Çatlatma iğnesi sonrası ilişki

Ben de az önce test yaptım dayanamadım kızlar negatif çıktı ikinci çizgi silik bile çıkmadı bugun 11. Günüm iğne etkisi geçmiş diye yorumlamak istiyorum umarım pozitife döner
Fotoğrafı var mı canım benimde 10. Gün bende de çıkmadı silik. Belirtilerin ne durumda benim kalmadı pek

Fotoğrafı var mı canım benimde 10. Gün bende de çıkmadı silik. Belirtilerin ne durumda benim kalmadı pek
Yok çekmedim bide strip test mi diyorlar ince kağıt gibiydi anlamadım da tam yarın sabah bir tane daha yaparım ilk idrarla. Belirtim bir iki saat önce biraz adet sancısı hissettim şimdi geçti biraz şişliğim var ödem gibi. Onun dışında belirti diyebileceğim hiçbirşey yok malesef

Bende umudumu yitiriyorum yine elimde değil. Bak geçen ay ki arkadaşın testleri de böyleydi oda aynı benim bugün yaptığım testlerden yapmıştı sonra pozitife döndü.

Eklentiler

• 7BA1BBEF-BB4D-41A7-B02F-86E430B6C138.png
    268 KB · Görüntüleme: 109
Bende umudumu yitiriyorum yine elimde değil. Bak geçen ay ki arkadaşın testleri de böyleydi oda aynı benim bugün yaptığım testlerden yapmıştı sonra pozitife döndü.
Ben de kendime kızıyorum ya umutsuzluğa kapılma hemen diye ama ne bilim elimde değil korkuyorum inşallah biz de bu arkadaş gibi oluruz canım ya baksana hiç çizgi yok son günlerde ve pozitife dönmüş böyle şeyleri görünce insan bi umutlanıyor

Aynen aynen öyle sabah moralim bozuldu biliyordum aslında negatif çıkacağını etkisinin geçtiğini. Yinede içini umutsuzluk kaplıyor insanın. İnşallah canım benim bende öyleyim inan.

benimde 6. gunum bugun ovulasyon yaptim tek cizgi cikti. ne demek bu anlamadim. ignenin etkisimi gecmis yoksa hic etki etmemis mi bilmiorum kizlar bilgisi olan

Kızlar bende famera ve çatlatma iğnesi oldum bugün daha 3.günüm testi yaptım merakla ettim nasıl çizgi çıkacak diye böyle çıkması normal mi ? birde dün ilk ilişki oldu şiddetli bir kasık ağrısı yaşadım belimden bacağa vuran ağrılarım oldu bugünde çok baş ağrım var saat geçtikçe şiddetleniyor Ara ara kasıklarım da Ağrıda oluyor ve idrarım kokmaya başladı sizde oldu mu bunlar

Eklentiler

• IMG20230615005126.jpg
    65,2 KB · Görüntüleme: 78
Cumartesi sabahı ilk idrsrla tekrar yaparım canım evde. Silikse hemen vereceğim. İnşallah öyle olur yani. Pazar babalar günü çok dua ediyorum eşim için
Hadi hayırlı haberler alalım inşallah canım benim de derdim babalar gününe güzel bi sürpriz yapmak allahım nasip eder inşallah

Merhaba, evet 3. Günde böyle çıkması normal bence yani sonuçta iğnede hcg var :) benim de malesef ilişkilerim hep ağrılı geçti kasık ağrım da 5. Günden sonra geçti. İlk iki gün de şiddetli baş ağrısı yaşamıştım inşaallah güzel haberin gelir senin de

Daha koyu beklemiştim ben o yüzden bu silik geldi bana ay çok kötü birşey bu ya normalde de çok başım ağrır benim ama bu hiç geçmeyen bir ağrı oldu hayırlısı olsunlar siz hamile misiniz?

Kızlar 10.günümden merhaba iğnenin etkisi bugün geçmiş tek çizgi görünüyor malesef

Eklentiler

• 65061111-B95E-4BF1-AC4B-F03CDE8CD09B.jpeg
    88,8 KB · Görüntüleme: 68
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…