Çatlatma iğnesi

He mende de bir neçe defe bele olub, adam eseb keçirir başlayana qeder, ama indi yadima düşdü men birdefe dufaston içsemde xestelenmedim cox az az leke kimi gelmişdi getdim hekime dediki falikulun patliyib ama sora yigilmiyib balaca kista kimi qalib orda o qoymur sökülmeye, mualice yazdi 2 hefteye xestelendim getdim ter temiz idi ele o ay hamile qalmışdım

Kist olub deyirsen? Sbh seher tezden uziye dusum onda. Ama 20 yanvarda işleyerler goren? Çunki kist ola ola bir de femara içsem daha da pis olar(

Bence İkiz olabilir çok güzel yükselmiş kuzum ya sen öncesinde hiç gebelik testi yapmış mıydın 13 gün mü yaptın sadece
İlk 11 gün yaptim iğne etkisi geçmişmi bakmak için, o zaman cok cok silik çıkmıştı bende iğne etkisi geçmemiştir heralde dedim, 13 gün yapinca çizgi koyulaşmıştı, bence 11 gün çıkan çizgi de hamileliktendi, senin iğneden sonra kaçıncı günün?

12 günüm canım benim adetin 23.günü yumurta çatladı cumaya kadar beklicem adete 3 gün kalıyor çünkü

Sanırım bu ay da olmadı öyle hissediyorum yani cuma cumartesi lekelenme olunca bir umut olmuştu ama şu anda bakıyorum ne ağrım var ne sızım var

Hiç umudum yok ya bilmiyorum canım
Bende bu ay öyleydim hatirliyomusun? Buraya da yazmıştım geçen ay cok inaniyodum ama olmadı , bu ay hiç umudum yok diye mesaj atmışdım, ama Allahtan umut kesilmezmiş demekki, ben olmuştur diye hissediyorum canim , Arzu doğru söylüyor belirsizlik en kötüsü yarın bi test yap bence

Öyle yapayım o zaman

Derin bir umutsuzluk kaplıyor yüreğimi bilmiyorum
Deme oyle. Nasipte kismetde neyse onu yaşariz. Herseyin vakti zamani vardir. InsaAllah sonucun olumludur. Ama olurda istedigin gibi olmazsa da uzulmek yok. Ben ilk defa hamile kaldigimda 7ci ay femara trdavisiydi. Yani artik umutsuzun umutsuzuydum. Tedavi işe yaramiyordu. Ama Sonu guzel bitmese de nasip oldu. Inan çok ama çok umutsuzdum o ay. Zaten bir kaç kez soyledim tup bebek için tedaviye başlayacakdim adet olunca. Yani bizler elbette hemen isteriz. Ama çocuklarimizin hayati için de belirli bir sure gerek. Bir ay erken ya da geç hamilr kalmak bile yavrularimizin kaderini etkiliyor. Hayirli zamanda gelir InsaAllah. Senin sonucun guzel çikacak. Olumsuz dusunme. Sadece Allahin takdirine ve zamana birak. Adetim normalleşiyor galiba. Eskileri dusunmemeye ve sanki ilk ayjmmiş gibi davranmaya karar verdim.

Ay ne bilim ya bugün hastanede hemşire arkadaş var oda klomenin 7.ayinda hamile kaldı düşük oldu sonra 9 ayında tekrar kaldı şimdi kocaman oğlu var oda diyor beni hatırlamıyor musun bu ne umutsuzluk beni sinirlendirme diyor

Canim merhaba, bende bu ay catlatma iğnesi vurulmuştum tekrar hsgden sonra
Bugün iğnenin 12. Günü iğne günü sayilmiyormus zaten igneden bi gün sonra aksamina agri ve akintim oldu o zaman catladi büyük ihtimal
Bugün idrar testinde çok silik çizgi gördüm kan verdim 12.64 cikti
Şuan hamilesin sanırım o zaman idrar testi yapmış miydin veya kan testi?
Hayırlı uğurlu olsun bebeğin bende sormak istedim testleri ekliyorum

Eklentiler

• 20220119_121407.jpg
    40,5 KB · Görüntüleme: 41
Kızlar ben bu akşam test yaptım silik çizgi çıktı ama umutlanmak istemiyorum eğer yarın sabah koyulaşırsa cuma günü kan veririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…