çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Yok canım 29-30 benim regl günüm.eli kulagında yani:)inş senden sewindirici haberler duyarız
Canim.neden.kan vermedin bak 29 bugun hadi durma canim sen de kan vermisdin kac cikti degerin bence umutlu ol canim bak resim atiyorum okurmusun cnm

Eklentiler

• SC20160129-112136.png
    SC20160129-112136.png
    161,4 KB · Görüntüleme: 40
Canım benimki direk 0 cıktı.ya bide mewhibecim hani insan neyden korlarsa başına gelirmişya benimki hep öyle oldu.o yüzden sırada rahim filmi var.bakalım daha hangi korkularımla yüzlesicem

Yaren007 Yaren007 canım hakkımıza hayırlısı olsun.tez vakitte inş bizimde kucagımız dolar.benim doktorumda bu ay rahşm filmi istedi.çünkü iki yıl önce kürtaj oldum ve doktorum cok uzun bir süre dedi.bu ay bide igneli tedawiye gecicez dedi ama ben onu diger aya bırakıcam.önce şu tüpler ne halde onu ögrenmek lazım
Canım seninde mi kürtajdan sonra hamile kalamadın

Ewet canım kürtajın üstünden bu mart ayı gelince iki yıl geçmiş olacak.ha bugun hamile kalırım ha yarın diye diye iki yıl gecti ve ancak aklım basıöa gelipte doktora gitmeye karar verdim

Ewet canım kürtajın üstünden bu mart ayı gelince iki yıl geçmiş olacak.ha bugun hamile kalırım ha yarın diye diye iki yıl gecti ve ancak aklım basıöa gelipte doktora gitmeye karar verdim
Bende 2 defa hamile kaldım hadi bu ay bebek olsun Dediğimiz ay çok şükür hamile kalan biriydim ama kürtajdan 8 ay geçti tık yok korkmaya başladım ne zaman gideceksin Dr bide neden kürtaj oldun sen benimkinin kalp atışları olmadı

Yaren007 Yaren007 canım benimki altı haftalık oldugunda kanamam oldu doktora gittik.kese küçük bebek büyük dedi büyük ihtimal bebek kendini dışarı atar dedi yani düşer.ertesi gün başka doktora gittik o da aynı şeyi dedi ve gecesinde baya sancılar cektim.rabbim kimseye yasatmasın.kendimi nasıl hastaneye attıgımı bilmiyorum.ve bu arada kalp atışlarıda olusmustu.canım adetim bugun yada yarın.gerci ben hep düzensiz oluyorum ama bu üç aydır şükür düzenli.adet olunca üçüncü günü gidicem.prolaktinimde yüksek.ilaç kullanıyorum.ona tekrr baktırcam.umarım düşmüştür

Bende Ara vermeyi düşünüyorum artık yapmayı düşünce ilk işim rahim filmi çektirmek olacak bakalım sende rahim filmi çektir ne dicek bakalım kürtajdan Kaynaklı mı gebe kalamamamız. Haberdar edersin beni bu arada ne kadar oldu evleneli ve çocuk isteyeli canım
Yaren007 Yaren007 canım benimki altı haftalık oldugunda kanamam oldu doktora gittik.kese küçük bebek büyük dedi büyük ihtimal bebek kendini dışarı atar dedi yani düşer.ertesi gün başka doktora gittik o da aynı şeyi dedi ve gecesinde baya sancılar cektim.rabbim kimseye yasatmasın.kendimi nasıl hastaneye attıgımı bilmiyorum.ve bu arada kalp atışlarıda olusmustu.canım adetim bugun yada yarın.gerci ben hep düzensiz oluyorum ama bu üç aydır şükür düzenli.adet olunca üçüncü günü gidicem.prolaktinimde yüksek.ilaç kullanıyorum.ona tekrr baktırcam.umarım düşmüştür

Canım bir hafta sonra altı yıl olacak ewleneli.keşke hamile olsaydım ve hediye olarak eşime cocuk verebilseydim.
Bende igneli tedawiyi bu ay istemiycem.tüpler tıkalı filansa boş yere hormon yüklemek istemiyorum.tamam canım mutlaka haberdar ederim seni.ya anestezili yaptırcam ama yinede acaip korkum var.bide malesef benim gittigim hastane cekmiyo.o yüzden hiç tanımadıgım başka bi doktora randewu alıp gidicem.bide onun stresi var

kızlaaarrrrr
19 ocakta çatlatma iğnesi oldum. salı gebelik testi yaptım çizgi belirgindi. ertesi gün yine yaptım belli belirsizdi. bu sabah yine hafif biz çizgi vardı. hamile olabilirmiyim ? yoksa ilaç etkisi mi günleri sayıyorum artık. bu nasıl bi stresmiş

Canım benimkide aynı seninki gibi oldu.sonra kan testinde negatif cıktı.o yüzden ilaç etkisi

Ayın 3-4 ü gibi kan testi yaptır canım kesin sonuç alırsın.inş hamilrsindir

X