Çatlatma iğnesi

Evet bence de. Sende ayni gun çatlamadilar. Aralarinda fark vardi. O yuzden hemen umutsuzluga kapilma

Üzülme canim. Eşin de test versin, rahim filmi çekil olmazsa. Sıkma canini lutfen
Öyle canım eşim 3 aylığına il dışına gidiyor bu arada bende aldığım kiloları vericem diyetisyen ve spor eşliğinde 10 kilo aldım onu verim diyorum bu arada sperm testinde bir sıkıntı olursa onu tedavi ederiz sonra da hemen aşılama ile başlicaz 3 ay sonra

Evet 3 ay kafani dinlendirirsin. Bebek dusuncesi insani çok yipratiyor. Takviyeler vitaminler. Saglik beslenme sporla ilgilenirsin bu 3 ayda. Walk with leslie diye youtubda bir kanal var. Dişari çikmasan bile kiz insani evde yurutuyor. Şu an biraz rahatsizim. Bogazim da şişti. Aciyor. Iyileşiyim hergun 30-40 dakikalik yuruyusler yapicam evde o vidyolarla

Yaxşıyam şükür sen necesen? Yox hele hekim demişdi ayin axırı gel, gözlüyürem mende
Biraz soyuqlamişam sizden uzaq. Birde menevi cehetden biraz uzgunrm. Dunen qaynatam yoldaşimla danişanda dediki 'men hele sebreliyirem gorum nevaxta kimi sebreliyecem biraz da keçsin ikvizide qoyub qabagima danişacam' ele pjs tesir elediki. Qaynatamnan küsmüşem. Bayaq zeng eledi goturmedim heç. Cavab vermirem deye anadi atadi ureklerin qirmiyaq dedikce agin çixarirlar. Cavablarin verecem bir defe

Evet canım aynen öyle eşim de şimdi tutturmuş sorun bende belki de diyor daha önce bakilmisti tedaviye başladık başlayalı takviyeyi hiç ihmal etmiyor oda beni üzüyor dedim böyle böyle yapalım zaten 3 ay ne zaman da bir geleceğin belli değil herşeyi akışına bırakalım dedim sonra gelince direk aşılamaya geçeriz dedim oda morali düzeldi tamam dedi

Benim eşim de tup yaptiralim tedaviyi birakalim diyor. Her ay sonu uzuluyorsun seni boyle gormek istemiyorum diyor. Tiroiditimi tedavi ettireyim belki artik tupe geceriz bilmiyorum. Yipraniyorum artik

Benim eşim de tup yaptiralim tedaviyi birakalim diyor. Her ay sonu uzuluyorsun seni boyle gormek istemiyorum diyor. Tiroiditimi tedavi ettireyim belki artik tupe geceriz bilmiyorum. Yipraniyorum artik
Orayı bilmiyorum ama Türkiye'de tüp Bebek fiyatları da aldı başını gidiyor kuzum 15 bin olan fiyatlar 30-40 bine çıktı valla

Allah şefa versin, mene çatmırda o boyda kişi bilmirki övladı Allah verir istiyirsen qabagina qoy danış istiyirsen apar bütün dünyanın gezdir hekimlerin olmuyacaqsa olmuyacaq , olacaqsada heçne elemesende olacaq, mene birdefe qaynanam qayitdiki bir defe elinizi açın dua eliyin heç olmasa uşaq istiyin Allahdan , men uje özümü saxlaya bilmedim dedim hardan bilirsen elemirik ,menden cox istiyessiz o uşağı? Helede onun yadindan çıxmıyıb o sözüm ama yerinde demişem, besdide bu qeder düşüncesizlik

Kızlar Benim eşimin dayısının eşinin kısırlık raporu var gittiler evlatlık aldılar 35 yaşında 40 yaşında menopoza giriyorum diye doktora gidiyor 3 aylık gebe olduğunu öğreniyorlar Allah'tan hiç bir zaman ümit kesilmiyor gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…