Çatlatma iğnesi

Acildeki doktor belki de üstünkörü baktı bilemiyorum doktorum çağırdı ama gidemedim bugün gitmeyi düşünüyorum.. ağrım azaldı ama hala var başka konuda bir arkadaş yazdı kistler patlayabilirmiş o da benzer şeyleri yaşamış dur etiketleyeyim seni o konuya
Yani kist patlasa kanama olmaz mı 😭

inşallah tutmuştur kuzum :KK200: ya herkes stres yapma diyor ama elde değilsürekli onu düşünüyorsun oldu mu olcak mı ay tuttumu ne bilim.. Ama kafana başka seyler sok baska seylerle uğras ve düşünme biliyorum zor ama kafandan at bişekilde farklılık yap. Ben bu ay şehir dışına düğün için gidicem düşünmek istemiyorum mesela attıcam kafamdan inşallah. Birdemesela ben bakıyorum iğneyi vurulan veya ovülasyonla takip edenler hep diyor yumurta akı gibi akıntım geldi ben kendime bakıyorum yok öyleyumurta akı gibi görmüyorum bende bundan şüpheleniyorum acaba catlama olmuyormu bnde acaba :KK43: doktor kontrole cağırmadığı için bilmiyorum malesef. Sende oluyor mu canım yada bu ay gördün mü o akıntıyı çatladığını hissettin mi yokksa muayne mi oldun?
İnşallah kuzummm inşallah hepimizin tutunur da olur artık doğru diyosun bir sürü soruyla kafamızda mümkün değil düşünmemek nasıl olcak bilmiyorum bende evde durmamaya çalıyorum çok takmamak İçin düğün iyi olmuş sana da kafan birazda olsa dağılır akıntı konusuna gelince de önceki ilk iki ay adetime yakın akıntım olmuştu daha öncekileri inan hiç hatırlamıyorum ama bu ay iğneden bir gün önce bir damla olacak şekilde bi akıntım oldu bir daha olmadı çatladı mı çatlamadı mı inan bende bilmiyorum çünkü doktor benide kontrole çağırmadı bu konudan dolayı çok sinir oldum ama çok okudum kimisi akıntı olmayadabilir oladabilir diyor bi sıkıntı anlamına gelmiyormuş ama her ay yaşadığım ağrıları krampları yaşıyorum şuan yani yaklaşık 5 6 gündür böyle ama kontrol ediyorum hala akıntı yok

Bende yarın gidecektim kalp atışını duymaya maalesef korona oldum 7. Haftaya kaldı artık inşallah bisey olmaz da 🙁
Canımm biz adetime göre 6 hafta 3 günlüğüz bugün
doktor normalde yarın kalp sesi için gel dedi ben doğuda yaşıyorum şuan yollar karlı olduğu için dün buradaki devlet hastanesine gittim kalp sesini duycam diye ses kaydımı bile hazırladım devlet hastanesinde erkek içeri almadıkları için eşim için kayıt edecektim
Usg de doktor dedi ki ses duyulmuyor korktum nasıl yani kalp sesi yok mu dedim öyle demek istemedim dedi bak kalbi atıyor bu kalbi ve titreşim var ayrıca bak kan akışı gayet yerinde sadece benim cihazımdan kaynaklı biraz eski olduğu için bir hafta on güne sesi anca duyulur ama korkma bak kalbi atıyor titreşimi gösterdi felan sesi duyamadık ama attığını gördümmmm 😂 Eşimde diyor ki ben kapının dışından güm güm kalp sesi duydum sandım psikolojik olarak duydum diyor 😂dedim ben dibinden ses duymadım sen kapının arkasından nasıl duydun😂

Canımm biz adetime göre 6 hafta 3 günlüğüz bugün
doktor normalde yarın kalp sesi için gel dedi ben doğuda yaşıyorum şuan yollar karlı olduğu için dün buradaki devlet hastanesine gittim kalp sesini duycam diye ses kaydımı bile hazırladım devlet hastanesinde erkek içeri almadıkları için eşim için kayıt edecektim
Usg de doktor dedi ki ses duyulmuyor korktum nasıl yani kalp sesi yok mu dedim öyle demek istemedim dedi bak kalbi atıyor bu kalbi ve titreşim var ayrıca bak kan akışı gayet yerinde sadece benim cihazımdan kaynaklı biraz eski olduğu için bir hafta on güne sesi anca duyulur ama korkma bak kalbi atıyor titreşimi gösterdi felan sesi duyamadık ama attığını gördümmmm 😂 Eşimde diyor ki ben kapının dışından güm güm kalp sesi duydum sandım psikolojik olarak duydum diyor 😂dedim ben dibinden ses duymadım sen kapının arkasından nasıl duydun😂
Ayy canim benim gözün aydın, evet bi kaç kişiden okumuştum duyulmadıgını ama çok normal zaten atıyormuş bak görmüşsün çok sevindim ya 😍
Eşine de ayrı güldüm ama haha o da heyecandan noldugunu şaşırmıştır 😅
Beni de 6+4te çağırmıştı ama kaldı pazartesi karantina kalkar kalkmaz gidicem 7+2de insallah beklediğime değer 🥰🤲

Ayy canim benim gözün aydın, evet bi kaç kişiden okumuştum duyulmadıgını ama çok normal zaten atıyormuş bak görmüşsün çok sevindim ya 😍
Eşine de ayrı güldüm ama haha o da heyecandan noldugunu şaşırmıştır 😅
Beni de 6+4te çağırmıştı ama kaldı pazartesi karantina kalkar kalkmaz gidicem 7+2de insallah beklediğime değer 🥰🤲
Yaa evet daha net duyarsın ben resmen elim boş döndüm 😂 inşallah hayırlı haberlerle gel az kalmış zaten karantinan bitiyor ❤️

Bir an önce geçer inşallah canım Allah şifa versin ❤❤
Canım bılgılendıreyım dedım ben de bır sıkıntk görmedi ne kist ne ıltıhap yanı yumurtlama gunune az kalmıs yumurtan 16 mm dedı 1 hafta ılıskı onerdi çatlatma iğnesi yapmıcam dedı bir de bh sekılde deneyın dedı gerısı Rabbımden nasıp olursa bakarız artık hersey de bır hayır vardır sen nasılsın bebişin nasıl

Canım bılgılendıreyım dedım ben de bır sıkıntk görmedi ne kist ne ıltıhap yanı yumurtlama gunune az kalmıs yumurtan 16 mm dedı 1 hafta ılıskı onerdi çatlatma iğnesi yapmıcam dedı bir de bh sekılde deneyın dedı gerısı Rabbımden nasıp olursa bakarız artık hersey de bır hayır vardır sen nasılsın bebişin nasıl
Şükür canım bisey olmamasına çok çok sevindim🙏🏻 korona olmuştunuz birde durumunuz nasıl iyisinizdir insallahhh🙏🏻
Bende bugün karantinam bitti bebisi görmeye gittik şükür pıtpıtlari duyduk❤ darısı sizlerin başına insallah🥰🙏🏻

X