Çatlatma iğnesi sonrası ilişki

İğnenin kaçıncı günündesin canım? Umut her zaman vardır ya🙏🏻 Allah hayırlı zamanda hayırlı evlat nasip etsin isteyen herkese 🤲🏻 Biz kadınlar kafamıza cok takıyoruz zaten bi serbest bıraksak her şey kendiliğinden olacak da nasıl serbest bırakacagız bilmiyorım😅
4. Günümdeyim canm henüz

Selam kızlar nasılsınız nasıl gidiyor? Benim bugün 10. Günüm arada kasıklarımda çok çok hafif ağrı oluyor onun dışında bir durum yok sizde durumlar nedir☺️

Öyle miii 😍 ayy hadi inşallah ya şu gruptan birinin güzel bir haberini alalım devamı gelsin sonra 💃🏻
İnşallah canım hayırlı haberler alalım hepimiz. Geçen ay yine femara iğne kullanan böyle konuştuğumuz bi arkadaş 12. Gün negatif 13. Gün pozitife döndü. Ve sadece iğneden sonra biraz kasık ağrım var diyordu sadece o kadar.

merhaba kızlar bugün aşılamamın 5. günü dua edelim birbirimize , ama bende hiç belirti yok sanki işlem olmamaış gibiyim ne bir ağrı ne bir sancı :KK43:

merhaba kızlar bugün aşılamamın 5. günü dua edelim birbirimize , ama bende hiç belirti yok sanki işlem olmamaış gibiyim ne bir ağrı ne bir sancı :KK43:
Merhaba canım, ben burda çok kişiyi okudum sıfır belirtiyle hamilelik haberi alan. Herkesin bünyesi farklı iyi düşünelim iyi olsun🙏🏻

X