çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Kız yok annem est ne yalvartmasi ışteyim gidemiyorum akşam gidelim dedim esime Ama olmaz doktorun dediği gb bekleyelim kafana göre is yapma lütfen sonra uzuluyorsun Bekleyelim diyo ben buna nasıl laf anla ticam kizlar yaa
Eve donerken kan ver nette takip edersin esinede soyleme pozitifi gor mujdeyi ver seb kani verrrrrr dahada birsey demiyorum haberin olsun gribim sana burdan cvp veriyorum kirma hepimizi canim insallah cikarrr pozitif :) :KK66:

Eve donerken kan ver nette takip edersin esinede soyleme pozitifi gor mujdeyi ver seb kani verrrrrr dahada birsey demiyorum haberin olsun gribim sana burdan cvp veriyorum kirma hepimizi canim insallah cikarrr pozitif :) :KK66:
Canım valla kirmak istemiyorum yemin ederim kirdiysamda özür dilerim sizi böyle belirttiğim için çok özür dilerim şöyle söyleyim yanimda yeterli para yok birde klinik yok eşimle aynı saatlerde eve gidiyoruz en az dolmusla falan yarim saatten fazla yok gitmem lazım dönüş kan ver vs yeterli gelmiyor devlet çok yakinimda ama bi kan vermek için geçen ay tam 3,5 saat bekledim öyle lanet bi hastane nolur anlayin beni :KK43:

Yarın bi yolunu bulur baktiririm kan bu akşam hiç imkanimyok izah ettim durumu idrar yapsam olmazmi

bence bekle yarına kadar.
Bekleyim doktora dedim ztn yarına kadar kana dönüşürse gelsem olurmu dedim sanmıyorum ama oluşursa gelirsin dedi suraya bak ya doktor gelme hamile olabilirsin diyo bende hamile kalmak için ilaca baslayim in derdindeyim bu ışte bi terslik yokmu :KK70:

Kızlar az önce işten gelirken test aldım yaptım yine silik çizgi çıktı yani negatif ben doktoru dinlemicem ilaca aslicam gidicem verirse verir vermezse baslicam kan baktiemayada gerek yok madem yerleşme kanaması neden hala pozitif cikmiyor

Kızlar az önce işten gelirken test aldım yaptım yine silik çizgi çıktı yani negatif ben doktoru dinlemicem ilaca aslicam gidicem verirse verir vermezse baslicam kan baktiemayada gerek yok madem yerleşme kanaması neden hala pozitif cikmiyor
Canım silik çıktı diyosun silikte çıksa pozitif demek sakin ilaç falan içme

Canım silik çıktı diyosun silikte çıksa pozitif demek sakin ilaç falan içme
Ama canım benim coookk silik gölge gibi eğer bu yeresme kanamasiysa suan bu baya belli bir çizgi olması gerekmiyor mu deli olcam yaa kocama da gıcık oldum doktorla aynı kafada hayır uzuluyorsun sonra bekleyelim doktorda bekleyelim demiş vardır bir bildiği diyo kan falan bakmicaz diyo

Sen bilirsin ic ilaci sonra pisman olmayasin kan ver diyoruz daha neden test yapiyorsun bilmiyorum kardesimde testi silik cikti ama kanda 27.8 cikti ve simdi 15 hafta hamile karar senin

Ama canım benim coookk silik gölge gibi eğer bu yeresme kanamasiysa suan bu baya belli bir çizgi olması gerekmiyor mu deli olcam yaa kocama da gıcık oldum doktorla aynı kafada hayır uzuluyorsun sonra bekleyelim doktorda bekleyelim demiş vardır bir bildiği diyo kan falan bakmicaz diyo
Haay allah tamm sinirim bozuluyor girmicem buraya bir kac gun

Böyle üzülmüyormusun sanki esininkide laf yanı daha çok yiprandin böyle

Sen bilirsin ic ilaci sonra pisman olmayasin kan ver diyoruz daha neden test yapiyorsun bilmiyorum kardesimde testi silik cikti ama kanda 27.8 cikti ve simdi 15 hafta hamile karar senin
Yarın baktirim o zmn kanda ne bileyim test çok silik gölge gb kardesininde oylemiydi resim atim ama zor görünüyor bak hak verirsin

20160219_184139.jpg 20160219_184227.jpg

X