Çatlatma iğnesi

Kızlar nasılsınız bu ay durumlarınız nasıl umut var mı 🙏🏼😊
Şukur. Sen nasilsin? Benim durumum her ay ayni yalanci silikler. Her ay farkli markalar deniyorum ama hep silik çikiyor adete olana kadar. Bende mi sorun var anlamiyorumki. Senin kaç gunde testin negatifden pozitife dondu? Igneyle bir 12ci gunum. Sabah silik çikdi ilk dakikalardan. Ama hep ayni koyuluk((

Şukur. Sen nasilsin? Benim durumum her ay ayni yalanci silikler. Her ay farkli markalar deniyorum ama hep silik çikiyor adete olana kadar. Bende mi sorun var anlamiyorumki. Senin kaç gunde testin negatifden pozitife dondu? Igneyle bir 12ci gunum. Sabah silik çikdi ilk dakikalardan. Ama hep ayni koyuluk((
Canım benim 10.gün negatife dönmüştü yani 12.gün öğrendim ben 13 de kan vermiştim
40 çıkmıştı işte hemen ümitsizliğe düşme sen zaten kafanda yine olmıycak diye şartlıyosun yarın yine bak koyuluk olacak mı bakalım

Canım benim 10.gün negatife dönmüştü yani 12.gün öğrendim ben 13 de kan vermiştim
40 çıkmıştı işte hemen ümitsizliğe düşme sen zaten kafanda yine olmıycak diye şartlıyosun yarın yine bak koyuluk olacak mı bakalım
Yok canim ya aslinda olumsuz hiç dusunmedim. Sadece iki aydir ayni şeyleri yaşiyorum. Sabah çok silik oglen biraz koyu sabahi gun sabah yine silik. bu dongudeyim. Ilk hamileligimde gun içinde her testim biraz daha koyulaşmişdi. O yuzden bu testlerin igne etkisi olduğunu biliyorum. Adet olursam tüp bebek için gidicez. Yeniden tuplere de baktirmak istiyorum ama eşim ikiz hamileligim oldugu için tupde sorun yoktur diyor. 4 yumurta çatladi. hiçbiri mi tutmaz. Neyse bekleyelim bakalim. Allah ne nasib ederse

Eklentiler

• 20211209_101445.jpg
    20211209_101445.jpg
    63,3 KB · Görüntüleme: 32
Kızlar benim ki hala gitmemiş duruyor öyle

Eklentiler

• IMG_20211209_075219.jpg
    IMG_20211209_075219.jpg
    88,9 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_20211209_075053.jpg
    IMG_20211209_075053.jpg
    75,2 KB · Görüntüleme: 24
Salam necesen? Bugun 17ci gundu bele çıxdı nese görürsen?
Menim bir testim qalib. Onu da bazar gunu edecem. Cixmasa artiq yanvarda süni mayalanma etdirecik. Toyun seheri gununnen neve neve deye deye başimi xarab edibler. Bir ayim bele uşaq dusunmeden keçmiyib. Usaqlarimi itirenden sonra bele hele ilk aybasimi olmamiş yene usaqcun nevaxt hazirlaşirsiz deyilib. Yoldaşima drdim hech olmasa bir ay hamilelik oldumu goresen dusunmek istemirem. Dekabrda uşaq dusunmeden sadece dincelecik. Ne mualice. Ne de bir şey. Kadinlar kulubundan da çixacam. Fikrimi tamamen başqa şrylere verecem. Çooox yorulmuşam. Menevi cehetden(((

Menim bir testim qalib. Onu da bazar gunu edecem. Cixmasa artiq yanvarda süni mayalanma etdirecik. Toyun seheri gununnen neve neve deye deye başimi xarab edibler. Bir ayim bele uşaq dusunmeden keçmiyib. Usaqlarimi itirenden sonra bele hele ilk aybasimi olmamiş yene usaqcun nevaxt hazirlaşirsiz deyilib. Yoldaşima drdim hech olmasa bir ay hamilelik oldumu goresen dusunmek istemirem. Dekabrda uşaq dusunmeden sadece dincelecik. Ne mualice. Ne de bir şey. Kadinlar kulubundan da çixacam. Fikrimi tamamen başqa şrylere verecem. Çooox yorulmuşam. Menevi cehetden(((
İnşallah ehtiyac qalmaz bu ay tutar, mendede bir ara ele olmuşdu ama indi soruşmur çoxu , biraz rahatam o baximdan, neçe ildi uşaq isteyirsiz?

X