çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

ay ben ne kadar da şansız bir kızım 13 gün testim pozitif. 15 de zaten adet oluyorum
Belki olmucaksin 15 dede pozitif olucak. Nereden biliyorsun cnm ya.
Olumsuz olursan bebekte etkilenirmis. Niye strese giriyosun. Gununu bekle. Gectikten sonra test yaparsin. Dusun dusun valla bi halta yaramiyor kendimizi yemekten baska

Belki olmucaksin 15 dede pozitif olucak. Nereden biliyorsun cnm ya.
Olumsuz olursan bebekte etkilenirmis. Niye strese giriyosun. Gununu bekle. Gectikten sonra test yaparsin. Dusun dusun valla bi halta yaramiyor kendimizi yemekten baska
yok stresli değilim. şaşıyorum kendime :)
valla bana surprız olcak olursa. herkese tabı surprızde. benım hıc beklentım yok. o acıdan

yok stresli değilim. şaşıyorum kendime :)
valla bana surprız olcak olursa. herkese tabı surprızde. benım hıc beklentım yok. o acıdan
Bende kendime beklentim yok kesin hamile degilim desemde icten ice bunun tam tersi olduguni biliyorum. Valla pskolojim degisti artik cidden

Çatlatma iğnesi ni bende bugün vurcam kizlar ilk iğnem inşallah tutar.

Daha 18-19 .gunlerdesin canim insallah bu ay dualarina kavusursun rabbim duani duamizi dileklerimizi kabul etsin insallah

Var diyorum kan ver sabah kesinlestir su pozitifi sonrada bana dua edersin insallah rabbim.hamilelerin duasini kabul edermis
Tamam soz varsa sana ozellikle dua etcem. Ben bile inanmiyorum sen inaniyosun ya. Kendimce senin icin bisey niyet ettim. Solemim solersem kiymeti kalmaz. Degilsemde edicem pozitif senin enerjin icin

Bn bugün idrar testi yine yaptım 14. Gün 1 haftatir gogusletim çok aciyo batiyo sanki yarın adet günüm acaba hamile olabilirmiuim bn adet yaklaşırken gogusletim acimaz di hiç hamile olup çıkmamış olabilirmiuim 11. Gün kan verdim nagatifti ama bilmiyorum umut veriyorum kendime galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…