Çatlatma iğnesi

Ayin 12si 450 idi
Ekizmi acaba?) Mence cox yaxsidi. Men bilmedim mualice alimmi. Bu ay femaraya umidlenmişdjm ama bu aybasiyla ne derman içim bilmirem. Hekim deyir normal aybasi ol sonra ama niye olmuram onu da bilmirem. Hamilelik yoxdu ama niye bezi testler silik bezileri neqativ. Hemse hamile olmayanda hamsi neqativiydi meni alladan okmamişdi. Ovitrelle vuruldugum vaxtlari saymiram.

Ekizmi acaba?) Mence cox yaxsidi. Men bilmedim mualice alimmi. Bu ay femaraya umidlenmişdjm ama bu aybasiyla ne derman içim bilmirem. Hekim deyir normal aybasi ol sonra ama niye olmuram onu da bilmirem. Hamilelik yoxdu ama niye bezi testler silik bezileri neqativ. Hemse hamile olmayanda hamsi neqativiydi meni alladan okmamişdi. Ovitrelle vuruldugum vaxtlari saymiram.
Ekiz olanda 2 güne 4 qat yükselir? Mende teke göre biraz çoxdu ama ekize görede azdı 1 yarimdi elebil😂😂😂 eslinde elede çox deyil 2 güne 2 qat artırsa mende sabah 7200 olmalıydı ama bugun 8500dü biraz artıqdı coxda yox

Ekiz olanda 2 güne 4 qat yükselir? Mende teke göre biraz çoxdu ama ekize görede azdı 1 yarimdi elebil😂😂😂 eslinde elede çox deyil 2 güne 2 qat artırsa mende sabah 7200 olmalıydı ama bugun 8500dü biraz artıqdı coxda yox
Ama InsaAllahki keyfiyyetli dollenmedi. Xq 2 qatdan artiq artanda ele olur deye bilirem. Mende 3cu gun 19, 1ci gun 541, 5ci gun 2610du. Ilk hefte 4 qat artmisdi sonra 2 qat

Onu tersine 10 yazaydılarda 😖,birde gördükki testlerden çıxan silik milik xetlere inanmamaq lazımdı😐ne deyek Allahdan xeyirlisi gecikdirirse gözelleşdirir
Eledi. Men femaraya gore testlerin ustune duwdum. Dermanim gecikir. 3cu gununden baslamiyam. Ona gore deli kimi testler eledim. Ama bu ay oz axarina buraxsaydiq bele solgun testle qan vermezdim. Hekime dedimki bu ay belke aybasim bele olacaq. Mualice gecikmesin icaze verse sabahdan basliyim dermana

X