çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Ben de dün gece regl oldum. yarın doktora gidiyorum. yine ilaca başlayacakmışız.
ilkinde olur sanıyordum ama olmadı. daha doğrusu ben bunların hiçbirini yaşayacağımı hayal edemezdim. eşimle liseden beri beraberiz. harika bir hayatımız var. üç buçuk yıl bebek istemedik. iki yıldır istiyoruz ama ben miyom ameliyatı oldum eşim varikosel ameliyatı oldu. şimdi de klomene başladık yine de olmuyor.
bunların olacağına rüyamda görsem inanmazdım. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Ama ben bazen kendime inanamıyorum. Hayatımda her şey o kadar yolundaydı ki. Hep çok çalıştım ve kazandım ama şimdi bir duvara çarpmış gibiyim :KK43:

Sevinmez miyim. Kimbilir ne zaman gerçek bi ikinci çizgi görcem. Biri görse tiksinir halimden idrar testine bakıyorum sonuçta :KK48:

Aynen canım 14.gün bugün. Dün gördüm ya tek çizgiyi bi daha adet geçene kadar yapmam. Zaten ben işyerimde yapıyorum burda test var hafta sonu evde yapamam mecburen beklerim . benim de regl belirtileri başladı bel ağrısı filan ama ateşime bakmamıştım. Sanırım ikimiz de regl olucaz :KK43:

Ben bugün oldum bile canım ya. Sende durumlar nedir?

Kizlar igneden kac gun sonra adet olunuyor? Benim adet duzensizligim var. Gec oluyorum hep. Acaba igne duzenliyormu. Olmasi gereken gundemi olur yani

Ben daha adet olmadım artık hiç adet belirtisinide hissetmiyorum sadece göğüsüm büyümüş sütyen alırken anladım birde beyaz şeffaf akıntım var gebe kalanlar sizde oldu mu bu belirtiler bata da 4 gün var geçmesini bekliyorum testte almıyorum umudu bile güzel

Hayırlı geceler.allahım herkesin dualarını kabul etsin inşallah, sağlıklı bebekler nasip etsin bizlere. Bugün doktora gittim bu ay iğne tedavisine başlıyoruz.allahım inşallah bu ay bebegi bana nasip eder.

Hayırlı geceler.allahım herkesin dualarını kabul etsin inşallah, sağlıklı bebekler nasip etsin bizlere. Bugün doktora gittim bu ay iğne tedavisine başlıyoruz.allahım inşallah bu ay bebegi bana nasip eder.
Amin insallah bu süreçte zaman dursada sonu hüsran olmaz inşallah biz gibi

42 hafta hamilelik mi geçirdin canım. yoksa doğduktan sonraki süre mi bu? kaybım olmadı ama hiç de hamile kalamadım bunun bile üzüntüsü dağlar kadarken evlat kaybetmişsin allah sabrını versin canım benim. :KK43:
Aminnn dr. Zoruyla 42. Haftayi bekledik normal dogum olucakmis ama acil sezeryan almislar ic kanama beni kurtardilar oğlümu malesef sonrasinda dis gebelik geçirdim sonrasi bu olmuyor artik ama bunada hamdolsun 13. oğlum var artik birakmayi duşünüyorum koşmak beklemek ümit etmek yordu bitirdi. Rabbim inşallah sanada hayirli sağlikli bebisler versin

Mrb cnm bnde de pco var doktorum çıtlama iğnesi yapacaktı bu ay yumurtan Bile yok iğne yapmamız başarısız olur dedi ve letrazole verdi onu içicem bu ay sen kullandın mı bu hapı bide iğneyi Nasıl yapıyorlar nerden yapılıyor

X