çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Pozitif dusun canim insallah hic birsey olmadan gobusun buyur bebegini kucagina alirsin insallah
İnsallah guzeller.. ama size sunu soyleyim ben cikolata kisti tedavisi oldum ve doktorlarim bana normal hamile kLman imkansiz gibi zor dediler.. ve ben normal yolla hamile kaldim.. asla vazgecmeyin asla.. ve inanin en onemlisi bu en ufak bi ornek vereyim.. ben bu ay her ay aldigim pedi bile almadim hamile kalcam dedim ve rabbim cok şükür nasip etti sizde inanin ve asla pes.etmeyin

İnsallah guzeller.. ama size sunu soyleyim ben cikolata kisti tedavisi oldum ve doktorlarim bana normal hamile kLman imkansiz gibi zor dediler.. ve ben normal yolla hamile kaldim.. asla vazgecmeyin asla.. ve inanin en onemlisi bu en ufak bi ornek vereyim.. ben bu ay her ay aldigim pedi bile almadim hamile kalcam dedim ve rabbim cok şükür nasip etti sizde inanin ve asla pes.etmeyin
Ben ilk tedavimde pet almadim ve 4 gun gecti dedimki hamileyim pazartesi kan verecektim cumartesi sabah regl oldum hemen pecete katladim ust ustte hemen markete gittim bende cok umutluydum olmadi bu ayda umutluydum yine olmadim 29-30 ocak regl gunum ve bugun olmadim artik sabah olurmuyum bilmiyorum ... Diceyim suki vakti gelsin yeterki rabbim verir o gun

Ikra meyra Ikra meyra canım senle regl günlerimiz aynıymış.benimkide 29-30 gibi .hala gelen giden yok.canım sen ocak 15 te olmuştun dimi igneni

Ikra meyra Ikra meyra canım senle regl günlerimiz aynıymış.benimkide 29-30 gibi .hala gelen giden yok.canım sen ocak 15 te olmuştun dimi igneni
Evet canim ama ne sanci nede baska birsey regl olmadim dunde degerim 2.8 dusmus bugun olmaliydim aslinda dun olmaliydim bu igneler geciktiriyormu siklusum 26 iken 28-29 larami cikacak acama gorunurde bisey yok

COk sagol cNim.. rabbim isteyen herkese nasip.etsin bu duyguyu.. bu arada benimle ayni gün olanlar kan testinde cikti benimki idrarda çıkmıyo sanirim idrar icin erken idrar yapip hayal kirikligi yasamayin
Ben de 18 inde iğne oldum ama eşim çubuk test yapalım diyor. bu ay 25. ayımız. ben de bıktım hayal kırıklıklarından :KK43:

X