çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

her ay en az 3-4 defa test yapardım silik bile çıkmadı yanlışlık bile olmadı :KK70: :KK70: ilk defa bu kadar net canm

Eklentiler

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    61,7 KB · Görüntüleme: 58
her ay en az 3-4 defa test yapardım silik bile çıkmadı yanlışlık bile olmadı :KK70: :KK70: ilk defa bu kadar net canm

gözün aydın canım rabbim sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin nişaallah. bende 3 yıllık evliyim düşünüyorum acaba bigün senin gibi çift çizgiyi görebilecekmiyim. rabbim büyüktür. bu ay bende ümit yok adet bat bekliyorum..

gözün aydın canım rabbim sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin nişaallah. bende 3 yıllık evliyim düşünüyorum acaba bigün senin gibi çift çizgiyi görebilecekmiyim. rabbim büyüktür. bu ay bende ümit yok adet bat bekliyorum..

çok teşekkür ederim canım.. görürsün hiç merak etme ben gördüysem herkes görür Duanı eksik etmeyin yeter..

Kızlar az önce topiğin birinde bal çörekotu ve tarçın karışımına rastladım bu kürü kullanıp hamile kalan varmı aranızda?

sonuçlar cıktı :)))

Beta- HCG 172.59 mlU/mL 0,5 5

çok teşekkür ederim canım ....Allahım burda sevinçli haberler vermeye devam edelim :anneadayı::anneadayı::KK68::KK68:
csnim.gozun aydin rabbom tamamina erdirsin insallah cok seviniyorum.burda gebe olanlari okudukca hadi insallah arka arka ya guzel haberler aliriz burdan :)

mrb arkadaşlar bende adetimin 4. günü klomen başladım 5 gün sabah 1 akşam 1 tane içtim ilaç bittikten 3 gün sonra doktora gittim yumurta takibi için. pregnyl 5000 iğne yazdı 2 kutu. adetimin 14.günü kalçadan vuruldum. iğneyi vurduralı bugun 9 gün oldu. çok merak ediyorum. günlerde geçmek bilmiyor. yarın idrar testi yapmayı düşünüyorum. sizce belli olur mu:)
Canim bende aynen senin gibi kullandim ayin 6sinda viruldum igneyi. Suan rahmim de hafif hafif kramplar oluyor. Acaba hamileleik varmidir kii. Insallah hepimiz hamileyizdir

X