Çatlatma iğnesi

12si basliycam yapmaya. Ama dayanamiycam galiba. En erken 10 aralik yaparim. Geçen ayki travmadan sonra erken yapma tarafdari değilim açikcasi
Aynen canım ya geçen ay beni de perişan etmişti ama bende bu ay teacherirem teacherirem gibi yapicam 15 tane gebelik testi aldım geldikten sonra onları yapicam her güne bakicam ne zaman negatife dönerse ondan sonra beklicem artık 15 aralığa kadar

Kizlar bide direk ben yazayım dedim iğne günü u saymazsak 13. Gundeyim heralde 🙈 erken gebelik testi böyle çıktı 21. Gün progesteron test i de 7 çıktı bu değerle gebe kalinir mi fikriniz var mı bu değer çok mu düşükEki Görüntüle 2963290
İğnenin etkisi çoktan geçmiştir diye düşünüyorum bende böyle öğrenmiştim kan testi ver bence

Kizlar değer 1.20 çıktı negatif yine sabah yine erken gebelik yaptım onda da çift çizgi çıktı ama kan negatif yine yok anlaşılan

Kizlar değer 1.20 çıktı negatif yine sabah yine erken gebelik yaptım onda da çift çizgi çıktı ama kan negatif yine yok anlaşılan
Bekle bakalım adet olana kadar ümit vardır geç döllenme olmuştur belki ama tavsiyem normal kaset test yap çünkü bunlar yalancı pozitif çok çıkarıyor

Bekle bakalım adet olana kadar ümit vardır geç döllenme olmuştur belki ama tavsiyem normal kaset test yap çünkü bunlar yalancı pozitif çok çıkarıyor
Kaset testte de pozitif görünüyor ki çok ilginç bugün bı erken test daha yaptım mesela kaset testte 1 gün önce bile çift görünüyordu bugün 15. Gün şuan için adet belirtim yok olursa da doktorumla görüştüm hsg çekip bakalım olmasını bekliyordum dedi

Kızlar ben galiba hamileyyiiiimmmmm 😍 dün kan değerim 2.6 çıkmıştı bugün akşam şiddetli karın batması ve bel ağrısından gittiğim acilde kan değerim 5.37 çıktı 😍

X