Çatlatma iğnesi

Kasıklarım cok agrıyor tam karnımın altına da ara da agrı vuruyor

İnşallah canım inşallah.
Canım bende femaranin yaptığını duymadım ama vücut kendi kendine de yapabiliyor. Ben bekarken çok geçirdim o folikül kistlerinden ilaç kullanmasan bile 1 2 aya adetle atiliyordu canım, eger olduysa da endişe etme yani kalıcı bisey değil

Kasıklarım cok agrıyor tam karnımın altına da ara da agrı vuruyor
Bebeğim içini ferah tut bak ben bu ay ilk defa klomen kullandım
iki yumurta ve birsürü küçük follikül var demişti dr sadece bir kese oluşmuş ötekiler yok olmuş kaybolmuş yani illa kiste dönecek diye birşey yok iğneyle hormon yüklemesi yapıldı ya ondan olabilir mi ki sancılı adetin aklıma o geldi
bu arada çoooook geçmiş olsun Dilos6342 key23

Cook tesekkur ederim canım sen nasılsın ne yaptın keseyi görmüştün dimi

Yaaa canım ben de aynı durumdayım adetim bittikten iki gün sonra yani dün akşamdan beri kıvranıyorum acillik oldum dün gece yumurtalıklarıma baktı acildeki doktor bi sıkıntı yok dedi ama ağrım hala geçmedi özellikle sol taraf

Evet keseyi gördük minicik bir hafta sonra gittim büyümüş haftaya kalp sesine gideceğim hayırlısıyla bir duysam başka ne isterim Allahtan
Allah size de nasip etsin bu güzel duyguları
Bende yarın gidecektim kalp atışını duymaya maalesef korona oldum 7. Haftaya kaldı artık inşallah bisey olmaz da

İnşAllah canımın içi kötü birşey yoktur eşimin karantınası bıtsın eve gıdıcem o sıra da doktoruma gıderım bakarız Rabbim hepımıze şifa versin

Ya ben de anlamadım ıltıhabı bır durum olsa anlıyorum ben kist olsa sen de bır sıkıntı yokmus acayıp bır agrım var anlayamadım gttı yumurtluyorum desem zamanı degıl cok degısık bır durumdayım gercekten birşey yoksa eger neden agrıyormus yanı kafam almıyor

Acildeki doktor belki de üstünkörü baktı bilemiyorum doktorum çağırdı ama gidemedim bugün gitmeyi düşünüyorum.. ağrım azaldı ama hala var başka konuda bir arkadaş yazdı kistler patlayabilirmiş o da benzer şeyleri yaşamış dur etiketleyeyim seni o konuya

teşekkür ederim canım Doktorumu değiştrcem zaten 2dir doktorların gazabına uğruyorum. Allahtan ümit kesilmez Dilos6342 senin bi bilgin varmı kuzum anlattıklarımla ilgili
İzmirdeysen bir doktor önericem özel hastane de araştır eğer içine sinerse git kuzum yaşadıklarının çoğunu yaşadım devlet hastanelerinde Allah yardımcımız olsun bu arada devlet hastanesin de muayene oluyormuşsun gibi biraz sert yaparak ve haklarını kullanarak muayene ol eşinde sperm testini orda versin zaten hemen çıkıyor onların işi kısa sürüyor adetin birinci gününden sayarak 21. Günü progesteron hormonuna baktır özelde baktır ben 30
kuzucum bende pcos var bildiğim okadar eşimi bilmiyorum ilerleyen zamanlarda baktırıcam şu süreç bi geçsin. aynen doktor arayışındayım inşallah iyi bi doktora denk gelirim. saol canım teşekkür ederimm
İzmirdemisin canım izmirdeysen bir doktor önericem araştır eğer içine sinerse ona gidersin

ankaradayım canım

Hmm olsun sen dediğim gibi herşeyini devlet hastanesinde yaptır araştır ve bilinçli şekilde git o zaman çok öteleyemiyolar mesela adetin ikinci günü git doktora direk alttan muayene edecek ve ne olup bittiğiniz görecek ayrıca hormon testleri alıcak senden aynı gün sonra dediğim gibi adetin birinci gününden sayarak 21. Günü progesteron tahlili isteyecek benim günüm devlete tutmadığı İçin onu özelde yaptırmıştım öyle götürmüştüm doktora ondan sonrası da geliyor ama sen bilinçli gidersen bişey olmaz allahın izniyle sonra da o süreçte güzel bi doktor araştır devlet hastanesinden ya da e nabızdan raporlarını çıkart götür özele çok fazla durumunun olmadığını ama yoluna tek bi doktorla iyi bi doktorla devam etmek istediğini söyle eşin de devlette versin inan 5 dakika bile sürmedi eşimin işi doktorun yanına girdi anlattı çıktı testi verdi öğlen sonucu almaya gittik bu kadar bunları özelde yapmaya kalksan insanı malesef berbat ediyorlar özelerde gitsen bilinçli git evet herkese aynı tedavi uygulanmıyor ama ilk baş yapılanlar hemen hemen aynı bende artık bilinçli bi şekilde çıkmak İçin karşılarına araştırıyorum iyice yeter zaten yorucu bi süreç bi doktorların mağdurları oluyoruz

ilgileendiğin için saol kuzum. Eşime randevu aldım zaten dediğin gibi devlette yaptırsın. Bende bu ay bırakıcam kendi akısına martta inşallah gitmeyi düşünüyorum. Devlete gidicem ilk tahliller için sonra alıp özele gidicem. Yoksa çok pahalı gerçekten ya güç yetişmez. Sende nasıl durumlar canım şuan hangi tedaviyi uyguluyorsun eşinde bir sıkıntı çıktımı

Sen sağol yavrum nedemek Benim tedavi sana yazdıklarım uygulandı bakıldı daha doğrusu en son progesteron hormonundan sonra doktor klomen verdi adetimin 5. Günü başladım günde çift doz sonrasında kontrol ve ovitrelle çatlatma iğnesi verdi pazar günü vuruldum iğneyi adetime 6 gün var sabırsızlıkla beklemedeyim gerginlik çok fazla yine adet olurum korkusuyla eşimin değerleri güzel çıktı çok şükür ama yine pekmez bal polen ceviz fındık bunları ihmal etmiyoruz

inşallah tutmuştur kuzum ya herkes stres yapma diyor ama elde değilsürekli onu düşünüyorsun oldu mu olcak mı ay tuttumu ne bilim.. Ama kafana başka seyler sok baska seylerle uğras ve düşünme biliyorum zor ama kafandan at bişekilde farklılık yap. Ben bu ay şehir dışına düğün için gidicem düşünmek istemiyorum mesela attıcam kafamdan inşallah. Birdemesela ben bakıyorum iğneyi vurulan veya ovülasyonla takip edenler hep diyor yumurta akı gibi akıntım geldi ben kendime bakıyorum yok öyleyumurta akı gibi görmüyorum bende bundan şüpheleniyorum acaba catlama olmuyormu bnde acaba doktor kontrole cağırmadığı için bilmiyorum malesef. Sende oluyor mu canım yada bu ay gördün mü o akıntıyı çatladığını hissettin mi yokksa muayne mi oldun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…