Çatlatma iğnesi

Beklemek gerçekten çok yoruyor umarım çok güzel sonuçlar alırsınız herşey gönlünüzce olsun, ilk defa mı vuruldunuz çatlatma iğnesi
Yok bu 2.oluyor 4 tane yumurtam oluşmuştu doktor ümitli konuştu ama tabi insan bilemiyor senin ilk mi

Evet benim ilk, benim tek yumurtam olgunlaştı 19 oldu öyle iğne vurduk senin şansın daha yüksekmiş inşAllah tutar
Onunla hiç bir ilgisi yok bence tamamiyle şans😅 ama bu ay güzel şeyler olur inşallah. Bugün bulantım oluyor bilemiyorum psikolojik mi ama gerçekten midem bulanıyor

Ben 10ile 14. gün arasında etki geçiyor diye biliyorum ama
Yani aslında tam net olmamakla beraber 12 diyorlar ama bence regl gününü beklemek daha sağlıklı😅 bilmiyorum ya ama bu ay ilk defa böyle bir umudum oldu tabii olmazsa da canımı sıkmam Allah dilediği zamanda nasip edecek

Yani aslında tam net olmamakla beraber 12 diyorlar ama bence regl gününü beklemek daha sağlıklı😅 bilmiyorum ya ama bu ay ilk defa böyle bir umudum oldu tabii olmazsa da canımı sıkmam Allah dilediği zamanda nasip edecek
İnşAllah olur tabi ama olmazsa da rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur diyelim ben dayanamıyorum bugün test alıp hergün yapmayı düşünüyorum 😄

Gerçekten öyle insan istediği için vücudunu çok dinliyor hatta bazen diyorum kendi kendime ağrı yokta ben ağrıyor gibi mi hissediyorum diye 😄 ben çocuk düşüneli bir buçuk yıl oldu 30aralık ta oldum iğne gün aşırı ilişki oluyor bugün iğne gününü saymazsak 5. Gün sabırsızlıkla bekliyorum
Bende 29unda oldum canım kaç yumurtan vardı

X