çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Canım buna inanmam zaten bikaç ay önce en az 5 6 tane farklı marka test yaptım hepsi silik çıktı ama koyulasma yoktu neden oldu anlamadım tabi adet olmuştum

Klomen den dolayı olabilir bende iki uç gundur aşırı kasik ve karın ağrısı yaşıyorum hamilelik belirtisi gibi ama iğne den olabilirmiş senin de klomenden olabilir belki

Canım buna inanmam zaten bikaç ay önce en az 5 6 tane farklı marka test yaptım hepsi silik çıktı ama koyulasma yoktu neden oldu anlamadım tabi adet olmuştum

Ben ilk bu ay kullandım klomen ve iğneyi iki ay öncesi yapmıştım benim de silik çıkmıştı biraz beklediği için yanılttı beni :) bende perşembe ye kadar fln yapmicam zaten adet gunume de 6-7 gün var

İşte o hareketlilik ondan olabilir inş yumurtaların tepki verdi belki de hayırlısı bakalım
Diğer ikisi buyumez artk çok küçük bi ise yaramaz dedi sadece bitane solda 18 mm lik var ondanda olmaz bişey demeye getirdi bu zamana kadar iki tane uctaneye rağmen olmadi dedi

Diğer ikisi buyumez artk çok küçük bi ise yaramaz dedi sadece bitane solda 18 mm lik var ondanda olmaz bişey demeye getirdi bu zamana kadar iki tane uctaneye rağmen olmadi dedi

Bakma sen onun dediğine ya millet tuplerini bağlantıyo da yine hamile kalıyor kötü Dr o :) benim de klomen bittiğinde 16 mm di iki gün sonra 19 mm oldu çatlatma iğnesi yaptı benim de tek yumurtaydi ve Dr zaten biz genelde çoğul gebelik riskini önlemek için tek yumurta isteriz dedi bu ay olmazsa önümüzdeki maçlara bakicaz :)

Hiç belli olmaz bu zamana ki kadar 2-3 tane olan belki hayırlı olmicakti ama belki bu tek hayırlı olacak ve Rabbim can verecek hiç belli olmaz

Ama rezervin kötü suana kadar olmasi lazımdı demekki dolleme kapasitesi yeterli gelmiyor dedi beni mahvetti bu konumasiyla yinede devam edelim istersen dedi

Ama rezervin kötü suana kadar olmasi lazımdı demekki dolleme kapasitesi yeterli gelmiyor dedi beni mahvetti bu konumasiyla yinede devam edelim istersen dedi
Ona bakarsan benim de FSH yüksek yanı benim de yumurtalık rezervimin kötü olduğunu gosteriyo normal şartlarda ama Dr um bana hiç böyle ümitsiz konuşmadı yanı ikinci gittim Dr canını sıkma az akışına bırak diyorum ya bu çok zor ama yapmalıyız

Inşallah sizin dediğiniz gibi olur
((

Olacak olacak inş hayırlı sini senin için doğru zamanı işte yaradan ona gore verir dermanini ne diyorum sana çevrende yokmu hiç tuplerini bağlatiyo millet te yine verecek olan Rabbim veriyo kul skismayinca hızır yetişmezmiş demekki daha zamanı var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…