çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Kızlar dünden beri özellikle sabahları çok afedersiniz ama idrarım fena halde kokuyor. Bir de beyaz ama kokusuz bir akıntım var. O da arttı bir iki gündür. Sizde de var mı bu durum?

Evet aynen. yediklerimdendir diyorum ama alakası yok. akıntı da dediğin gibi. sabah yok artık dedim hatta. kasık bölgem sanki adet olacakmısım gibi hassas.

Evet aynen. yediklerimdendir diyorum ama alakası yok. akıntı da dediğin gibi. sabah yok artık dedim hatta. kasık bölgem sanki adet olacakmısım gibi hassas.

Kasık bölgemde hassasiyet düne kadar bende de vardı ama bugün çok yok gibi. Ayrıca şiş olan göğüslerim de yavaş yavaş inmeye başladı :)

Kızlar dünden beri özellikle sabahları çok afedersiniz ama idrarım fena halde kokuyor. Bir de beyaz ama kokusuz bir akıntım var. O da arttı bir iki gündür. Sizde de var mı bu durum?
Bende cok belirgin soyleyebilecegin bi belirti hic yok gibi canim..hadi bakalım sabirsizlikla bekliyoruz inş hamilesindir canim hic cocugun var miydi senin kac yillik evlisin

Bende cok belirgin soyleyebilecegin bi belirti hic yok gibi canim..hadi bakalım sabirsizlikla bekliyoruz inş hamilesindir canim hic cocugun var miydi senin kac yillik evlisin

Ben bu ay hepimizden umutluyum kızlar yaaa :) Hiç hamile kalmadım ben bugüne kadar, 8 yıllık evliyim ama sadece birkaç yıldır deniyoruz. Ya sen?

O şişliğin inmesi iyi mi bilemedim. ):

Aynen ben de bilemedim. Sürekli kendimi inceleyip değişiklik var mı diye kontrol etmekten gerçekten bunaldım. Ama ne yapayım, elimde değil kendimi durduramıyorum :KK70: Her sabah psikopatlar gibi ateş ölçüyorum bir de..

ateşin çıkıp, iniyor değil mi

Ateşim aynen grafikteki gibi canım. Yumurtlama gününden itibaren sabitlendi 36,5 hep. Bilmiyorum iyi bir şey mi ama.. Bu ay ilk defa yapıyorum çünkü bunu.

Eklentiler

• ISI.png
    ISI.png
    88 KB · Görüntüleme: 30
Inşallah herkes beklediği bebeğine kavuşur inşallah.bende yarın sabah test yapacağım inşallah hamile yim dir duaları nizi bekliyorum kizlar. Yarın iğnenin 14.günü.
canim insallah yarin guzel haberler verirsin cuma hayrina duani duamizi kabul etsin rabbim ... amin

benim bat yaklasiyor 27-28 subat kasik agrisi gogsumde sislik bel agrisi ama yine psikolicik diye dusunuyorum.regl olurum bu ay cunki cat ignede 3-4 gun gec geliyordu reglim. bu ay cat ignesi olmadim gecikmez diye dusunuyorum..... rabbim dualarimizi kabul etsin kizlar anne olmak isteyen her kezin duasi kabul olsun insallah

Kizlaarrrr 19 unda çatlatma iğnesi oldum 8 gün oldu yanı bugün bi iki gundur acayip karın ve kasik agrim bulantim vardı bugün dayanamadım bi saat önce fln test yaptım daha lavabodan çıkmadan ikinci çizgi çıktı şok oldum sonra gittim iki test daha yaptım onlarda da aynı hemen çıktı Dr uma attim sonucu ikinci çizgi net değil erken biraz sabır ama yokta demiyorum dedi sizce hamiş miyim tuhaf duygulardayim geçen ay yaptigimda hiç çizgi çıkmamıştı bi öncekinde de yarım saat sonra flndi yanılttı dedim ama bunda daha iki dk içinde çıktı sizce doğru mudur :/

Kizlaarrrr 19 unda çatlatma iğnesi oldum 8 gün oldu yanı bugün bi iki gundur acayip karın ve kasik agrim bulantim vardı bugün dayanamadım bi saat önce fln test yaptım daha lavabodan çıkmadan ikinci çizgi çıktı şok oldum sonra gittim iki test daha yaptım onlarda da aynı hemen çıktı Dr uma attim sonucu ikinci çizgi net değil erken biraz sabır ama yokta demiyorum dedi sizce hamiş miyim tuhaf duygulardayim geçen ay yaptigimda hiç çizgi çıkmamıştı bi öncekinde de yarım saat sonra flndi yanılttı dedim ama bunda daha iki dk içinde çıktı sizce doğru mudur :/
Cok erken yapmissin. Hevesini kirmak istemem ama. Benim 13 gun pozitifti. Hamile degildim ama. Igneden dolayi cikabilme ihtimali oldugu icin idrar testinde bu kadar erken bakma canim.
Insallah tutmustur tabi hislerinde yanilmazsin

X