çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

biz de 2 aydır günleri değerlendiremiyoruz ne yazık ki. Yoruldum 2 ayda. Bari deneyebilseydik hiç olmazsa birazcık umudum olurdu. Ve deneyebilseydik belki hamileydim şimdi. Şimdi bu ay mesela hiç umudum yok. Çünkü yumurtam cuma günü çatlamıştı, biz de cumadan önceki salı günü becerebilmiştik. Ön hazırlık olsun diye:) Demek salı yerine perşembe bile deneseymişiz birazcık umudum olurdu. Eşime dedim böyle giderse aşılama yapmak zorunda kalacağız. Aşılama deyince de bi tuhaf oluyor. Bir ara demişti spermler karışabilir. Sahi bu konuda bilgisi olan var mı? Gerçekten karışma ihtimali var mı yoksa sıcağı sıcağına mı alıp yapıyorlar?

herkeste değişiyormuş. belkı aydan ayada degısıyordur. ben zaten gecen ayda suphem olmadıgı ıcın sevınmemıstım cıkınca. ıgneden oldugunu bılıyodum :) sırf görmek ıstedım cızgıyı :cry:
Bende simdi test aldim yarin sabah yaparim :)

Merhaba kizlar bnimde ilk ayim catlatma ignesinden sonra 11. Günüm bugün dün test yaptım erken gebelik testi aldım negatif acaba sonra pozitif olan varmıdır adet günüm cumartesi günü...
14.gunden sonra kan vericekmisiz ozaman garantiymis cnm

biz de 2 aydır günleri değerlendiremiyoruz ne yazık ki. Yoruldum 2 ayda. Bari deneyebilseydik hiç olmazsa birazcık umudum olurdu. Ve deneyebilseydik belki hamileydim şimdi. Şimdi bu ay mesela hiç umudum yok. Çünkü yumurtam cuma günü çatlamıştı, biz de cumadan önceki salı günü becerebilmiştik. Ön hazırlık olsun diye:) Demek salı yerine perşembe bile deneseymişiz birazcık umudum olurdu. Eşime dedim böyle giderse aşılama yapmak zorunda kalacağız. Aşılama deyince de bi tuhaf oluyor. Bir ara demişti spermler karışabilir. Sahi bu konuda bilgisi olan var mı? Gerçekten karışma ihtimali var mı yoksa sıcağı sıcağına mı alıp yapıyorlar?
Yok artik oyle seydemi olurmus :) fazla film izlemesin esiniz :)))

klomen ile 6 cm büyüklüğünde kist oluşmuş o yüzden kist tedavisi olacak iki ay bebek olma ihtimali bile yok ve üstüne kasıklarım hep ağrıyor inşallah sizin bebişler gelir

bak 11. gun negatıf cıkanda var. hıc bellı olmuyor demek. cıksada cıkmasada suphelerımız gıtmıcek :) gerçi benim şüphem yok :KK12:
Evet cnm en garanti 14. Gun de iste ilactandaolsa o cift cizgiyi gormek istiyorum :)
Yoksa benimde umudum yok. Beyaz kirec gibi akintim geliyor. Kasigimda karnimda goguslerimde ara ara agrilar var. Kesin adet olucam

klomen ile 6 cm büyüklüğünde kist oluşmuş o yüzden kist tedavisi olacak iki ay bebek olma ihtimali bile yok ve üstüne kasıklarım hep ağrıyor inşallah sizin bebişler gelir
Iste bundan cok korkuyorum. Cok gecmis olsun. O kistler duydugma gore adetle gidiyormus. Insallah sizinde oyle olur.
Unutmayin rabbim isterse olur kist falan hikaye. Bol bol dua edelim :)

Yaptim testi kabak gibi yine o tek cizgi. Ignenin etkiisyle bile cift cizgiyi goremedim. Artik umudum kalmadi hic. Sanirim igne etkili olmadi bende. Yumurtalarmda catlamadi kesin

Yaptim testi kabak gibi yine o tek cizgi. Ignenin etkiisyle bile cift cizgiyi goremedim. Artik umudum kalmadi hic. Sanirim igne etkili olmadi bende. Yumurtalarmda catlamadi kesin
Sen ne zaman igne olmustun sibel. Bende yapcam simdi. Yeni geldim eve

Zor yukledim ya

Eklentiler

• 20160209_185545.jpg
    20160209_185545.jpg
    33,2 KB · Görüntüleme: 81
X