çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

MERHABA ARKADAŞLAR BEN 26,01 DE SON ADET TARİHİM KASIKĞIMDA ARADA SIRADA BATAN Bİ AĞRI OLUYO AYAĞA KALKTIĞIMDA BAŞ DÖNMESİ ÇOK OLUYO VE SABAHLARI GENELDE MİDE BULANTIM OLUYOR GÜN İÇERİSİNDE DE OLUYO FAKAT SABH DAHA ETKİLİ SİZCE TEST YAPMALIMIYIMM :KK43:

MERHABA ARKADAŞLAR BEN 26,01 DE SON ADET TARİHİM KASIKĞIMDA ARADA SIRADA BATAN Bİ AĞRI OLUYO AYAĞA KALKTIĞIMDA BAŞ DÖNMESİ ÇOK OLUYO VE SABAHLARI GENELDE MİDE BULANTIM OLUYOR GÜN İÇERİSİNDE DE OLUYO FAKAT SABH DAHA ETKİLİ SİZCE TEST YAPMALIMIYIMM :KK43:
erken değilmi, yumurtlama döneminde de böyle şeyler olabiliyor ama emin olmak istiyorsan dene bi:)

EVETT ERKEN ÇOK MERAK EDİYORUM AMA GEÇEN AY TAM YUMURTLAMA DÖNBEMİMDE İLİŞKİYE GİRMİŞTİK ÇOK MERAK EDİYORUM

Dünden beri hafif kasik batması var ince sızı gibi göğüslerimde agriyo ama dokununca değil yuruyunce falan psikolojik muhtemelen :KK43:

Cokcok sevindim. Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin inşallah.
Benimde 13. Gunum. Agrimda kesildi. Akintida gitti. Cok zor ya bu gunler. Kafam cok karisti
amin inşallah. ben de 3 kez kaybettim. cok iyi anlıyorum seni . inşallah en kısa zamanda hamile kalırsın . vücudunu cok dinleme yanıltabiliyor bizi

amin inşallah. ben de 3 kez kaybettim. cok iyi anlıyorum seni . inşallah en kısa zamanda hamile kalırsın . vücudunu cok dinleme yanıltabiliyor bizi
Zaten bir belirtimde yok. Goguslerde aci falan hic yok. En buyuk belirti o diye soyluyor herkes. Sendede oldumu

X