çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Hayir canim. Sorunumuz yok 1 sene oldu gebelik olusmadi. Tuplerim acik yumurtlamamda sorun yok. Sperm testi guzel. Ama bebis yok sansi arttirmak icin verdi dr. Yalniz 4 mm polip varmis. Cok kucuk engel olmaz demisti. Ama eger adet olursam alinacak o. Engel oluyor olabilir dedi. Ben kendimi operasyona hazirladim . Gebelik hic beklemiyorum ama bakalim. Yarin kesin belli olur. Yaparim yarin yuzlesirim gercekle

bence 2gun daha bekle tam 15.gun bıda yap cnm

Geçen

Geçen perşembe iğne günü bir hafta sonra çağırdı. Önceki dr m hiç çağırmazdi adet olunca gidiyordum
Hmm pekte anlamiyorum ya. Beni mesela igneden sonra 2 kez cagirdir. 3 yumurtam vardi ya. 2 tanesi catlamak uzere dedi. 2gun sonra tekrar cagirdi. Seni bugun 3..ymrta icin cagirdim neyseki otekilerle o da catlamis dedi. Ama catlamasaydi ne yapcakti bilmiyorum
Basimiza bela olmasin diye seni yordum bugun diye ole bi konusma gecmisti

Benim başıma bela oldu işte canım. İlk kez klomen kullandım. Yumurta çatlamamış, kist olmuş. Bu ay ara vereceğiz dedi. Bugün doktoru aradım belki kendiliğinden gelişen bir yumurtam vardır, bir gelsem de baksanız dedim. Kist varken gebelik olmaz dedi

Yani niye kontrol etmiyolarki. Benimki iyi yapiyo o zaman..gerci catlamasa ne yapabilir bilmiyorum. Bidaha igne vurulur mu acaba. Hic bilmiyorum

1 senedir bekliyorum. Hep adet bekledim zaten. Cunku adet belirtim olmaz benim. Acaba diyecegim durumd olmuyo adetimde sagolsun eeken olur gec olmaz. Hic bana gereksiz heyecan yasatmadi. Umut fakirin ekmegi. Sirf gorim diye yapiyorum igneden dolayi . Gercekten dollenme olmussa cok sasiririm.

Yani niye kontrol etmiyolarki. Benimki iyi yapiyo o zaman..gerci catlamasa ne yapabilir bilmiyorum. Bidaha igne vurulur mu acaba. Hic bilmiyorum
Çatlamazsa yapılan bir işlem bilmiyorum canım. Kist olunca bazı doktorlar 3 ay doğum kontrol hapı veriyormuş

Hayirlisi canim. Bende polip aldircam olmazsa nasip napalim. Hakkimizda hayirlisi olsun
Canım çok küçük bir polipmiş. Etkilemez bile operasyon. Ben miyom ameliyatı oldum. 5cm, 3,5cm, 1,5cmgibi beş tane miyomum alındı. aynı sezaryen gibi çok acı vericiydi

Canım çok küçük bir polipmiş. Etkilemez bile operasyon. Ben miyom ameliyatı oldum. 5cm, 3,5cm, 1,5cmgibi beş tane miyomum alındı. aynı sezaryen gibi çok acı vericiydi
Yani evet dr da ole demisti. Ama eger bu ay zaten tutmazsa bidahaki ay asilama yapilcakti. Asilamadan oncede alinmasi gerekiyomus. O yuzden asilama ertelendi simdilik.
Sanada gecmis olsun canim. Buyukmus benim 1 tane 3 4 mm dedi.

Hayırlısı gidecek durumda değilim umarım catlamistir

İnsallah bu defa bebegin seninle olur insallah rabbim gonlundekini sana verir insallah isteyen herkeze verir insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…