Çatlatma iğnesi sonrası gebelik testi

Bu KV ile stres yapmamak mümkün degil

Ovitrelle nin 6 günü ve kasık ağrısı karın şişliği devam ediyor sizce normal mi ilk iğne de bu etkiler olmamıştı

Ovitrelle nin 6 günü ve kasık ağrısı karın şişliği devam ediyor sizce normal mi ilk iğne de bu etkiler olmamıştı
Normal canım kişiden kişiye değişir mesela ben hiç Bir belirti yaşamadım kesinlikle sadece iğnenin ikinci günü kaşık ağrısı onun dışında yok

merhaba bugün benimde ignenin 7. günü düne kadar kasık ağrısı gaz ağrısı halsizlik sürekli uyuma isteği sık idrara çıkma yani ne ararsan vardı. ama bugün çok şükür geçti sadece sık idrara çıkma devam ediyor ve ben dayanamayıp test yaptım iğne etkisi geçmeye başlamış hafif bir hayalet çizgi oldu sadece

İnşallah hayırlı haberle buraya yazmak nasip olur hepimize

İnşallah hayırlı haberle buraya yazmak nasip olur hepimize
inşallah canım amin
kac tane yumurtanız büyüdü
neden gebelik olmuyor peki sizin
bende polikistik over var regli düzenim hiç belli değil.

Daha önce düşük oldu benim
Bende düşük yaşadım kürtaj oldum 1 seneden fazla olmuştur. Hafif duzelde pko var bendede tedavi aşamasındayım şuan geçen ay klomen kullandim catlatma.ignesi yaptırdım olmadı bu ay klomen yerine gonal f kullandım bugün catlatma iğne yaptırdım beklemedeyim adet zamanına kadar inşallah bu ay olur

Kızlar ben 11 gün önce çatlatma iğnesi vuruldum çatlatma iğnesinden önce iki kutu klomen kullandım bugün test yaptım tamamen tek çıktı dün yaptım pozitifti adetim 6gundur gecikiyor belirtileri de var başka beyan 12.59du iğnenin deliğinden dolayı geri dün 6.27 düştü tekrar yükselir mi test yapayım mı ben 8gunlukken başlamıştım teste şimdi de yapmak istemiyorum yapayım mı bekleyeyimmi

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…