Çatlatma iğnesi

15 Aralık'ta gorucez bakalım neler olmuş ağrın filan var mı
Dinlememeye çalişiyorum. Vucut işte gah ağrir gah durur. Yani yeni bir şey yok. Hamile kalmadigim zamanlarda da gorduğum şeyler olduğu için her hangi ozelliyi yok bu ayin açikcasi. Surekli gezmeye çalişiyorum. Iğne gunune kadar boyle devam etmek istiyorum. O muhteşem gun geldiginde de bismillah diyip test yaparim artik bahtima ne çikarsa

Bende aynı buraya da çok girmemeye çalışıyorum kafamı oyalıyorum sürekli 9 Aralık'ta progesteron baktircam sonra da testlerde negatifi gördükten sonra 15 inde kan vericem

Bende aynı buraya da çok girmemeye çalışıyorum kafamı oyalıyorum sürekli 9 Aralık'ta progesteron baktircam sonra da testlerde negatifi gördükten sonra 15 inde kan vericem
Iyi yapicaksin. Ben bu kez geçen ayki gibi hata yapmiycam . Silik bile çiksa tamamen koyulaşmadan kan vermiycem. Ben de çikarsa 15
Ci gunu kan veririm bu ay da boyle takilalim bakalim)

Test yaptın mı canım hiç negatife dönmeye başlamış mı
Akşam eşim test almişdi. Hani evde bulunsun iki gune yaparim diye. Dedi yap bakalim ne çikacak. Etkisi geçti mi diye. Istemesem de yaptirdi hala pozitif. 28i oldum iğne. Erken tabiki. Beklesem mi yoksa gun gun takip mi etsem. Geçen ayki testlerden almadim. Guvenilir testler kullanicam bu kez. Sen ne yaptin?

Benim testlerde bugün gelicek bende iki günde bir takip edicem bakalım

4 yumurta. Birinci gedende dedi bir sari cisim gorurem ama o biri yumurtalar indi yoxdu. Boyuk ehtimal onlar da.çatliyib sadecr yeni çatliyib drye gorunmurler dedi. Cunki iki gune o boyda yumurta geri sorula bilmez. Bele dedi. Hekimim de dediki hamsi catliyib. Evelki hamileliyim de ekiziydi. Onda iyne vurmamişdim ama çox tez qanda artdi. Hetta ele suretle artirdiki 5 gun icinde hcg deyerim 20den 816ya qalxdi. 4 qat artirdi hcg. Indiki bilmirem belke iynr tesiridi. Ele sen demiş seher de yoxluyum azalsa ya da artsa bir fikrim olar. Xeyirlisi InsaAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…