çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

kızlar 08.02.2016 çatlatma iğnesi yapıldı sat 28.01.2016 dün akşam test yaptım inanılmaz mide bulantım ve kabızlığım var normalde hiç olmaz sizce test sonucu nasıl

Eklentiler

• Screenshot_2016-02-15-21-51-43.png
    248,3 KB · Görüntüleme: 60
kızlar 08.02.2016 çatlatma iğnesi yapıldı sat 28.01.2016 dün akşam test yaptım inanılmaz mide bulantım ve kabızlığım var normalde hiç olmaz sizce test sonucu nasıl
ınsallah vardır tabıde. daha cıkmaz canım. kötü bir ornegım ama. benım 13. gune kadar testte sılık cızgı cıktı. bugun adet oldum
sabırlı ol azcıkk zor ama

geçen ayda bu şekilde olmultu beta hcg 7 den düştü kimyasal demişti doktorum ama çizgi çok silikti o zaman bekleyelim bakalım

Bana 4 şubatta iğne yapıldı ben hala yapmadım test bence bekle yada kanda baktir inşallah hamilesindir

canim daha 8-9 .gunlerdesin 11-12. gunlerde kanda baktir bosuna test kiti ile yipranma derim insallah bebeginlesindir

canim bak bu ay pozitif dusun gorceksin hic ummadigin gunde bebegin sana supriz yapacak yeterki olumlu dusun rabbim hepimizin gonlune gore versin insallah insallah ikizin olur bir kiz bir erkek insallah hic bebegi olmayanlara rabbim ikiz bebek versin kiz erkek olarak insallahhhhh. amin
Hep oyle olmuydoum ama bi kac aydir iyice bozuldu

Insallah canim yaa. Sen ne kadar pozitif bir insansin ne guzell :) azcik bana da bulaştirsana :))

Amiiiin amiiiiin çok cok cok amiiiinn :)
Ikizim olsun istedim hep. Isteyen herkese versin rabbim

edosko canim senin kanaman nasil geldi. Benim baya koyu kahve geldi. Bir miktar sadece. Suanlik tabi. Ama agrimda oldu baya. Senin nasil suan

edosko canim senin kanaman nasil geldi. Benim baya koyu kahve geldi. Bir miktar sadece. Suanlik tabi. Ama agrimda oldu baya. Senin nasil suan
benim normal canım. bugun sokuldu benım ama . dun dedım ya oldu dıye. olmadı. bır akıntı gıbı gelmıstı. sabaha kadar hıcbısey yoktu.
sabah masallagı var :) normal adet goruyorum yani

benim normal canım. bugun sokuldu benım ama . dun dedım ya oldu dıye. olmadı. bır akıntı gıbı gelmıstı. sabaha kadar hıcbısey yoktu.
sabah masallagı var :) normal adet goruyorum yani
Hmm benimde oyle olucak ozaman canim. Sence dr a 2. Mi 3. Gunumu gideyim

2. günü git canım. bana 2. gün başlatmıştı. ben gercı gıtmeden basladım. al kullan dedı kullandım. muayene olmıcaksan. ne dıye gıdıyosunkı ?
Muane olucam canim da evde olmadigim icin buradaki dr a gidicem. Muane olucam. Anlatocam durumu. Klomen istiyorum dicem. Baksin kist falan olusmusmu. Eve gidincede ignemi vurulurum

Muane olucam canim da evde olmadigim icin buradaki dr a gidicem. Muane olucam. Anlatocam durumu. Klomen istiyorum dicem. Baksin kist falan olusmusmu. Eve gidincede ignemi vurulurum
yani 2. gün 3. gün uygun oldugunda gıt o zaman 1 günden bısey olmaz canım. görusme ımkanın yokmu. arayıp sor. ya da maıl at ben gıbı :)
ben kadını bıktırdım bugun.
ben hıc kendım karar vermıyorum. soluyorum su gun gel bugun gel dıye o soluyor.
sen de dr una sor canım.

Sordum canim muane ol uygun gorurse kullan dedi. Ama gununu sormadim iste. Gecen 2.gunu gitmistim bende. Klomenide 2.gunu mu kullaniuoduk unuttum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…