Çatlatma iğnesi

İkiz olunca bellı oluyor mu ilk aylarda

Canım benım amin birbirimizi bizden baska kımse anlayamaz zaten ben 4 seneden sonra emın ol o kadar yıkılmıyorm suan gercekten kafam cok rahat birtanem yalan solemıyorm adet oldugum için üzülmüyorum olmamak ben de buhran yapıyor aksıne Rabbim beni darlatmadı aklımı karıstırmadan hayırlısıyla adet gormemı nasip ettı bir taraftan bu da bir mucize saglıklıyım cok şükür en dogru zaman da nasıp olacaktr emınım sizin hamılelıgınızı takıpteyım Mutlulugunuzla gercekten mutluyum

Evet canım benim bi kere adetim 1 haftayi geçmişti gecikmisti kan veriyorum yok adette olamıyorum o kadar stresli bi durumki. Başka durum mu var, bi problem mi var yoksa geç döllenme mi vs vs. Bir sürü soru işareti. En iyisi gününde adet olmak yani o bile nimet aslında. Çok şükür sende sağlıklısın, insallah bebeğin zamanını bekliyor seninde dilerim en kısa zamanda olur

İnşAllah canım ben de oyle dusumuyorm herşey Rabbımden o nasıp ederse olur en dogru zamanı bilir Rabbim tüm isteyenlere anne olmayı nasıp etsın

Kızlar iğne hariç 12. günüm. Üstteki test yarım saatten uzun süre sonra bu hali aldı. Güvenmedim bir daha yaptım alttaki 1 dakika sonra böyle belirdi.

Eklentiler

• 91C79F49-952E-418D-A4C8-80B71CED5FF9.jpeg
    182,2 KB · Görüntüleme: 50
Kizlar meraba iğneden sonraki 16. Günüm bugün ve testim pozitif 13. Gün test yaptığımda negatifti

Eklentiler

• IMG_20220203_182217.jpg
    107,9 KB · Görüntüleme: 44
Benim doktorum da öyle demişti bende 1,5 aydır hem diyetteyim hem spor yapıyorum. Toplam 9,8kg verdim inşallah bi işe yarar
Biraz geç oldu cevap vermem ama kaç kilosunuz ki kilo engel olduğunu sanmıyorum 70 kilo çok mu yaa pko olduğu için bide seker onlar engelliyo olabilir dedi pko kalmadi aslında bende ameliyat oldum gecti

Biraz geç oldu cevap vermem ama kaç kilosunuz ki kilo engel olduğunu sanmıyorum 70 kilo çok mu yaa pko olduğu için bide seker onlar engelliyo olabilir dedi pko kalmadi aslında bende ameliyat oldum gecti
Bana ilk doktorum pcos var ama kilonla alakalıdır diye düşünüyorum kilo verirsen düzelir her şey demişti. Tabi ben o dediği dönem zayıflamadım. 73.8 kg dan 64 e düştüm. Hala vermeye devam ediyorum. Pcos olduğu için insülin direnci yapıyor tuhaf tuhaf bir sürü şey

Evet bende suanda o durumdayım kaderimiz. Ama çok iyi vermişsin kilo.bende 75 den 70 e zor düştüm

Kızlar ben regly oldum ya hastanedeydık kayınvalıdem yuzunden esım de korona oldu evıme gecemedık kayınvalıdem de kalıyorm doktoruma gıdemedım şimdş kızlar benm reglym bıttı ve kasık agrılarım başladı kist ya da iltıhaplanma da boyle seyler yasayan var mı ?

T Tua07
Dilos6342
Kızlar hamılelıgınız nasıl gıdıyor keseyı gordunuz mu sizi özledim
Kuzum 02.02 de kesemizi gördük ama dün korona olduğumu öğrendim bende evde iyileşmeye çalışıyorum
Çok geçmiş olsun kuzum sizede.
Bende kist olduğu zaman adet dönemlerinde çok ağrı oluyordu üsüttün falan mı acaba?

İnşAllah hayırlısıyla kolay bir şekilde atlatırsın bırtanem cok sevındım keseyı görmene Çok stresliydimve üşüttüm de kist olabılır dıye dusundum ben de ama femara ılacı kıst yapmaz dıyorlardı belkı stresten olabılır dıye dusunuyorm inşAllah oyle bırsey yoktur dua edın gercekten vok bunaldım su aralar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…