çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

hadi insallah bu mubarek gunde dualarimiz kabul etsin rabbim cumlemize saglikli bebekler nasip etsin gonlumuzdekini nasip etsin insallah

Amin canım inş hayırlısı bakalım dün burnum tikandi bugün de hapsirip duruyom :) ama dediğim gibi içimde hc his yok nedense olursa büyük sürpriz olur herhalde çünkü bu ay nasılsa olmicak ne zaman Rabbim ol derse o zaman olacak psikolojisindeyim :)

Tahmin edebiliyorum. Ben bir bucuk. Yillik evliyim bi dusuk yaptim cok zor bisey evde 14 tane test var negatif negatif negatif...... Tedaviye basladim bende bu ay

Stres başlıca sebebi zaten ben 8 ay a gircem 3-4 aydır takmistim dr bana da böyle çocuk çocuk diye dolasirsan olacağı varsa da olmaz dedi çünkü beyin inatlasiyomus hormonlarla gerçekten zamanı var o zaman geldiğinde elbet olacak ya kendiliğinden ya tedaviyle ama Rabbim daha ol demiyo ki olmuyo az rahatlat kendini zor bisey biliyorum ama stres yapınca biz daha da zorlastiriyoruz sanırım

Aynen oyle dusunmeyeye calisiyorum Allahım inşallah bu mübarek günde saglikli sihatli ve hayirli evlatlar nasip eder hepimize burdan beraber seviniriz inşallah

Aynen oyle dusunmeyeye calisiyorum Allahım inşallah bu mübarek günde saglikli sihatli ve hayirli evlatlar nasip eder hepimize burdan beraber seviniriz inşallah

İnş canım hayırlısı bak kotu sonuçlanmış ama en azından hiç olmuyo değil hamile kalmissin sonuçta Rabbim tez vakitte yine nasip eder de inş bu defa kucağına almayı da nasip eder

Sağol canım. Denemeni tavsiye ederim çünkü benim 15 gun iğne ile gelişmedi o karışımı yedim sabah akşam 20. Gun de doktor çok iyi dedi

Sağol canım. Denemeni tavsiye ederim çünkü benim 15 gun iğne ile gelişmedi o karışımı yedim sabah akşam 20. Gun de doktor çok iyi dedi
Benzer olay yaşamışiz ben klomid kullanoyorum gunde bi kez genelde tek yumurtam oluyodu corek otuna başladım denedigim ilk ay gittim uc yum olmus doktor sasirdi sen gunde iki kez mi klomid kullandin diyo yok dedim ama söylemedim tahmin ettim ise yaradigini kesinlikle deneyin

Corek otu bal tarçın karışımı çok işe yariyomus hamile kalan çok bununla bende corek otu yağı ile propolis yağı kullandım aktar onun da çok etkili olduğunu söyledi ama geç başladım biraz inş ise yaramıştır adet olursam ama bende corek otu bal tarçın karışımı kullancam

Nasil kullaniyodun corekotu bal ve tarcini tarcin toz tarcin fimi hepsini karistirip oylemi yiyosun

Nasil kullaniyodun corekotu bal ve tarcini tarcin toz tarcin fimi hepsini karistirip oylemi yiyosun

Ben bu ay adet olursam onları kullancam geçen ay corek otu yağı ile propolis yağı verdi aktar onu kullandım canım ama diğer kür nete yaz kullanış şekli yaziyo toz halinde kullanılıyormuş

Sibosss naptin. Ben dun adet oldum :)
Hadi yaaa tuhhh :/
Hayirlisi olsun canim yaa. Diger aya insallah.
Ben daha beklemedeyim.
En son 15inde olmustum adet. Ignesiz gec oluyorum zaten.
Bi kac gun once agrim vardi iki gun. Dunden beride hic yok.
Isim garip yani akintim cok olurdu herzaman. Dune kadar hic yoktu..dun bikere gelmis tam beyazda degil sut gibi. Bidaha da gelmedi.
Karnimda bazem pıt pıt diye atiyo.
Kasıklarima agri gibi degilde bisey batiyo geciyo bazen.
Ayaklarimda buz gibi. Bide bogazim aciyor bikac gundur biraz.
Gordugun gibi kendimi epey dinliyorum

Hadi insallah senden hayirli haberler aliriz. Ben 2 ay dr suz devam edicem. Nasip bakalim

Hayirli haberlerini bekliyorum insallah
Insallah canimda pek sanmiyorum yaa.
Yumurtam kendiliginden catladiya acaba kacirdikmi gununu bilemiyorum.
Iki gun once dr a gitmistim 2 gun sonra gel dedi 15 milimdi ozaman 2 yumurta. Gittigimde catlamis. O hafta ilk dort gun sonra iki gun arayla 2 kere daha iliski oldu bidaha olmadi. Artik okadar bunaldikki insan bi noktadan sonra bikiyo

Biz iliski surelerine uydukta ne oldu :) oyle dusunme insallah kismetin bu aydadir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…