Çatlatma iğnesi sonrası gebelik testi

msdysf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2019
113
35
27
Merhaba ben 17 temmuzda çatlatma iğnesi oldum sonra 36. Saatı degerlendırdık bugun reglıme 4 gün var erken gebelik testi yaptım ve bu sekılde hemen sılık cıktı 2-3 dk ıcınde kokruyorum yoktur yıne dıye heveslenmek ıstemıyorum yardımcı olur musunuz ?

Eklentiler

• 7D343EC1-FD2D-49EB-A01C-0537B9DBB4A3.jpeg
    62,5 KB · Görüntüleme: 757
İğnenin etkisi artık geçmiştir diye düşünmek istiyorum 10 gün derlerdi umarım hamilesindir imkanın varsa bence kanda ver çok heyecanlı

Çok korkuyorum ama ya negatıfse ümitlenmek ıstemıyorum 2 yıldır denıyoruz ilk defa iğne oldum

Merhaba, benim 11 gün sürmüştü iğne etkisi. Düzenli yapmaya devam edin inşallah tutmuştur

Aynı gün iğne olmuşuz inşallah pozitiftir sonucunuz ben negatif göreceğim korkusu ile yapmadım adeti beklemek istiyorum. Acaba sizde hiç kaşık ağrısı oldu mu benim ara ara kaşık ağrım var test yapsam mı bilemedim

Test yapın ben yaptım ıyıkıde yapmısım dun kan verdım beta 44 cıktı inşallah sızınde pozıtıftır

Arkadaşlar aranıza yeni katıldım bir konuda görüşlerine ihtiyacım var. 21 Temmuz iğne yaptırdım. Dün adet günümdü olmadım arada düzensiz olabiliyor. İğne gününü saymazsam 10. Gün bugün erken gebelik testi yaptım hayalet gibi bişey var sizce gebelik varmıdır ? Benim resimde

Bence var gibi duruyor cubku 10 gün olmuş inşallah Rabbım kucağınızı doldursun. Benim bugün 8. Gün tamamen silindi artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…