çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

akıntı gibi değilde. pembeydi canım. çamaşırıma gelmedi hıc. o gece sildiğimde geldi sadece. o da ben zorladım yanı baya :)
ben 2 gun once kan testı yaptırmıstım o yuzden adet olacagımı bılıyordum. p.tesi aksam 7 de ılk oyle geldı pembe. salı sabah kaltığımda gelmeye başlamıştı.

takip et bakalım . dr dediğine göre ihtimal dahilinde tabi. hayırlısı olsun canım

Inşallah vardır ben doktora gidip yeniden ilaç kullanmaya baslicaktim doktora durumuda anlattım olduğu gb tam tahmin ettiğim gb yerleşme oluyor deyince şoka girdim akşam 11 gb bir damla şeklinde gelmişti kahvelik bugünden beride dediğim gb doktor adet olsaydı su ana kadar gelmeliydi dedi hatta ben hala yarın gelip ilaca başlamak istedigimi belirttim oda gelme bekle dedi ay ne bileyim saskinim ben adet agrimida yaşadım sol tarafimda kramp seklinde

Hadi insallah canım ya dün belli olmaz demiştim sana umutlarını boşa çıkarmaz Rabbim inşallah
Ayyyy inşallah canım yaa ben hala beklemiyorum yarın doktora gitmek için aradım o kadar kendimi adet olduguma inandiriyorum çünkü ben adet diyorum doktor değil diyor hayırlısı hakkımızda ama ben hala kendimi adet olduguma inandiriyorum yarın doktora gitmek için kana dönüşmesini bekliyorum

Şimdi ben doktoru dinleyip beklemelimiyim yoksa dinlememeyip akşam kanmi baktirsam hiç kan testi yaptirasim yok açıkçası korkuyorum biyandan da yaptırdım diyelim bişey cikmadi doktor belli olmaz deyip muayeneye almicak ilaç uygulaması yaptirmicak çünkü öyle söyledi hiç bişey yapamam kesinlesmeden dedi ya ben ilaç kullanmak için adet dışında gidemem bekleme yüzünden ya ilaca baslayamazsam diye endişe ediyorum bir ayim boşa gitsin istemiyorum

Dönüşmez inşallah. Bende anneme geldim yanımda ped getirdim senin gibi eminim adet olcam diye

ilaca başlama tabi. şu anda durumun muallak çünkü. İnşallah iyi yönde gelişme olur. hayırlı haberlerini bekliyoruz

ilaca başlama tabi. şu anda durumun muallak çünkü. İnşallah iyi yönde gelişme olur. hayırlı haberlerini bekliyoruz
Ama napicam ben canım yaa ya yokta kirmiziyada donusmezse adet zamanida biterse bu ayim boşa gider ilaç adet zamanı başlıyor biliyorsunuz

Kafan karismasin istemiyorsan kanda baktir negatifse klomene baslarsin amma yalvartiyorsun hadi kos yaptirrrr kafani rahatlat

Kafan karismasin istemiyorsan kanda baktir negatifse klomene baslarsin amma yalvartiyorsun hadi kos yaptirrrr kafani rahatlat
Kız yok annem est ne yalvartmasi ışteyim gidemiyorum akşam gidelim dedim esime Ama olmaz doktorun dediği gb bekleyelim kafana göre is yapma lütfen sonra uzuluyorsun Bekleyelim diyo ben buna nasıl laf anla ticam kizlar yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…