çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

arkadaşlar benim iğneyi vurduralı 5. gün ama resmen adet olacakmışım gibi belim karnım ağrıyo erken adet görecekmişim gibi yani sizdede böyle oluyor mu

canım seninki geç olduğu için bir on gün sonra sonucun çıkar inş bebişler gelir

canım seninki geç olduğu için bir on gün sonra sonucun çıkar inş bebişler gelir
AAAA GERÇEKTENMİ NORMAL DE 3 YADA 4 GÜN ÖNCE ÇEKİLİYOR ADETİN 11 GÜNÜ OLUYOR DEMİŞTİN ONDAN ADETTEN 2 YADA 3 GÜN ÖNCE BELLİ OLUYOR DEMİŞTİN BENİMKİ ADETİMİN 15 GÜNÜ YANİ ADETİMİN 2 YADA 3 GÜN GEÇMESİ İLE BELLİ OLABİLİR ANLADIM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BENDE BEKLİCEM SATEN CUMAYA KADAR AMA KARNIMDA BİR AĞRI VAR DAHA ÇOK SOL KASIĞIMA DOĞRU ANLAYAMADIM.
HAYIRLISI İNŞ. BU AY GÜZEL MELEĞİM BANA GELİR YAA. İNŞALLAH AMİNNN

arkadaşlar benim iğneyi vurduralı 5. gün ama resmen adet olacakmışım gibi belim karnım ağrıyo erken adet görecekmişim gibi yani sizdede böyle oluyor mu
CANIM EMİN OL O BEL AĞRISI MAHVEDİYOR ADAMI AMA İĞNE ETKİSİ SANIRIM BENİM İĞNEM 13 OCAKTA VURULDU AMA DÜN AKŞAMDA DAHİL HALA BELİM ÇOK AĞRIYOR BEL AĞRISI HEP OLACAK YANİ AMA NEDENDİR BENCE İĞNEDEN KASIK LARINDAKİ AĞRIDA ÖĞLE AMA İĞNENİN ETKİSİ 12 GÜNDE GEÇİYORMUŞ SONRASINDA DA OLUYORSA İNŞ BEBİŞ İÇİNDİR ÇÜNKÜ BENİM ÇOK AĞRIYOR. HADİ İNŞ. GÜZEL HABERLERLE

Benimki 14.gün oldu hala kasıklarım agrıyo.adet oldum sürekli lavaboya kosuyrum.akıntımda fazla

Canim kanda en iyi sonucu alirsin carsamba gunu ignenin 14 gun oluyo.kesin sonuc alirsin canim rabbim gonlumuzdekileri hepimize verir

Belki gecen haftaki ignenin etkisiydi bu haftadaki bebeginin degeridir insallah

canım benim buraya gelen gebelere soruyorum gebe olduğunu nasıl anladın diye genelde tek bir tarafta batma oluyormuş inşallah seninde öyledir cuma yüzü suyu hürmetine güzel haberler alınır inş

Kızlar selam bi sorum var bilen yazabilir mi...yumurtlama doneminin belirtilerinden biride sumuksu beyaz yapiskan akinti yaa..bu akinti yumurtanin varligina mi isaret yoksa catlamis yada çatlicak oldugun mi :))
Uzayan akintim oldu o gunde randevum vardi bende doktora sordum bugun uzayan akintim oldu catladi galiba dedim hayir dedi dogurganlik baslamis yarin catlar dedi utrasonda baktik yumurta catlamamisti iki gun sonra gittim yumurta yoktu .....

Kızlar dayanamadım bugun kan verdim hastanede.doktor "henüz görünmez ama bide ultrasonla üstten bakalım" dedi.bakınca "rahimde kalınlaşma var ama bu gebelik olablir olmayabilşrde dedi.ben zaten estrofem yani rahim kalınlastırıcı kullanıyorum.yarın sonuç cıkar dediler.

Uzayan akintim oldu o gunde randevum vardi bende doktora sordum bugun uzayan akintim oldu catladi galiba dedim hayir dedi dogurganlik baslamis yarin catlar dedi utrasonda baktik yumurta catlamamisti iki gun sonra gittim yumurta yoktu .....
yumurtanın olması döllenipte rahme yerleştiğinin habercisi diye biliyorum çatlatma iğnesi olanların eğer hamile kalmadılarsa üç gün erken adet olunuyor birde normal olacağın zamna kadar stres yapmadan beklenirse doğru sonuç alırız güzel haberler almak dileğiyle

canım benim demekki ilaç etkisini göstermiş rahim duvarı gebelikte bebeğin tutunması içindir yarın büyük gün inş olur

Anladım canim bilgilendirdigun icin cok sagol...inan dedim ki soruma mevhibe kesin cevap verir maşallah cok duyarlisin teşekkür ederim ...tabi bilgisi olsaydi diger arkadaslarda yazardı ..seni tanımıyorum ama oyle bir izlenim biraktin ..insallah bi ay guzel haberler alicaksin

Canim 14 cat igne yapildi 15de catlar 28-29 ocakta teste kesin sonuc alirdin yumurta catladiysa uzerine 14 gun gectimi regl oluruz doktorlarimiz boyle der 28 gun de regl gorduyseniz reglin 14 gunu yumlar catlar 30 gunde regl oluyorsaniz 16 gun catlar bu hep boyledir regle 14 gun varken catlar yumlar

Kizlar mrb bnde 8 aydr korunmuyrm ama nasip olmadi daha doktr kontrolnde yumurta takibi yapiyrm bugun adetimn 14.gunu 24 mm olmus yumurtam doktr catlatma ignesi yapalm dedi daha once hic yaptrmdim ilkinde sansim nedr bu igne cok mu can yakar tecrubelerinzi paylasrsanz sevinrm ( ignem pregnyl 5000 2 ad verdi )

Yumurta çatlatma iğne sonrası gebelik testini ne zaman yapmalıyım? Gebelik testi adet gecikmesi yaşandıktan hemen sonra yapılabilir.Yani iğne yapıldıktan 14 gün sonra .Yumurta çatlatma iğnesi sonrası ne zaman mens olurum sorusunun yanıtı ise çatlatma iğnesi uygulandıktan 2 hafta sonra adet kanaması başlar.Bu kanamayı dikkatle izleyin.Çünkü gebeliğe bağlı kanama da olabilir.Aynı zamanda kullanılan hormon ilaçları adet gecikmesine neden olabilir bu yüzden her mens gecikmesine gebelik var diyemeyiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…