda neler değiştirdi yeni doktorum. Allah büyük tabi vakti Zaman'ı var herşeyin hayırlısı dileyelim, senin de hayırlı haberlerini alırız inşallah, güçlü ol.

bu arada bu ay ikinci klomen denememiz. Geçen yıl tüp bebekle gebe kalmıştım ama 25+4 te rahim ağzı yetmezliği nedeniyle erken doğum yaptım oğlum 3 gün yaşadı ve kaybettik. Görünürde bir sıkıntı yok ama zor gebe kalıyorum nedense. Hastane tedavi süreci ve bebeğimi kaybetmek çok yordu biraz böyle denemek istiyorum.Rabbim isteyen herkese hayırlı zamanda nasip eder inşallah

Canım sıkma o güzel canını.allahım inşallah en kısa zamanda sana da nasip etsin hayırlı bir bebek.içini ferah tut güzel haberlerini duycaz inşallah inanıyorum. Dualarimiz da sin.

X