çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

S

Senin kaçıncı ayın tedavide canim
ilk kez ilaç kullanıyorum ben. 9. gün 20 mm cıvarı 3 yumurtam vardı. ıgne verdı ıste.
ama benım yumurtlama - catlama problemım yoktu. takvıye amaclı kullanıyorum.
zaten bu ay olmazsa asılama olcakmıs daha 5 gun oluyor ıgne olalı. bakalım ne olcak.
sorunsuz 11 ay olmayınca pek umutlu olamıyor ınsan

Çok zor bi süreç Allah yardımcımız olsun

Mrb arkadaşlar ben dün çatlatma iğnesi oldum ama tek yumurtam var.Aranızda tek yumurta ile hamile kalan var mı olmayacak diye çok üzülüyorum
Rabbim verecekse bir yumurtayada verir uzulme canim benim 3 yumurtam vardi ama olmadi demekki vakti zamani var igne gununden basla iliskiye 5 gun devam et canim sansiniz fazla olur insallah pozitif ol aklina getirme

Gerek kalmadi canm cnku idrar testinde ikinci cizgi hayalet gibi olmus yani dusuyr demk ki ilac vucuttan atilmaya baslams o ilacmis gebelik degilms zaten ben kim hamile kalmk kim beceriksizim ben olmuyr iste
Aaa canim dur bakim belki pozitif nerden biliyorsun o cizginin negatif oldugunu pozotifte olabilir bence erken.konusuyorsun tatlim hadi umut et gebesin insallah

İnsallahhh canım Rabbim isteyen herkese versin inşallah. Senin kaçıncı ayın tedavide?
Ben biraktim ikinci ayda tutmadi tedaviye gitmedim rabbim verecekse ilac olmadanda verir ilaclada verir bakalim vakit bu aymi yoksa baska zamanmi rabbin isteyen her keze en kisa zamanda versin insallah

İnşallah.Sorun ne peki?
Sorun yok yunurtam var ama catlamiyor dedi ama catlamazsa regl olmam 26-27 gunde regl olurum bu klomen igne 30-31 gune cikardi reglimi bende biraktim bende etki etmedi galiba :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…