Çatlatma iğnesi

hafize16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2017
9
1
30
Kızlar 27 eylül de çatlatma iğnesi oldum. Bugün 17. Günüm adet tarihim yarın gebelik tutmadıysa kaçıncı günde adet oldunuz

İğneden 14 gün sonra pozitiflik varsa normal idrar testinde çıkar erken olduğunu düşünmüyorum 17 gün geçmiş

Merhaba bende bişe sorabilir miyim ya çatlatma iğnesinden sonra doktor 3 gün ilişki verdi 1 kere de dinlenme ondan sonra ilişki olması gerekir mi

Merhaba durumunuz nedir ben de bugün çatlatma iğnesi oldum ama vuran kişi çok tecrübesizliğinin keşke kendim yapsaydım iğneyi dedim göbek deliğinin 4 parmak çapraz sağına yaptı sıkıntı olur mu acaba

Merhaba ben de iğne oldum bugün bana yarın ve diğer gün ilişki sonra ara ver sonra yine ilişki dedi çatlatma iğnesi karnın her yerinden vurulur mu vuran kişi çok tecrübesizdi kendim vurmadığıma pişman oldum göbek deliğinin sağ çaprazına 4parmak ilerisine vurdu bi şey olur mu bilginiz var mı

Merhaba ben de iğne oldum bugün bana yarın ve diğer gün ilişki sonra ara ver sonra yine ilişki dedi çatlatma iğnesi karnın her yerinden vurulur mu vuran kişi çok tecrübesizdi kendim vurmadığıma pişman oldum göbek deliğinin sağ çaprazına 4parmak ilerisine vurdu bi şey olur mu bilginiz var mı
Bende dediği günleri değerlendirdim sonra yapmadım 4 gün ara verdim sizce yapmalımıydım ya :/

Dediği günleri değerlendirdiyseniz olur inşallah benim durumuma ne diyorsunuz peki sizce sıkıntı olur mu iğnenin hangi bölgeden vurulduğu ?

Olmaz diye düşünüyorum benimde göbek deliğimin sol alt kısmına vurdu

X