çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Sordum canim muane ol uygun gorurse kullan dedi. Ama gununu sormadim iste. Gecen 2.gunu gitmistim bende. Klomenide 2.gunu mu kullaniuoduk unuttum ya
ben sormustum. 2. ya da 3. günü basla sabah aksam 1 tane ıc demıstı. 10. günü gel dedı. ama 1 ay kullandıgım ıcın ılacı. bılemıyorum. 2. kez degısıklık oluyor mu.
bu arada benım salı gunu operasyon var. kürtaj yontemıyle alıcakmıs. hısteroskopi yapmıyor. bıraz sordum. gerek yok dedı. benım fıkrım bole dedı. bende sız ole dıyorsanız tamam dedım :) bıraz tereddutum var ama guvenıyorumda kadına :KK51:

Allah en hayırlı zamanda versin inşallah. Arkadaşlar regl oldunuz ne güzel tekrar ilaca başlayacaksınız. Benim kist oldu, tedavi de kesildi :KK43: Çok üzgünüm. İlaca başladığım zaman uçuyordum sevinçten. Şimdi belkide aylarca kistin geçmesini bekleyeceğim :KK43:

Allah en hayırlı zamanda versin inşallah. Arkadaşlar regl oldunuz ne güzel tekrar ilaca başlayacaksınız. Benim kist oldu, tedavi de kesildi :KK43: Çok üzgünüm. İlaca başladığım zaman uçuyordum sevinçten. Şimdi belkide aylarca kistin geçmesini bekleyeceğim :KK43:
Amin canim inşallah ama oyle dusunme o kadar uzun surmez belki kiste gore degisiyir bende de bi kez oldu sadecr bir dönem tedavi olmadi sonra gitti inşallah seninki de oyle olur

Kızlar günaydın. Yarın veya cuma günü çatlatma iğnemi olacağım. Bu ikinci deneme. Size bir şey sormak istiyorum. Doktorum dün muayene etti. Sağda 2 adet yumurtam gelişmiş (16-17 mm civarı). Günde 1 mm daha büyür, perşembe ya da cuma da iğneni vururuz dedi. Şimdi benim merak ettiğim tekrar beni muayene etmeden direkt iğne yapması normal bir şey mi? Sizde nasıl oluyor? Doktorunuz iğne yapacağı günde yumurtalarınızı kontrol ediyor mu? Bunu dün doktoruma sorduğumda bir anda aksileşiverdi, o zaman perşembe geldiğinde şipşak bakarız dedi başından savar gibi :KK43: Moralim bozuldu biraz.

günaydın arkadaşlar

bende 2 şubatta iğne oldum
beklemedeyim hala,
normal adet tarihim 13 şubattı 4 gün geçti 5. günümdeyim..

ama ben normal tarihte yumurtlamamış olmaya bağlıyorum gecikmeyi
aslında 30 ocaktı yumurtlama günüm ama zaten büyümemişti yumurtam 2 şubatta iğne oldum eğer olduysa 3 şubatta yumurtladım

edosko da öyle dedi zaten
hayırlısı bekliyorum bakalım
20160217_081303.jpg

Son düzenleme:
Kızlar günaydın. Yarın veya cuma günü çatlatma iğnemi olacağım. Bu ikinci deneme. Size bir şey sormak istiyorum. Doktorum dün muayene etti. Sağda 2 adet yumurtam gelişmiş (16-17 mm civarı). Günde 1 mm daha büyür, perşembe ya da cuma da iğneni vururuz dedi. Şimdi benim merak ettiğim tekrar beni muayene etmeden direkt iğne yapması normal bir şey mi? Sizde nasıl oluyor? Doktorunuz iğne yapacağı günde yumurtalarınızı kontrol ediyor mu? Bunu dün doktoruma sorduğumda bir anda aksileşiverdi, o zaman perşembe geldiğinde şipşak bakarız dedi başından savar gibi :KK43: Moralim bozuldu biraz.
Günaydın :KK54:
benimki kontrol ediyor ama. sen yinede dr una guven . boşuna moralini bozma. günde 1-1,5 mm buyuyor. normal sartlarda 16 olan yarın en az 18 olur. dr dan daha ıyı bılıyor degılız ama. yanlıs yaptıgı bırsey yok canım. :21:

günaydın arkadaşlar

beklemedeyim hala,

aslında 30 ocaktı yumurtlama günüm ama zaten büyümemişti yumurtam 2 şubatta iğne oldum eğer olduysa 3 şubatta yumurtladım

yaptın mı test

Günaydın :KK54:
benimki kontrol ediyor ama. sen yinede dr una guven . boşuna moralini bozma. günde 1-1,5 mm buyuyor. normal sartlarda 16 olan yarın en az 18 olur. dr dan daha ıyı bılıyor degılız ama. yanlıs yaptıgı bırsey yok canım. :21:

Çok teşekkürler canım yanıtın için. Normalde doktoruma güveniyordum ama son zamanlarda tereddütteyim. Her gittiğimde "evet sizinle ne yapmıştık" diyor mesela. Hiçbir şeyi ben söylemeden hatırlamıyor. Çok fazla hastası var biliyorum ama yine de bu bir mazeret değil diye düşünüyorum. Mesela rahim girişinde polip var, aşılamadan önce alırız demişti. Ama son gittiğimde direkt aşılama dedi. Polibi alırız demiştiniz diyorum, o zaman da "ha evet önce polibi alırız" filan diyor. Güvenim azalmaya başladı gitgide. Zaten kadından randevu almak o kadar zor ki, sanırım bu çatlatmadan sonra değiştireceğim :KK43:

günaydın arkadaşlar

beklemedeyim hala,

Eki Görüntüle 1775478

yaptın mı test

Ekledim canim

Canım sen o doktoru hemen değiştir bence tabiiki muatyene edip emin olduktan sonra iğne yapmalı tamam hergeçen gün dahada büyüyor bundan emin olduğu için demiş ama ayarlamak yada sert çalışmak gb bir hakkı yok benimde 16 17 mm olmuştu yumoslar doktor iki gün sonra tekrar gel kontrol edeelim yumurtanın durumuna göre igneni yaparız dedi sen takılma yumosun 10 20 mm ulaşmış olacaktır yaptir iğnenin ama doktoru da degistirmeni tavsiye ederim

günaydın arkadaşlar

beklemedeyim hala,

20160217_081303.jpg

Çok teşekkürler canım yanıtın için. Normalde doktoruma güveniyordum ama son zamanlarda tereddütteyim. Her gittiğimde "evet sizinle ne yapmıştık" diyor mesela. Hiçbir şeyi ben söylemeden hatırlamıyor. Çok fazla hastası var biliyorum ama yine de bu bir mazeret değil diye düşünüyorum. Mesela rahim girişinde polip var, aşılamadan önce alırız demişti. Ama son gittiğimde direkt aşılama dedi. Polibi alırız demiştiniz diyorum, o zaman da "ha evet önce polibi alırız" filan diyor. Güvenim azalmaya başladı gitgide. Zaten kadından randevu almak o kadar zor ki, sanırım bu çatlatmadan sonra değiştireceğim :KK43:
Canım onu karssitirmasi normal benim doktorum da dikkatli olmasına rağmen karistirabiloyor tabi senin dosyana bakmadı lazım herdefasindabunlarai takılma aama ssenin sorun karşısında seni rahatlatacak cevaplar vermesi lazım

benimkide çok yoğun. bugune kadar hıc randevu alıp gıdemedım. sureklı araya sıkıstırıyor benı. tabı ınsanın aklı karısıyor.
benımkı unutmuyor ama mesela bazı seylerı benım kararıma bırakıyor. bende aynen senın durumundayım. ıstersen once asılama yapalım ıstersen polipi alalım dıyor. sen karar ver dedı. bende alınsın dedım
halbukı ben onun karar vermesını beklerım. bılmıyorum yanlıs mı dusunuyorum :KK43:

he bıde alınması ıcın ya kurtaj yontemıyle ya da hısteroskopıyle alınıyor ya. benım dr kurtajla alıcam dedı. ben aa neden falan fılan dedım. ıstersen hısteroskopiyle alabılırım. ama sana gerek yok ufak oldugu ıcın dedı.
dun bayaa mailleştik. o ara bende dusundum. sonra dedım sız ne uygun gorduysenız o olsun.
baska bır dra tekrar kendımı mazimi anlatıp guvenmeye gucumde yok zamanımda yok sil bastan yapmaya.
guvenıyorum buna ınsallah bosa cıkmaz.

he bıde alınması ıcın ya kurtaj yontemıyle ya da hısteroskopıyle alınıyor ya. benım dr kurtajla alıcam dedı. ben aa neden falan fılan dedım. ıstersen hısteroskopiyle alabılırım. ama sana gerek yok ufak oldugu ıcın dedı.
dun bayaa mailleştik. o ara bende dusundum. sonra dedım sız ne uygun gorduysenız o olsun.
baska bır dra tekrar kendımı mazimi anlatıp guvenmeye gucumde yok zamanımda yok sil bastan yapmaya.
guvenıyorum buna ınsallah bosa cıkmaz.

Sen kime gidiyorsun canım? Benimki Alin Başgül Yiğiter.

Canım sen o doktoru hemen değiştir bence tabiiki muatyene edip emin olduktan sonra iğne yapmalı tamam hergeçen gün dahada büyüyor bundan emin olduğu için demiş ama ayarlamak yada sert çalışmak gb bir hakkı yok benimde 16 17 mm olmuştu yumoslar doktor iki gün sonra tekrar gel kontrol edeelim yumurtanın durumuna göre igneni yaparız dedi sen takılma yumosun 10 20 mm ulaşmış olacaktır yaptir iğnenin ama doktoru da degistirmeni tavsiye ederim

Sağol canım ya.. Son gittiğimde hele o kadar ilgisizdi ki, yumurtaların boyutunu bile ben sorunca söyledi. Kafama takılan birkaç soru vardı, buyrun sorun dedi. Klomen ve iğne hakkında basit birkaç soru sordum. Tıp bilginiz olmadığı için duyduğunuz bazı şeyleri anlayamamanız normal filan dedi. İyice moralimi bozdu benim. Yahu tıp bilgim olsa sormam ki zaten, terslemeye ne gerek var değil mi?

Sağol canım ya.. Son gittiğimde hele o kadar ilgisizdi ki, yumurtaların boyutunu bile ben sorunca söyledi. Kafama takılan birkaç soru vardı, buyrun sorun dedi. Klomen ve iğne hakkında basit birkaç soru sordum. Tıp bilginiz olmadığı için duyduğunuz bazı şeyleri anlayamamanız normal filan dedi. İyice moralimi bozdu benim. Yahu tıp bilgim olsa sormam ki zaten, terslemeye ne gerek var değil mi?
Aynen öyle valla bak ben çok doktor değiştirdim ayarlama paylama konularına hiç gelemem çok doktorda bozmusumdur kelimeleimle cevap bile veremediler bazıları suan ki doktorum elleriyle bile bireylerden örnek vererek anlatıyor hastaneye gitmiyorum muayenehaneye gidiyorum istediğim saattede arayıp danisiyorum hatta ya doktor hanım bunları bana sordurtmayin siz ben sormadan cevaplaminiz gerekiyor dediğim halde tamam dediğini bilirim Allah razı olsun aksi bir durumda zaten gitmem bana doktor değil ayrı zamanda psikolojisinde rahatlatmasi lazım ukalaligi hc sevmem profun birini bile bozmuslugum var :KK70:

Sen kime gidiyorsun canım? Benimki Alin Başgül Yiğiter.
memorıal hızmet hst. meltem eğilmez kalkavan
incirlide.
bende tavsiye üzerine gittim. bir de ablam düşük yaptığında gitmişti. öyle başladım canım. bende kötu bir şeyini görmedim. güleryüzlü bir dr. çok açıklama yapmıyor ama. sen ne sorarsan sor muhakkak cevap verıyor. maille bile yanıtlıyor. aklımda ne varsa sorabiliyorum. o yönlerini sevıyorum.

X