çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Yumurtamın çatladığını nasıl anlarım diye sorulan sorunun yanıtını verelim.Genellikle yumurta çatlaması olduğunda kasıklarında tek taraflı veya iki taraflı bir ağrı olur.Vajinal ıslaklıkta, akıntıda artış olur ve gögüslerde hassasiyet başlar.Vücut ısınız değişir aşırı cinsel istek olur.Çatlayan yumurta 12-24 saat kadar yaşayabilir.Bu günlerde birlikteliğe özen gösterin.

açıkçası benim hiç ağrımadı baya büyümüş iğneyi yaptırdığın günde dahil üç gün iyi çalışın inşallah bebiş gelir bu arada 2 toz bir sudur ona dikkat et canım vurdururken

Soğan suyu genelde rahminde kist ve pko olanlar için uygundur.Bunun dışında maydanoz suyu içip buharında oturmak hamile kalma yöntemlerinden biri.Mayadanozun kanı sulandırma etkisi olduğundan aşırı kullanılması iyi değldir ayrıca var olan habersiz bir gebeliğide sonlandırabilir. yapan arkadaşlar dikkat edin lütfen

12 ocakta iğnemi olmuştum bugün idrar testi yaptım tek çizgi malesef olmadı bu ay artık adetimi beklicem bidaha ki aya inş

Canim bence igne yaptir catlamasa bir ay daha beklicen benim yumurtam catlamiyordu ve kirste donusuyordu 5-6 santimlik kirlerim oldu insallah senin cqtlar ama ignini olursun aksama iliski baslqr ve 10-36 saat arasi yumlar cqtliyor canim hakkinda Hayirlisi olsun

Merhaba canlar rabbim bu hafta vakti gelmisse bebeklerimizi verir gelmemisse vaktini bekleriz insallah en yakin zamandadir bebegimizin vakti zamani allahim sag salim bebeklerimizi kucagimiza almayi nasip eder. benimde bugun ignenin 11 .gunu yarin kanda baktiracam igne gununude sayarsam ama saymiyorum ben sayarsam 12.gun oluyor ama ben yarin 12 .gunu kanda baktiracam cuma gunu regl gunum olmayan gunum olur insallah kismette varsa olur insallah .Benim ates degerim herzaman 35.4 Normalde ......bu gun olctum 36.9 hayirlisi olsun diyorum atesden anlamam ama dusmese bebek varmis regl gunumede 3 gun kaldi

canım benim buraya gelen gebelere soruyorum gebe olduğunu nasıl anladın diye genelde tek bir tarafta batma oluyormuş inşallah seninde öyledir cuma yüzü suyu hürmetine güzel haberler alınır inş
AY İNŞALLAH CANIM YA İNŞALLAH AMİN İNŞALLAH ALLAHIM NASİP EDER İNŞ. HAYIRLI SAĞLIKLI BİR EVLAT AMİN. VALLA İŞTE SOL TARAFIM AĞRIYOR BÖYLE BİLEMEDİM İNŞ.

Yaren007 yok canım adet olmadım.bi önceki msjı eksik yazmışım.adet tarihim 30 ocak.bugun kan verdim.bakalım artık hakkımıza hayırlosı.cok stres oldum bu ay

GERÇEKTEN ALLAHIM SENİN DUALARINIDA DUYAR VE İNŞALLAH KABUL EDER CANIM BENİM BU ATEŞİ ÖLÇMEK NE DEMEK OLUYOR NERDEN ÖLÇÜYORSUN YANİ DÜŞMEYİP YÜKSELİRSE BEBEK VARMIŞ ÖĞLEMİ OLUYORMUŞ .. BENDE ÖLÇEYİM AKŞAM BİR

Canim tatlm dedgin gbi olur cok kararsz kaldm kafam karisti sizlere bi danisaym dedim

ÜÇ GÜN ERKENMİ ADET OLACAĞIZ YANİ YOK BEN GEÇ OLDUM YİNE GÜNÜMDE OLURUM DEMİ ADETİMİN 15 GÜNÜ ÇATLADIYA

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM HARİKA BİR ŞEKİLDE ANLATMIŞSIN BEN ADETİMİN DÜZENSİZ BAZEN 28 BAZEN 30 BAZEN 31 GÜNDE DEĞİŞİYOR AMA ADETİMİN 14 GÜNÜ İĞNEM OLDU MUHTEMELEN 15 ÇATLAMIŞTIR. AYY HADİ BAKALIM CUMAYA KADAR ADET OLMAZSAM TEST YAPCAM CESARETİMİ O GÜNE HAZIRLIYORUM İNŞ.

CANIM İNŞ. DİLEĞİNE KAVUŞURSUN İĞNEDEN SONRAKİ GÜN BAŞLAR SANCILAR 3 GÜN SÜRER SONRASINDA AZALIR BENDE BÖYLE OLDU 13 OCAKTA İĞNEMİ OLDUM SON 2-3 GÜNDÜR KASIKLARIM AĞRI YOR BÖYLE YANİ BENİMKİ

NASIL YANİ 2 TOZU 1 DE SUYUMU KARIŞTIRIYORUZ BEN HEPSİNİ KARIŞTIRTMIŞTIM ONDAN SÇOK SANCIM OLDU DEMEK BİDAKİNE İNŞ GEREK KALMAZ AMA OLURSA 2 TOZ 1 SU KARIŞTIRCAM YANİ ÇOK TŞK BU KADAR DEĞERLİ BİLGİLERİ PAYLAŞTIĞIN İÇİN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…