Çatlatma iğnesi

Yap bakalım bi hemen ümitsizliğe düşme

Eşimde evde yokken biraz agliyayim da rahatliyayim bari
Ah kuzum ağlama ya. Gün doğmadan neler doğar. Hem her ay yeni umut. 3 seneye yaklaşiyorum. Baskilarim, kaybettiyim bebeklerim, umutsuz aylarim.. o kadar çok goz yaşi doktum ki. Ama artik guçlu olmak istiyorum. Eşim bana diyor ki acilarin, olumsuzluklarin önunde yaprak gibi zayif olma, kök gibi güçlü dur. Saglikliyiz en azindan her aya yeni umutlar besleye biliyoruz. Hiçbir umudu kalmayan insanlar var. Hepimizin hakkinda hayirlisi olsun. Bebeklerimi kaybettikden sonra doktor bana 2 ay hamilelik olmasin dedi. Evde gelip ağlamakdan helak oldum. 2 ay nasil geçer içim yaniyor. Karnimi boş goremem diye. Ama o 2 ay 7 ay oldu. Insan dayaninca dayaniyor işte. O yuzden olumsuzluklar bizi daha güçlü yapsin. Ağlamak yerine bu ay olmadiysa obur ay olacak InsaAllah. Her şey guzel olacak diyecek kadar güçlü kalmamiz lazim. Yinede uzuntunu içine de atma. InsaAllah mutlulukdan ağlarsin yarin

İnsan yaş 36 olunca üzülüyor çok fazla ben normalde hiç takmam 10 yıl hiç uğraşmadım belki arada kimyasal gebeliklerim bile olmuştur 15 gün kanama olduğu zamanım bile oldu çünkü ama hiç acaba mı bile dememiştim Allah'ta içimi biliyor ya bu sene içimde Deli gibi bir çocuk ateşi düştüğümde bile acaba ona birşey olmusmudur diye ağladım canımın acısı gram aklıma gelmedi gerçekten annelik böyle bir duyguymus bunu anladım yokken bile var gibi hissetmekmis ay çok duygusal bir zamanım hormonlar beni mahvetti kusura bakmayın kızlar

çok geçmiş olsun canım bende 36 yaşındayım haziranda bebeğimin kalbi durdu kürtaj oldum ama moralimi yüksek tutmak zorundayım benim kızım var ablası anladığım kadarıyla seninde çocuğun var onların karşısında çok güçlü olmak zorundayız ki şükürler olsun evladımız var ya hiç olmasaydı

ayrıca biliyomusun kızımdan sonra on yıla yakın çocuk düşüncesi yoktu içimde ama bu sene o bebek sevgisi çok fena düştü içime Rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlat nasip etsin

Yok canım ben hiç bu yaşıma kadar anne olmayı hissedemedim bu sene içime o sevgi düştü

InsaAllah hamile degilsem de artik igne etkisinin uzun sureceyini anlamiş oluruz. Daha net bir pozitif gorene kadar igne etkisi gibi geliyor zaten bana. Yine de hayirlisi bakalim
benim ilk çatlatma iğnesinde 13. gün çok hafif silik çizgi vardı canım sanırım iğnenin etkisi uzun sürüyor. biraz sabredip 15. gün falan yapmak lazım testi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…