çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

kızlar merhaba bişey sorcam sizlere gripten dolayı muayene olmam gerekti iğneden sonra 9.cu günüm bugün doktor ilaç veremem dedi ve beta istedi 2.79 geldi terar bakcaz 1 hafta sonra dedi aynı durumu yaşayan var mıdır

kızlar merhaba bişey sorcam sizlere gripten dolayı muayene olmam gerekti iğneden sonra 9.cu günüm bugün doktor ilaç veremem dedi ve beta istedi 2.79 geldi terar bakcaz 1 hafta sonra dedi aynı durumu yaşayan var mıdır
Valla bebegim daha erken bence. Hepimiz bekliyoruz iste. Rabbim hepimize hayirlisini versin. Benimde 12 gun oldu daha vurulali. Bakalim.. Bence bekle bi 15 gun olsun tatlimm

yok beklemekte sıkıntı yokdu ama kafamı kaldıracak halim yok üstüne bide ilaçta almayacaksın dedi hoca böyle kafam karıştı :)

yok beklemekte sıkıntı yokdu ama kafamı kaldıracak halim yok üstüne bide ilaçta almayacaksın dedi hoca böyle kafam karıştı :)
Tabiki alma guzelimm. Bende oyleydim dune kadar bi uc bes gun cektim inanki:) bogazimm burnum yer degistirmis gibiydi :) ilac alma sakin hem adetini geciktiriyor hemde tedaviyi olumsuz etkiliyor dedi doktorum benim. Belki bebeisin tutmustur :) atma sen rabbim sifa versin insallah kisa zamanda :)))

çok teşekkür ederim canım.. görürsün hiç merak etme ben gördüysem herkes görür Duanı eksik etmeyin yeter..

Canım hayırlı olsun Rabbim inş sonuna kadar güzellikle geçmesini nasip eder sağ salim alırsın inş kucağına

Bekle canım iğneden dolayı da kan da gorunebiliyo benim 16. Gün 2.79 du kanda adet günüm 2 gün geçti kan da değer sifirlandi sonra adet oldum

Kızlar az önce topiğin birinde bal çörekotu ve tarçın karışımına rastladım bu kürü kullanıp hamile kalan varmı aranızda?

Bu kür le hamile kalan çok okuduysan bende adet olursam uygulucam bu kür ü bence dene bitkisel sonuçta ilk kullandığı ay bile hamile kaldım diyen var

csnim.
Bekliyom hala oldum olcam gibi takvime gore 9 uydu geçen aya gore 11 inde yanı dün olmaliydim sanki bi dk sonra olacak gibi agrilarim var tuvalete gidince kesin gelecek diyorum yok ama hiç hissim yok adet olcam ben :)
canim
test yap benim icin bence var bebisin hadi insallah canim ya bende oyleydim.oldum olacam derken olmadim.hadi insallah yuzunu guldursun rabbim

csnim. canim
test yap benim icin bence var bebisin hadi insallah canim ya bende oyleydim.oldum olacam derken olmadim.hadi insallah yuzunu guldursun rabbim

Dün yaptım test öylesine yapiyim dedim ama çıkmadı bisey bilmem bende hiç his yok nedense ve öyle takintili da değilim neden bilmiyom ama şuan öyle skntiliyim ki sadece olcaksam olsun kurtuliyim diyorum çok fenayim çünkü menopoz a girmiş gibi her an oldum olcam diyorum

Dün yaptım test öylesine yapiyim dedim ama çıkmadı bisey bilmem bende hiç his yok nedense ve öyle takintili da değilim neden bilmiyom ama şuan öyle skntiliyim ki sadece olcaksam olsun kurtuliyim diyorum çok fenayim çünkü menopoz a girmiş gibi her an oldum olcam diyorum
hayirlisi olsun senin icin canim

Canım bu kür PKOS hastası olanlar için diye biliyorum
hayir canim herkez icin kullanabilirler sen.naptin canim adetin 2 gunu baslayip 12+13 gune kadar kullaniyorsun sonra birakiyorsun bal tarcin coreotu karisimi macun googlede arat tarifi cikar cnm

İnsülin direnci olanlar için yazıyor. İnsülin direnci de PKOS hastalarında oluyor. Ben geçen salı rahim ağzı genişletme ameliyatı oldum. Rahim ağzım çok dar olduğu için spermler içeriye gitmiyormuş

X