Çatlatma iğnesi sonrası gebelik testi

Gebelik yoksa neden testte çift çizgi anlamış değilim. Çok samimi arkadaşım da aynı tedaviyi uyguladı adet günü test yaptı hafif çizgi var aynı bende ki gibi kan verdi 5 çıktı değeri sonra yükseldi. Doktoruma sordum gebelik testin resminide attım gebelik görünmüyor sonuca göre ama bir kaç gün daha bekle tekrar kan ver bakalım ne çıkıcak. Sonuç değişmezse adet oldugunda adetliyken gelirsin yanıma dedi. İnşallah ikimizde bir kaç gün sonra yüzümüzü güldüren haber alırız.
Dün testim silindi komple tek cizgi idi bugün yaptım ilk idrar ile değil yine cizgi belirdi hayali bir şekilde bakın bu sekıl anlam veremiyorum bir türlü doktorum geç döllenme olabilir dedi siz de görebiliyor musunuz acaba
6c65ab53-7e85-410c-89bc-126667bac92a.jpeg

Dün testim silindi komple tek cizgi idi bugün yaptım ilk idrar ile değil yine cizgi belirdi hayali bir şekilde bakın bu sekıl anlam veremiyorum bir türlü doktorum geç döllenme olabilir dedi siz de görebiliyor musunuz acaba Eki Görüntüle 3281919
Evet görüyorum bugün kaçıncı günün bide canım bu erken gebelik testlerinde baya yanılma payı oluyor kaset testler bunlara göre çok daha iyi ama evet çizgi var görebiliyorum inşallah olumlu sonuç alırız

Dün testim silindi komple tek cizgi idi bugün yaptım ilk idrar ile değil yine cizgi belirdi hayali bir şekilde bakın bu sekıl anlam veremiyorum bir türlü doktorum geç döllenme olabilir dedi siz de görebiliyor musunuz acaba Eki Görüntüle 3281919
Evet görüyorum benimde ilk yaptığım silikti ertesi gün yine görünüyordu çizgi bir diğer gün komple silinmiş gibiydi. Kanda negatif çıktı sonrasında bir daha test yapmadım. Alıp yapsam mı yapmasam mi bilemedim. Bende 21 temmuz çatlatma iğnesi yaptırdım senin gibi inşallah güzel haberler alırız. Ama kafama takılan şey teste beliren çizgi neden kanda negatif 🤔

Son düzenleme:
Sen aşılama mı yaptırdın nekadar tuttu ya bende bu olmazsa ki olmayacak olmadı biliyorum aşılama yaptırmayı düşünüyorum ha bide ne zaman kan vermeyi dusunuyorsun
Evet aşılama yaptırdım 7500₺ doktora ödedim 2340₺ gonalf yumurta büyütücü iğne 500₺ ovitrelle ipne yani 10 bin falan ayrıca ikinci aşılamam bu umarım sana gerek kalmaz

Evet görüyorum benimde ilk yaptığım silikti ertesi gün yine görünüyordu çizgi bir diğer gün komple silinmiş gibiydi. Kanda negatif çıktı sonrasında bir daha test yapmadım. Alıp yapsam mı yapmasam mi bilemedim. Bende 21 temmuz çatlatma iğnesi yaptırdım senin gibi inşallah güzel haberler alırız. Ama kafama takılan şey teste beliren çizgi neden kanda negatif 🤔
Ay vallahi bilmiyorum kafayı yicem doktorum olumlu konuşuyor bakalm yarın da bekleyip diğer gün kan vereceğim tekrardan. Sen bugün test yaptın mı nasıl cıktı silik vs var mı ? Ayrıca kan verdin mi 🤔

Evet aşılama yaptırdım 7500₺ doktora ödedim 2340₺ gonalf yumurta büyütücü iğne 500₺ ovitrelle ipne yani 10 bin falan ayrıca ikinci aşılamam bu umarım sana gerek kalmaz
Canım benim iki tane tüp Bebek geçmişim var ve dafalarca ayreten tedavi gormuslugum işte yinede bir umut diyip yola çıktım 😔

Ay vallahi bilmiyorum kafayı yicem doktorum olumlu konuşuyor bakalm yarın da bekleyip diğer gün kan vereceğim tekrardan. Sen bugün test yaptın mı nasıl cıktı silik vs var mı ? Ayrıca kan verdin mi 🤔
Bir daha test yapmadım Bugün test gidip alamadım yani misafirlerim var. 2 gün önce kan verdim negatifti bir kaç gün sonra tekrarlicam inşallah bakalım. Doktorum bekle 2-3 gün içinde adet olmazsan tekrardan kan ver dedi eğer sonuç negatifte yine adet olmayi bekleyip adetli gidicem. Şuan ikimizde aynı durumu yaşıyoruz inşallah güzel sonuçlar alırız. Senin kan sonucunuda merak ediyorum yapınca mutlaka haber ver bana 🙂

Merhaba bende bugün başladım gonal f ile süreç nasıl ilerliyor nelere dikkat etmeli

Bir daha test yapmadım Bugün test gidip alamadım yani misafirlerim var. 2 gün önce kan verdim negatifti bir kaç gün sonra tekrarlicam inşallah bakalım. Doktorum bekle 2-3 gün içinde adet olmazsan tekrardan kan ver dedi eğer sonuç negatifte yine adet olmayi bekleyip adetli gidicem. Şuan ikimizde aynı durumu yaşıyoruz inşallah güzel sonuçlar alırız. Senin kan sonucunuda merak ediyorum yapınca mutlaka haber ver bana 🙂
İnşallah burdan güzel haberler veririz birbirimize inşallah geç döllenme falan olmuştur haberleselım mutlaka🙏

Canım
Merhaba bende bugün başladım gonal f ile süreç nasıl ilerliyor nelere dikkat etmeli
Tek yapman gereken şey doktorun söylediğine göre ilerlemek istediği günleri değerlendir bide uzan dinlen en önemlisi de stres yapma ben söylüyorum ama stres yapmamak elde değil yinede sen yapmamaya çalış iyi düşün iyi olsun

X