Çatlatma iğnesi

Ya bu gynosed için saglıksız spermide dölleyip dğşük sakat vs ihtimalini arttırıyo diyen cok kişi var bende alacaktım
Kızlar ne zaman test yapmamız gerek bilen biri var mı
14.günden sonra test yapın daha sağlıklı olur diyorlar fakat araştırmama göre 10-14gün arası yapılabilirmiş kişiden kişiye farklılık gösteriyormuş nasipse ben ayın 9unda ilk testimi yapacağım tam 10gün olmuş olacak

Kızlar selam bende bugun yani 7 Ocak saat 13:00’de çatlatma iğnemi oldum kasıklarım çok feci şiş zayıfım normalde Şuan 5 aylık gebe gibi göbeğim cıktı 4 yumurtam vardı ondan mı acaba

Kese ve kalp atısı gebellim belli olduktan sonraki 8. Hafta diye niliyorum
Hadi inşAllah ya normalde ben etkilenmem falan zannediyordum bi arkadaşım kalp atışını dinlemeye giderken benide çağırmıştı çok duygusal ama çok güzel bi his rabbim bizede yaşatsın

Test yaptınız mı acaba umarım çok güzel sonuçlar alırsınız

Umarım bu ay tam tersi vücudunuz istiyor ve bunun için hazırlık yapıyor olsun olmaması na neden olarak doktorunuz ne diyor
Hiç bir sorun yokmuş her türlü test tetkik yapıldı hsg çekildim tüpler açık en son bir profesör buldum ona gittim Histeroskopi yapıcam dedi yaptı miyomlarım varmıs tamda spermlerin geçiş noktasında dedi. Ayrıca 3 defa aşılama yaptırdım ben bunu söylediğimde bana dedi ki sana 10 tane de aşılama yapsak tutmazdı zaten. Şimdi Histeroskopi sonrası ilk adetimi oldum ve asılamasız gonalf ile büyüttüm yumurtalarımı çatlatma iğnemi oldum kendimiz deneyeceğiz inşallah

Rabbim emeklerinizi karşılıksız bırakmasın inşallah en kısa zamanda bebişinize kavuşursunuz

Canımın içi daha çok erken değil mi test için 9.günde mümkün değil zaten belli olması. Vücudundaki ağrılar ne durumda kaşık ağrısı falan var mı
Evet erken ama sahte bile olsa çift çizgi heycanını yaşarım dedim o bile olmadı biraz meme hassasiyeti var arada bir de sol kasığıma kısa süreli ağrılar oluyor

Evet erken ama sahte bile olsa çift çizgi heycanını yaşarım dedim o bile olmadı biraz meme hassasiyeti var arada bir de sol kasığıma kısa süreli ağrılar oluyor
Klomen kullandıysanız göğüs ucu hassasiyeti yapıyor bayağı canım hiç sıkma güzel canını daha bismillah 9 günde nasıl çıksın sonuç. Hem burada 15.gün negatif görüp pozitife çeviren var ümidini kaybetme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…