çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

canim korkma erken yada gec ogrenecen.ya pozitif ya negatif kanda baktir hadi hayirlusi olsun insallah

İnş bakalım gerçi evet öyle hiç değilse negatifse de ona gore uzulurum :) şuan napcami da bilemedim bi öyle bi böyle :)

tabletini al canim resim atiyorum ben regl olursam kullanacaktim cok gebe olani okudum mutlaka bunu al dene derim ama insallah o 18 mm yumurtan bebislenecek
Keşke hayatım yaa ama sanmıyorum ben yumurtlama zamanı akıntı yaşamıyorum muhtemelen yumurta oluşuyor ama içi boş olduğu için akıntı olmuyor bu durumda şunu anlıyorum demekki ben tup bebekte yapsam oluşacak yumurtaların içi boş olacağından ilerleyemicem

Canim benim insallah gerek kalmaz da bu ay bebisin olur.
Hepimize.dua ediyorum.her namazda.
Rabbim bizede bu mutluluugu yasatir inşallah.

Amiiin inşallah isteyen herkese inşallah
Allah razı olsun canım bende hepinize dua ediyorum inşallah bizlerde anne olur bu güzel duyguyu yasariz

Ya kızlar kafayı yicem az önce test yaptım ben mi psikolojik etkileniyorum anlamiyorum çok cookkkk ince kil gibi bisey göründü bana
Evet canım görüyorum var hadi inşallah senden de güzel haberler alırız peki iğne falan vurundunmu bu ay etkisi falan olur diye diyorum

Cizgi gorunuyor canim. Kacinci gunun igneden sonra.

Bugün 12. Gunum canım dün akşam yaptım oyle çıktı işte şimdi ilk idrarla yine yaptım yine ilk cokkkkkkk ince yine tüy gibi çıktı yok denecek kadar psikolojik mi dedim esim de baktı o da aynı gölge gibi dedi bi 5 dk içinde yine azcik bi tık daha belli oldu

Evet canım görüyorum var hadi inşallah senden de güzel haberler alırız peki iğne falan vurundunmu bu ay etkisi falan olur diye diyorum

Günaydın :) şimdi tekrar yaptım yine aynı çok ince gölge gibi iğne vuruldum ama 12. Gunumdeyim bugün ve geçen 6 ve 8. Günde yaptım direk çıktı ve daha netti o iğneden di 10. Gün yaptım ilk bisey çıkmadı sonra çıkmış o da test bekleyince dedim ama dün akşam ve şimdi yaptığım ilk cokkkkkkk ince 5 dk içinde de bi tık daha belirgin oldu yine bariz belli değil ama çok ince kafam çok karıştı kan vercem bugün merak ettim iğnenin etkisi geçmiştir herhalde artık

Bunda da goruyonuz mu coookkk ince

Eklentiler

• IMG_20160302_081608.jpg
    10,8 KB · Görüntüleme: 77
Canım umut vermek değil bu iğnenin etkisi baya geçmiş olması ve bu kadar net çıkmaması lazımdı sen bugün bi kan baktir mutlaka dediğin gb böyle insana kafayı yedirtir ben 11 . Günde bile daha silikti zor görünüyordu hatirlarsan biz yinede iğneden diyelim öyle sartlandir kendini tamam canım git bi kan ver bugün bu testler insana kafayı yedirtiyor

günaydın herkese, bugun 14. gün dün kırmızılar geliyor diye üzüldüm ancak hala birşey yok. sadece dün ufakbir pembe akıntı oldu. dün akşam gebelik idrarda negatif çıktı ama sanki içimde hala bir umut var. aptallık mı bilemedim ama cumartesiye kadar buyuk bir umut besliyorum. dualarınızı esirgemeyin. dün akşam çok giremedim ama haber alanlara da gözleri aydın olsun diyorum

Aynen umutlanmiyorum zaten fazla bende oyle diye dusunuyorum en sağlıklı kan olacak sanırım bakalım

Heee bide o kadar net değildi zaten ben onu nasıl çektim eşim tlfnun ışığını tuttu öyle çektim :) ciplak gözle daha az şuan yaptığım da öyle coookkk ince gölge gibi ondan azcik umitlendim ama yine de kan a güveniyorum çok heveslenmiyorum

İnş daha gelmez de 9 ay olmazsin :) benim de belirsiz ya kafam karisik kan vercem bugün

Bunda da goruyonuz mu coookkk ince
örnek olsun dıye koymak ıstedım. umudunuzu kırmak ıstemıyorum ama. benım 14. gun bıle boyleydı. bu testı yaptıgım gun kan testı yaptırdım. arkadasların ısrarıyla :) 1,71 cıktı. hıcbır belirtim olmadıgı ıcın hamıle oldugumu dusunmuyordum ama.
3 gun sonra adet oldum. bıdahada test yapmadım zaten. ama her vucuttan cıkısı farklı oluyor.

Eklentiler

• 20160213_110141.jpg
    32,4 KB · Görüntüleme: 57
kizlarrr pozitif yarin kanda baktiracam hemde net cift cizgi once t cizgi cikti inanamiyorumm cok sukur rabbime rabbim isteyen her keze bu sevinci yasatsin insallah

İnanamıyorum yaaa.. Öylesine bir gireyim dedim, gözlerime inanamadım! Mevhibe nasıl sevindim anlatamam. Biliyorum çünkü sen de çooook uzun zamandan beri bunu bekliyordun. Allah sağlıkla tamamına erdirsin canım. Darısı başımıza artık

Kızlar bu arada ben bugün buraya şimdilik sizlerle vedalaşmaya geldim

Bata 2 ya da 3 günüm kaldı ve sabah ateşimi ölçtüğümde 36,3'e düştüğünü gördüm. Yine de bir umut kalkıp test yaptım ama yine negatifti. Bu ay da hamilelik kısmet olmadı anlayacağınız.

Sabah biraz düşündüm ve bu bebek işini kafamdan artık tamamen uzaklaştırmam gerektiğine karar verdim. Bu ay doktora gitmeyeceğim. Bir de uzun bir süre foruma girmeyi düşünmüyorum. Ama sizleri çok özleyeceğim.

İnşallah buradan güzel haberler vermeye devam edersiniz. İnşallah ben de bir gün (buralarda olursanız hala) kendimle ilgili güzel haberler verebilirim size. Haklarınızı da helal edin lütfen. Kendinize iyi bakın.

Şimdilik hoşça kalın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…