çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Ya herkes bu kadını övüyor herkesin dilinde bu doktor ben kime guvenicem ya doktor olarak ya nolur bana devamlı akıl verin ben kendimi çok kötü hissediyorum ayrıca benim klomenle iki üç yumurtam oluşuyor ama van dediği demekki dolleme kapasitesi yok yeterli gelmiyor diyo gelde olumlu düşün rahim filmi cekinmistim tekrar istiyor ama tup bebek istiyorsan cekinmene gerek yok diyor
ben bu ay regl olim bende baslicam.fiyatida uygun 14.50 tl doktora soylemeden zaten bitkisel oldugu icin zararida yokmus otu kaynatip icmek suyu aciymis icemem.midem almaz ama taplet olarak icerim bugun 3 gun gecti reglim test yapmadim bekliyorum cunku hic belirtim yok kismet canim kullan bence hayit tohumu tableti

canim hayit tohumu tablet olarakda kullana bilirsin kadinlar kulubunde kullananlar var ikinci ayinda ilk ayinda gebe kalmislar canim googlede arat oku kk deki yazismalari baslik resim attim yaziyor bence dene canim
Tamam canım bende düşünüyorum adeti bekliyorum hem hsg cekilcek ya o ay kullanicam inşallah vesilem olur ya bebeğim gece ateş basmasi menapoza yaklastiginimi dgosteriyor yoksa ilaclardanmidir

ben bu ay regl olim bende baslicam.fiyatida uygun 14.50 tl doktora soylemeden zaten bitkisel oldugu icin zararida yokmus otu kaynatip icmek suyu aciymis icemem.midem almaz ama taplet olarak icerim bugun 3 gun gecti reglim test yapmadim bekliyorum cunku hic belirtim yok kismet canim kullan bence hayit tohumu tableti
Canım belki gerek kalmaz hamilesindir hem adetin geçmiş bi test yapsana bak merak ettim şimdi bu arada suyu daha etkili degilmidir tablet yerine

Mevhibecim çok teşekkürler, bu tablet işi iyi oldu. Bu ay adet olursam ben de kullanmayı düşünüyorum. İnşallah faydası olur.

kızlar 3 gündür kahverengi lekelenmem var kan testi verdim öğleden sonra çıkacak sizce kistten midir gebelik olabilirmi daha önce yaşayan var mıdır ?

Kuzum çok sağol ya ben bişey daha sorucam bu kullandığım ilaçlar yani klomen ve catlatma ignesinden mi oluyor yoksa benim menapoz yakinmi geceleri ateş basıyor fenalık geliyor ardından usume ateş basınca üstümü açıyorum uyandırıyor beni o derece bir iki dk sonra usuyorum geri üstümü ortuyorum sabaha kadar sıklıkla yaşıyorum bunu

Aynı şikayet şuan bende de var normalde donardim ama bu ara ter atiyorum ateş basiyo bende tam bilmiyorum ama sanırım klomen ve iğneden bende yaşıyorum yanı aynı sorunu

nasılsın canım. var mı sonuç baktırdın mı

İyi olmaya çalışıyorum :) İğneden sonra dün 10, bugün de 11. günümdü. Hem dün hem de bu sabah test yaptım ama ikisi de bildiğin negatif. Gözlerim bakmaktan şaşı oldu ama silik çizgi bile yoktu :KK43: Artık iğnenin etkisi de kalmamış sanırım. Bata kaldı 5 gün. Ateş durumum da resimdeki gibi. Eğer hamile değilsem 2-3 güne kadar ateşimin düşmeye başlaması gerek. Sen nasılsın?

Canım bu arada benim eşimde de bir sorun yok ama doktorum bana da çatlatma ile olmazsa aşılamaya geçeceğiz dedi. Başka bir doktora daha mı görünsen acaba? Bazı doktorlar biraz ezbere tedavi ediyor bence.
Başka doktora gidicem zaten ama aşılama yaptirmicam zaman kaybetmek istemiyorum artk olacaksa tup bebek olsun çarem kalmadı yumurtalık takibinde olmadimmi asilamada da olmuyor genelde işi şansa bırakmak istemiyorum :KK43: ya halimi görseniz aglamadik tek günüm yok işyerinde bile ağlıyorum yolda yürürken ağlıyorum biri bise dese en ufacık alakası olmadığı halde hemen kiriliyorum çok hassaslastim psikolojim alt üst oldu şimdide geceleri bi ateş basmasi yaşıyorum sende oluyormu hiç yoksa ben doktorun dediği gb menepoza yaklastigim icinmi yaşıyorum bunları ya dengem çok bozuldu suan bile bunları yazarken akitiyorum muslukları

Yumurta rezervini ölçen test gerekli görmemiş demekki genelde fsh yüksek çıkınca istiyo doktor

Benim FSH im da çok yüksek çıktı ama benden de istemedi Dr 19,66 ydi ultrasond a yumurtaliklara fln bakıp adetim in her ay düzenli olduğunu duyunca çok önemsemedi bile bende şaşırdım ne oluyo

İyi olmaya çalışıyorum :) İğneden sonra dün 10, bugün de 11. günümdü. Hem dün hem de bu sabah test yaptım ama ikisi de bildiğin negatif. Gözlerim bakmaktan şaşı oldu ama silik çizgi bile yoktu :KK43: Artık iğnenin etkisi de kalmamış sanırım. Bata kaldı 5 gün. Ateş durumum da resimdeki gibi. Eğer hamile değilsem 2-3 güne kadar ateşimin düşmeye başlaması gerek. Sen nasılsın?

Benim o gün yaptırdım kan da 24,7 ydi 6. Günümdu erken demistin ya ctesi 8. Günde yanı 11 e dusmustu bugün benimde 10. Gün beklesemmi yine bi yaptirsam mi acaba

Aynı şikayet şuan bende de var normalde donardim ama bu ara ter atiyorum ateş basiyo bende tam bilmiyorum ama sanırım klomen ve iğneden bende yaşıyorum yanı aynı sorunu
Geceleri uyandieiyormu peki seni bu ateş basmasi bana bian acayip bir ateş basiyor ustumu açıyorum sonra usume geliyor ustumu kapatıyorum esime sariliyorum o derece

Geceleri uyandieiyormu peki seni bu ateş basmasi bana bian acayip bir ateş basiyor ustumu açıyorum sonra usume geliyor ustumu kapatıyorum esime sariliyorum o derece

Evet bildiğin ustumu aciyorum ve bu bi haftadır doğru durust uyuyamiyorum bile

X