Çatlatma iğnesi

Dilerim rabbimden ikimizde hamile olalım durumumuz aynı ben bir senedir felan istiyorum artık yoruldum gerçekten bu iğneğide yaptım artık olursa olur olmasa olmaz modundayım çünkü çok yoruldum
Kızlar kasık agrınız var mı acaba ben 2 sinde vuruldum iğneyi 22 mm idi yumurtam diğeride 18 di ama hala kasık agrım var

Benimde umudum yok benimde ağrıyor ya a heveslenmek istemiyorum sen ne zaman iğne oldun
Ya bende 2 ocakta saat 3 te doktor kendisi hemen catlatma iğnesi yapmamız lazım dedi 22 mm olmustu yumurta ama dr a giderkende sag kasıgımda cokk agrım vardı doktor yumurta buyudugu için dedi . İğneyi vuruldum 2 ocakta kasık agrılarım basladıı 40 saatte gecti ama benim hala kasık agrım var ilişkilerim sırasındada canım yandı sag tarafımda batma oldu neden böyle oldu bir öncekinde ne agrı ne sızı hiçbir sey olmamıstı üstelik 4 yumurtam vardı 17,16,18 mm ben bişe anlamadım patlamasa bu yımurtalarım veya kist mi oldu acaba

Bilginiz varmı ne olur yardım eder maşinzi
Her ay test yapıp negatifi görmeye okadaralıştım ki gerçekten umudum yok, 30aralık da oldum iğneyi

İnanın bilmiyorum benimde bugün ağrım var karnım ve belim ama dayanılmayacak kadar değil istersen bi doktora görün umarım ağrıların kefareti müjden gelir
Bu ay hiç umudum yok gunleri degerlendirdik ama yani tek yumurtayla gidipte tutmaz o yüzden gecen ay gun gun test yapmıstım bu ay yapmıyorum bir ssy

İnanın bilmiyorum benimde bugün ağrım var karnım ve belim ama dayanılmayacak kadar değil istersen bi doktora görün umarım ağrıların kefareti müjden gelir
Progestan ve baska bir ilaç daha kullanıyorum dr verdi sizede verdimi tüp bebekte kullanılırmıs normalde

Benimle aynı gün olmuşsun canım hatta aynı saatler bende o saatler arasında oldum benimde çok kasık ağrılarım var birde afedersiniz lavobodan çıkamıyorum hem idrar hem ishal belimdeki ağrılar çok hafif ama kasıklarımdaki dayanılmıycak gibi biz ne zaman test yapıcaz doktor bana bilgi vermedi de

Her ay test yapıp negatifi görmeye okadaralıştım ki gerçekten umudum yok, 30aralık da oldum iğneyi
Ay çok duygulandım bende öyleyim biliyormusun hatta çöpten alıp alıp bakıyorum bazıları hemen belli olmuyor diyor ya rabbim bizelere nasip et tek umudumuz sensin

Bu ay hiç umudum yok gunleri degerlendirdik ama yani tek yumurtayla gidipte tutmaz o yüzden gecen ay gun gun test yapmıstım bu ay yapmıyorum bir ssy
Canımm neden umudunu kırıyorsun ki Allah’ın ne güzel mucizeleri var bunları düşün hiç belli olmaz. Evet haklısın bazılarında bir çok yumurta oluşabiliyor ama sonuç önemli sende tek ve kaliteli bir yumurta olmuşsa o kadar güzel tutar ki. Bir çok arkadaş tek yumurta ile gebe kalmış bunu şuan kendine asla dert edinme Allah’a bırak ve elinden geleni yap. Umarım en kısa sürede meleklerimiz bizimle olur

Amin insallah öyle olur Rabbim ol derse her sey olur vardır bir vakti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…