Çatlatma iğnesi ve gebelik

Kızlar selam..24 nisanda çatlatma iğnemi oldum 19 ve 17 mm di.İğneden bir hafta sonra gebelik testi yaptım negatifti, ilacın etkisi geçmiş sanırım, 9. Gün tekrar test yaptım erken gebelik testi ve negatif..Acaba erken mi yaptım, iğnenin etkisi geçince varsa çıkar dedim ama koskoca negatifi gördüm..Sizde böyle olup sonra pozitifi gören var mı?Bu arada göğüslerim şişti normalde böyle olmazdı ve ara ara giren kasık ağrım var.Bat tarihim dokuz mayıs (15. Gün)
Benim.ignemin etkisi 10.gun kaybolmuştu ilk Ay denedim tutmadi sonra ki Ay ara verdi doktorum bol bol dene dedi.bende ovulosyon testi ile belki yumurtam çatlar da denerim dedim o Ay çatladı gebelik oluştu kuzum inşallah seninde olur tez zamanda 😌

13.gün yeniden pozitif oldu , hamileyim çok şükür. Allahım size de nasip etsin
Benimde bu gün iğneden sonra 12. Günüm negatif çıktı pozitife dönermi yani bende ilk çocuk 8 aylık evliyim başından belli deniyorum olmadı ramazandan beride çatlatma iğnesi için uğraşıyoruz bu 2. Çatlatma iğnem ilkinde kritik ilişki gününün birini kaçırdım bu sefer her şeyi tam yaptım bu günde test yaptım negatif ayın 10 na regl günüm sence umut varmı geçen sefer çok yıpranmıştım dua et lütfen bende pozitifi göreyim bu arada geçen sefer iğnenin 14. Günü test yapmıştım negatifti kanda 17. Gün filanda regl oldum sanırım normal regl günümden 4 gün erkene gelmişti ayy inşallah hamileyim dir 4 gün var regleme

Benimde bu gün iğneden sonra 12. Günüm negatif çıktı pozitife dönermi yani bende ilk çocuk 8 aylık evliyim başından belli deniyorum olmadı ramazandan beride çatlatma iğnesi için uğraşıyoruz bu 2. Çatlatma iğnem ilkinde kritik ilişki gününün birini kaçırdım bu sefer her şeyi tam yaptım bu günde test yaptım negatif ayın 10 na regl günüm sence umut varmı geçen sefer çok yıpranmıştım dua et lütfen bende pozitifi göreyim bu arada geçen sefer iğnenin 14. Günü test yapmıştım negatifti kanda 17. Gün filanda regl oldum sanırım normal regl günümden 4 gün erkene gelmişti ayy inşallah hamileyim dir 4 gün var regleme
İnşallah yavrunuz sizinledir, hayırlı sağlıklı evlatların olsun inşallah💚

Benim.ignemin etkisi 10.gun kaybolmuştu ilk Ay denedim tutmadi sonra ki Ay ara verdi doktorum bol bol dene dedi.bende ovulosyon testi ile belki yumurtam çatlar da denerim dedim o Ay çatladı gebelik oluştu kuzum inşallah seninde olur tez zamanda 😌
Merhaba önceki yorumlarına denk geldim. İmpryl dan memnun kaldınız mı acaba? Ben ilk kutumdayım henüz. FSH 11.8. eşime de içeriyorum kendim de içiyorum. Öncesinde iki aşılama geçmişim var. Malesef olmadı. Bu ay ımpryl kullanıyorum ve hsg isteyeceğim doktorumdan

X