çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Igne oldugun gunu saymiyormussun canim
nem0609 aslında çatlatma iğnesi değil de aşılamadan 14 gün sonra çıkıyor. ben 25 ocak gecesi oldum çatlatma iğnesini 27 ocakta da aşılama yapıldı. doktor 15. günde yaptırmamı istedi. o gündeki sonuçlar bile net göstermior. daha erken gidenlerin sık sık tekrarlatması gerekior gördüğüm kadarıyla. perş kan vercem ama sabırsızlık baş gösterdi bugün. yarın mı gitsem demeye başladım ama en doğrusugünü beklemem. boşuna üzülmeye gerek yok erken yaptırıp

Amin inşallah canm kardeş çok istiyor ona üzülüyorum en çok
aman hiç üzülme :) kayınvaldem eşimi doğurduktan sonra böbrek rahatsızlığı geçirdiği için kullandığı ilaçlar kalıcı tahribat yapmış düşük yapıormuş devamlı. eşim kardeşi olmasını çok istior diye en iyi doktorlara gidip tedavi olmuş. konusu açılınca eşim, 8 yaşındaki çocuk istiyor diye çocuk yapılır mı keşke dinlemeseydin diyor ahaha hatta görümcemin kendi kaynanası da benzer bir şey yaşamış onun kocası da kendi kız kardeşi için dior 4 yaşında çocuk istior diye çocuk mu yapılır diye .güzel şey iki çocuk ama o kardeş istiyor diye üzülme hiç.

Adetim geçmeden yaptırmayı düşünmüyorum test. İnşallah güzel haberler alırsın hakkımızda hayırlısı

Hahaha iymiymis hayırlısıni diliyorum zaten yapacak birşey yok.

Senin 2.miydi canim.
Ilacin etkisi 14. Gune gidiyor diye okumustum da
günaydın :) ben gecen ay ilaç kullanmadım. sadece iğne olmustum. bu ay ilk kez ilaç 2. iğne olmuş oluyor :)
valla benimki geç bile çıktı. genelde 10 günde çıkıyor.

Ben de kayinvalidemdeyim. Eve giderken alicam testte yapabilirmiyim bilmiyorum korktum
benimkinde çıkacak :) bile isteye yapmış olucam. gecen ayki testim 12. gün
bugun daha 10 olduğuna göre kesin çıkar

Eklentiler

• 20160118_090616.jpg
    40,4 KB · Görüntüleme: 91
Merhaba kizlar bnimde ilk ayim catlatma ignesinden sonra 11. Günüm bugün dün test yaptım erken gebelik testi aldım negatif acaba sonra pozitif olan varmıdır adet günüm cumartesi günü...

Benim ilk gebeligim de erken doğum yaptim ve 6 ayda gebe kalmistim şimdi ise 1.5 yıl oldu ve olmuyo problem yok psikolojik mis ilk defa ilaç kullandım

Merhaba kizlar bnimde ilk ayim catlatma ignesinden sonra 11. Günüm bugün dün test yaptım erken gebelik testi aldım negatif acaba sonra pozitif olan varmıdır adet günüm cumartesi günü...
varsa bile daha çıkmamış olabilir canım . cuma günü tekrar yaparsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…