çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Belim agriyor arada dogrulurken falan. Ama b8ldigin karın agrisi canim sanki on dakika sonra adet olucakmisim gibi. Senindemi boyle. Cok korkuyorum ya

Ben de iğneden bir hafta sonra dediğin belirtileri yaşadım. Hatta gece uykularımı bölecek kadar da artmıştı. Bunlar ilacın yan etkileri canım. Şu anda 3. Günü adetimin. İdrarda gebelik testi de 12. Gün dahil pozitif çıkmıştı . 13. Gün negatif oldu. Yani bence adet gecikmeden vücut tepkilerine hiç aldiris etme. Bi tek nokta var bu ilaçları kullanırken OHSS sendromu olabiliyor. Yani yumurtalık aşırı çalıştığı için karın bölgesinde şiddetli ağrı ve huzursuzluk, şişkinlik vs . Işte bunlar dikkat edilecek belirtiler. Allah yardımcımız olsun

hayırlısı olsun canım. bizde bılıyoruz aslında da . ümit işte

İnsallah hamilesindir canim asilaman tutmustur insallah

sibelle sana dedim. sizin haberiniz oldugu ıcın
sonuc cıktı yıne cızgı ama. bılemıyorumki hala devam edıyormu. hıc ıhtımal veremıyorum gebelıge nıyeyse
12 gunundesin degilmi bence yarin saglij ocaginda kanda baktir bebegin insallah seninledir

napım yaa ınanmıyorumkı (( eda adım :)
yaa benım merak ettıgım bu kadar yavasmı cıkıyor vucuttan bu. 10. gunle aynı gıbı sankı. yanyana koydumda ilk 10-15 dk ıcınde cektıgım fotografları.
Ayy delisiin yaaaa ben coktan vermistim kanı canim :)
Isim ne bu arada hic sormadim

Eklentiler

• img1455174245617.jpg
    35,4 KB · Görüntüleme: 79
merhaba arkadaşlar bende 2 sinde çatlatma iğnesi oldum hisslerim ve duygularım farklılaştı karın ağrım var heran adet olucakmışım gibi mide bulantısı var ve iştahımda aşırı açılma var. sizce bunun etkisi ne olabilir

Pazartesi kanda baktir canim iyi sonuc ve dogru sonucu alirsin insallah pozitiftir

İn
napım yaa ınanmıyorumkı (( eda adım :)
yaa benım merak ettıgım bu kadar yavasmı cıkıyor vucuttan bu. 10. gunle aynı gıbı sankı. yanyana koydumda ilk 10-15 dk ıcınde cektıgım fotografları.
İnşallah yarın daha net gorursun ikinci çizgiyi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…