çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Kızlar ben daha bugün başladım klomene ve çörek otu kurune suan bildiginiz adet ağrısı yaşıyorum kivraniyorum neden böyle bişey olabilir acaba en ufacikta olsun bilginiz varsa fikir verirmisiniz

Kızlar ben daha bugün başladım klomene ve çörek otu kurune suan bildiginiz adet ağrısı yaşıyorum kivraniyorum neden böyle bişey olabilir acaba en ufacikta olsun bilginiz varsa fikir verirmisiniz
Regl damla seklinde oluyordun belkide yogunlasak aciliyordur diye dusunuyorum.agrilarin devam ederse doktoruna gorun canim

Çörek otu adet söktürmek için kullanirdik biz bir kac gun sonrada adet görürdük saskinim su an neden böle bir sey yapiyorsunki

Ya kızlar ben catlatma iğnesi olalı 21 gün oldu hala adet olmadım adetim 8 gün geçti 3 gün geçtiği zaman test yaptım negatif bide iğneden 11. Gün kan verdim nagatifti iğne olmama rahmen yumurtam çatlamadimiki acaba ilk tedavim ilk ayim tekrar test mi yapsam geç döllenme falan aklıma geliyo acaba diorum test yapmaya da korkuyorum

Ya kızlar ben catlatma iğnesi olalı 21 gün oldu hala adet olmadım adetim 8 gün geçti 3 gün geçtiği zaman test yaptım negatif bide iğneden 11. Gün kan verdim nagatifti iğne olmama rahmen yumurtam çatlamadimiki acaba ilk tedavim ilk ayim tekrar test mi yapsam geç döllenme falan aklıma geliyo acaba diorum test yapmaya da korkuyorum
Negatifse bosuna beklwme bende senin gibi yaptim ikincidede negatif cikti canim 32 gun bekledim azcik oldu kesildim dr gittim nurtopu gibi kistim varmis o danmis insallah senin ole olmaz önce dr. Git bence

Canim sen dun igne olcaktin oldun mu

Canım geç yazıyorum kusura bakma öncelikle. Haftasonu hep dışarılardaydık. Perşembe günü akşam iğnemi oldum, 27. saatte de ilişki oldu.. Ama tekrar yapamadık yorgunluktan, bir de fırsat olmadı. :) Yalnız kafama takılan bir şey var. Akıntım var diye günlük ped koymuştum, 2-3 damla açık kırmızı bir akıntı gelmiş. Değiştirdim, birkaç saat sonra yine gördüm aynı şekilde. Bir de hafif hafif karnım ve belim ağrıyor. Daha adetime 13 gün var ama önceki korunmasız ilişkilerden birinde hamile kalmış olabilir miyim diyorum umutsuzca :KK70: Biraz uzun yazdım ama idare et artık :) Sen nasılsın görüşmeyeli, neler yaptın?

Canim sen dun igne olcaktin oldun mu

Canım geç yazıyorum kusura bakma öncelikle. Haftasonu hep dışarılardaydık. Perşembe günü akşam iğnemi oldum, 27. saatte de ilişki oldu.. Ama tekrar yapamadık yorgunluktan, bir de fırsat olmadı. :) Yalnız kafama takılan bir şey var. Akıntım var diye günlük ped koymuştum, 2-3 damla açık kırmızı bir akıntı gelmiş. Değiştirdim, birkaç saat sonra yine gördüm aynı şekilde. Bir de hafif hafif karnım ve belim ağrıyor. Daha adetime 13 gün var ama önceki korunmasız ilişkilerden birinde hamile kalmış olabilir miyim diyorum umutsuzca :KK70: Biraz uzun yazdım ama idare et artık :) Sen nasılsın görüşmeyeli, neler yaptın?

Ya ben emindim olmadigina benim doktorun sacmaligi boşuna ümitlendiriyor insanı hayır beklemek istemiyorum ben bu ay hiç olsun istemedim ilaca başlamak için benim kahve akintida kesildi bugün gidicem doktora kırmızıya döndü diycem kan sonucuna da aldırış etmicek biliyorum neyse ilaca baslicam artk çok yoruldum inan bıktım

Haklısın canım ya, insanı bazen durduk yere umutlandırıyorlar, sonrasında da çok kötü oluyoruz :KK43: Ama üzülme lütfen yalnız değilsin, bak bizler de varız burada. Birbirimize destek olalım hep, olur mu?

Kızlar günaydın çörek otu bal tarçın karışımı da uygulasammi acaba klomen ile birlikte geçen ay doktora söylemiştim kullanabilirsin bi zaarari olmaz demisti ne dersiniz kullansammi kararsız kaldm

Canım ben bu Klomen'le birlikte sadece çörek otu yedim sabah akşam. Doktorum şekerden uzak dur dediği için bal olayına girmedim hiç. Şeker yumurtaların büyümesini zorlaştırıyormuş. Bence sadece çörek otunun bile faydası oldu bana. Çünkü geçen ay 18 mm civarındayken bu ay 21 mm olmuştu. Bu arada tarçın da şekeri düşürdüğü için bence bu anlamda iyi bir şey.

Son düzenleme:
X