çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Ona bakarsan benim de FSH yüksek yanı benim de yumurtalık rezervimin kötü olduğunu gosteriyo normal şartlarda ama Dr um bana hiç böyle ümitsiz konuşmadı yanı ikinci gittim Dr canını sıkma az akışına bırak diyorum ya bu çok zor ama yapmalıyız :KK66:
Senin fsh kaç benim 7.49 cikmisti

Olacak olacak inş hayırlı sini senin için doğru zamanı işte yaradan ona gore verir dermanini ne diyorum sana çevrende yokmu hiç tuplerini bağlatiyo millet te yine verecek olan Rabbim veriyo kul skismayinca hızır yetişmezmiş demekki daha zamanı var :KK66:
Sağol canım çok moral verici konuşuyorsun inşallah diyorum dua ediyorum

Senin fsh kaç benim 7.49 cikmisti

Az rahatlamissindir herhalde :) benim FSH seninki ni döver :) nerdeyse 3 katıymis bak :) ama Dr bana bi kâğıt gosterdi kadının FSH 3,5 tu bu kadın 40 FSH la geldi goruyomusun şimdi sonucu dedi :)

Aşılama yapmıyor erkekte sorun varsa yapıyorum diyor iğneyi söyledim iğne yumurtaliklara zarar veriyor çok iyi bişey değil tup bebek yapacgin zaman zaten veriyorlar iğne uzmana kadar zarar vermeyelim rezervine zaten az dedi çok üzüldüm rahim filmi cekincez daha evvelki doktor tup bebek başka çare yok vakit kaybetme rezervin bitmek üzere dedi hatta yeditepe üniversitesinde bulunan prof. Doktor cem ficicioglu da tup bebek dedi bu ay hiç umutlu değilim bununla hamile kalacağımı sanmiyor doktor iğne bile vermek istemedi düşün artk :KK43:((
canim benim esimdede sorun yok asilama yapalim dedi senin doktorun nasil bir doktor anlamis degilim arti tup bebek icinde igne ile yumurta cogaltip sende yumurtalari topluyorlar cok saskinin doktorun sacma sapan konusuyor banada igneye geciliyor ama ben klomen ve cat tedavisini biraktim yoksa bende ignelere gececektim ve cogu kadin klomenle yumrta olmuyorsa igneyle tedaviye cvp veriyorlar sakin doktorun dediklerine inanma

Kizlar FSH degerleriniz nedir ..bilenler yazabilir mi kacin ustunde olunca sikinti oluyor doktorlariniz ne dedi:KK15:

Tabi ki moral vercez birbirimize kendimize de vercez o morali :KK66: hiçbirşey sebepsiz değildir Rabbim veriyorsa da vermiyorsa da vardır bunda bi hikmet :KK66:
Kuzum çok sağol ya ben bişey daha sorucam bu kullandığım ilaçlar yani klomen ve catlatma ignesinden mi oluyor yoksa benim menapoz yakinmi geceleri ateş basıyor fenalık geliyor ardından usume ateş basınca üstümü açıyorum uyandırıyor beni o derece bir iki dk sonra usuyorum geri üstümü ortuyorum sabaha kadar sıklıkla yaşıyorum bunu

Az rahatlamissindir herhalde :) benim FSH seninki ni döver :) nerdeyse 3 katıymis bak :) ama Dr bana bi kâğıt gosterdi kadının FSH 3,5 tu bu kadın 40 FSH la geldi goruyomusun şimdi sonucu dedi :)
Ya fsh ya çare varda yumurta rezervine çare yok 0.85 erken menapoza gireceksin diyolar bdoktorlar çok üzülüyorum ya deli olucam

canim benim esimdede sorun yok asilama yapalim dedi senin doktorun nasil bir doktor anlamis degilim arti tup bebek icinde igne ile yumurta cogaltip sende yumurtalari topluyorlar cok saskinin doktorun sacma sapan konusuyor banada igneye geciliyor ama ben klomen ve cat tedavisini biraktim yoksa bende ignelere gececektim ve cogu kadin klomenle yumrta olmuyorsa igneyle tedaviye cvp veriyorlar sakin doktorun dediklerine inanma
Ya herkes bu kadını övüyor herkesin dilinde bu doktor ben kime guvenicem ya doktor olarak ya nolur bana devamlı akıl verin ben kendimi çok kötü hissediyorum ayrıca benim klomenle iki üç yumurtam oluşuyor ama van dediği demekki dolleme kapasitesi yok yeterli gelmiyor diyo gelde olumlu düşün rahim filmi cekinmistim tekrar istiyor ama tup bebek istiyorsan cekinmene gerek yok diyor

Ya herkes bu kadını övüyor herkesin dilinde bu doktor ben kime guvenicem ya doktor olarak ya nolur bana devamlı akıl verin ben kendimi çok kötü hissediyorum ayrıca benim klomenle iki üç yumurtam oluşuyor ama van dediği demekki dolleme kapasitesi yok yeterli gelmiyor diyo gelde olumlu düşün rahim filmi cekinmistim tekrar istiyor ama tup bebek istiyorsan cekinmene gerek yok diyor
canim hayit tohumu tablet olarakda kullana bilirsin kadinlar kulubunde kullananlar var ikinci ayinda ilk ayinda gebe kalmislar canim googlede arat oku kk deki yazismalari baslik resim attim yaziyor bence dene canim

Eklentiler

• images.jpeg
    images.jpeg
    5,8 KB · Görüntüleme: 42
  • SC20160229-103821.png
    SC20160229-103821.png
    110,1 KB · Görüntüleme: 35
X