çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Ve bugün testi yaptım Hcg 27,2 inşallah katlanarak artmaya devam eder çok korkuyorum aslında ve hala inanamıyorum. Duygularım o kadar karışık ki anlatamıyorum
Bebegin seninle canim kardesiminde adetine 2 gun vardi 27.8 cikti hadi saglikla nasip etsin rabbim insallah

Bebegin seninle canim kardesiminde adetine 2 gun vardi 27.8 cikti hadi saglikla nasip etsin rabbim insallah

Amin Can'ım çok sağol benim adetimE 3 gün var daha ben yine de iki güne bir test yapıp değerlerin artışın kontrol etmek istiyorum. Kardeşinin bebeği de hayırlı olsun, yiğenin sağlıkla gelsin inşallah :)

Amin Can'ım çok sağol benim adetimE 3 gün var daha ben yine de iki güne bir test yapıp değerlerin artışın kontrol etmek istiyorum. Kardeşinin bebeği de hayırlı olsun, yiğenin sağlıkla gelsin inşallah :)
Amin canim.insallah guzel duan icin amin diyorum testi tekrarlat canim kardesimin 780 cikti keseyi gorduler 4+5 de sende gorursun insallah canim hayirli cumalar haber ver canim

masalolsunnn masalolsunnn canim naptin ..rabbim cuma gunun suyu yuzu hurmetine cumlemizin dualarini kabul etsin insallah hayirli cumalar .. amin

Ve ikinci testimi de yaptım sonuç 95,3 Doktor artışın güzel fazla bile dedi, çok şükür rabbime. Darısı tüm isteyenlere inşallah
Ikiz olabilir canim 27+27 =54 iki gunde artisin 95.3 ikiz olabilir belki haberin olsun tatlim gozun aydin saglikla nasip etsin insallah

Ikiz olabilir canim 27+27 =54 iki gunde artisin 95.3 ikiz olabilir belki haberin olsun tatlim gozun aydin saglikla nasip etsin insallah
Ayy hayırlısıyla inşallah yaa eşimin tek hayali diyebilirim, haberini aldığımızın gecesi rüyasında görmüş ikiz Bebek. Çok teşekkür ederim rabbim tüm isteyenlere versin inşallah.

Hayırlı olsun canım allahım sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah

Canım hayırlı olsun inş sağlıklı bi şekilde devam eder ve hayırlısıyla kucağına da alırsın ilk tedavinmiydi bu
Çok teşekkür ederim Canım, 1 yıla yakındır uğraşıyorum aslında bir sorun yok deyip gönderiyorlardı sadece hormon testi yapıyorlardı, şubatta rahim filmi çekildi hızlandıracağını söylediler onun üstüne iki defa daha adet oldum, yine hastane ve doktor değişikliği yaptım. Klomen verdi daha sonra da çatlatma iğnesi, şimdi de progestan kullanıyorum. Anlayacağınız sıkı bir takip ve tanı ile bir ayda oldu çok şükür.

Kızlar merhaba
İkinci klomen denememi burda sizinle beklemiştim dün üçüncü klomen için doktora gittim bir de ne görelim meğer yumurtam kiste dönüşmüş. Doğum kontrol hapı verdi bu ay. Madem kist var hsgyi aradan çıkaralım mı Dedi bende kabul ettim. Bi kaç güne film çekilecek. Filmden sonra kullanmam için antibiyotik yazdı. Bu ay sığan kürü de yapayım diyorum Nasıl olsa boş geçcem bu ayı. Anestezisiz olmayı düşünüyorum ama yine gerginim...

Kızlar merhaba
İkinci klomen denememi burda sizinle beklemiştim dün üçüncü klomen için doktora gittim bir de ne görelim meğer yumurtam kiste dönüşmüş. Doğum kontrol hapı verdi bu ay. Madem kist var hsgyi aradan çıkaralım mı Dedi bende kabul ettim. Bi kaç güne film çekilecek. Filmden sonra kullanmam için antibiyotik yazdı. Bu ay sığan kürü de yapayım diyorum Nasıl olsa boş geçcem bu ayı. Anestezisiz olmayı düşünüyorum ama yine gerginim...
Canım Bebek için herşeye değer, ben de anestezisiz yaptırdım, sabret ve o an dua oku bol bol zaten kısa sürüyor. Ağrımıyor dersem yalan olur ama dayanılmayacak gibi de değil yani, doğum anını düşün onu da yaşayacaksın Allah'ın izniyle filmi yapamayan doğumu Nasıl yapacak dimi ama. Bak ben filmden sonra 3 parça koca koca pıhtı düşürdüm et gibi olmuştu artık ama içim temizlenmiş demek ki bu ay tuttu çok şükür, iyi olacağını düşün ki iyi olsun.

Çok teşekkür ederim Canım, 1 yıla yakındır uğraşıyorum aslında bir sorun yok deyip gönderiyorlardı sadece hormon testi yapıyorlardı, şubatta rahim filmi çekildi hızlandıracağını söylediler onun üstüne iki defa daha adet oldum, yine hastane ve doktor değişikliği yaptım. Klomen verdi daha sonra da çatlatma iğnesi, şimdi de progestan kullanıyorum. Anlayacağınız sıkı bir takip ve tanı ile bir ayda oldu çok şükür.

Benim de ikinci klomen im bu ay bi kullandım sonraki ay ilaç vermedi Dr um kendi haline bırakalım bu ay dedi yine adet oldum bu ay yine verdi klomen günde 3 kullandım bu defa 6. Gün 4-5 tane 22-23 mm lık yumurtam oluşmuş yanı adetin 10. Günüydü catlatalim dedi bakalım eğer tutarsa ikiz olabilir yumurtalarına gore dedi nasip artık ben 8 aylık evliyim o yüzden rahim filmi ni 1 seneyi geçince istiyoruz dedi cekmiyo şuan bakalım artık

Kızlar iğneden sonraki 11. Gunum az önce idrar testi yaptm ve negatf cıktı 2. CıZgı soluk bile çıkmadı.simdi ignedeki hcg etkisi bitti sanırm. Ama hamile olsam yinede soluk bir cizgi cıkarmıydı.11. Gun negatif cıkıp sonradan pozitif olan oldu mu? Umudu keseyim mi bu aydan bama bir fikir verin

Kızlar iğneden sonraki 11. Gunum az önce idrar testi yaptm ve negatf cıktı 2. CıZgı soluk bile çıkmadı.simdi ignedeki hcg etkisi bitti sanırm. Ama hamile olsam yinede soluk bir cizgi cıkarmıydı.11. Gun negatif cıkıp sonradan pozitif olan oldu mu? Umudu keseyim mi bu aydan bama bir fikir verin
Benim 16. Gün bile idrar da göründü çok geç atmıştı vücut igne etkisini ama sonra adet oldum geç döllenme fln olabiliyo çok umitlenme ama adet olana kadar da yine de ümit var demektir :KK66:

Benim 16. Gün bile idrar da göründü çok geç atmıştı vücut igne etkisini ama sonra adet oldum geç döllenme fln olabiliyo çok umitlenme ama adet olana kadar da yine de ümit var demektir :KK66:
Cok umudum yok ama ilk defa iğne denedim merakla bekliyorum inşallh bu ay guzel hbri alırım. İğnenin kacıncı gunu adet oldun cnm

Cok umudum yok ama ilk defa iğne denedim merakla bekliyorum inşallh bu ay guzel hbri alırım. İğnenin kacıncı gunu adet oldun cnm
Çok sartlayip kendini umutlandirma zaten iğne oldum kesin kalirim diye sonra hayal kırıklığı oluyo ilk ignem de öyle oldu benim de ama adet olana kadar da bi ümit var tabi :KK66: ben gecikmeli adet oldum 19.20. Günde fln di sanırım

X